Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Facebook Z├şskava hry pre v├Żvoj├írov VR hry Sanzaru

Facebook z├şskala spolo─Źnos┼ą Sanzaru Games, v├Żvoj├írku za najlep┼íiu hru virtu├ílnej reality (VR) z roku 2019 s n├ízvom Asgard's Wrath za nezverejnen├║ sumu.

Pripojili by sa hry Sanzaru Facebook"Oculus Studios" ako "nez├ívisle prev├ídzkovan├ę ┼ít├║dio", hl├ís├ş uploadvr.com.

ÔÇ×Sme nad┼íen├ş, ┼że sa m├┤┼żeme podeli┼ą o to, ┼że sa Sanzaru pripoj├ş k t├şmu Oculus Studios! Spolo─Źne budeme pokra─Źova┼ą v bud├║cnosti bohat├ęho, pohlcuj├║ceho a origin├ílneho obsahu VR hier. Te┼í├ş n├ís, ─Źo pr├şde!ÔÇť Spolo─Źnos┼ą Sanzaru Games uviedla vo vyhl├ísen├ş.

"M├┤┼żeme potvrdi┼ą, ┼że ve─żk├í v├Ą─Ź┼íina Sanzaru sa pripoj├ş k t├şmu Oculus Studios," Facebook uviedol vo vyhl├ísen├ş.

Facebook v novembri minul├ęho roka z├şskala spolo─Źnos┼ą Beat Games, v├Żvoj├ír popul├írnej rytmickej hry Virtu├ílna realita s n├ízvom Beat Saber. Beat Games sa stali s├║─Źas┼ąou Facebook's VR hern├ę skupiny Oculus Studios.

Na ┼íiestej konferencii spolo─Źnosti Oculus Connect v septembri Facebook zdie─żal svoju v├şziu VR a pl├ínuje vybudova┼ą bud├║cnos┼ą po─Ź├şta─Źov s ─żu─Ćmi v centre s nov├Żmi aktualiz├íciami pre n├íhlavn├ę s├║pravy Quest VR.

Medzi ozn├ímeniami patril Oculus Link, ktor├Ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prepoji┼ą Quest s po─Ź├şta─Źom pomocou k├íbla USB typu C, vr├ítane ozn├ímenia Horizontu a sledovania prstov pre Quest.

Spolo─Źnos┼ą tie┼ż ozn├ímila Facebook Horizon, nov├í soci├ílna sk├║senos┼ą vo VR, kde si ─Źlovek m├┤┼że vybudova┼ą svoj vlastn├Ż svet pomocou ─żahko pou┼żite─żn├Żch n├ístrojov (nie s├║ potrebn├ę ┼żiadne znalosti v oblasti k├│dovania).