Facebook Spust├ş aplik├íciu Experimental Kit Messaging App pre syst├ęm Windows XP Apple Watch

Z├íznam bol aktualizovan├Ż 16. apr├şla 2020 o 12:20 hod

Facebook dnes vydal nov├║ aplik├íciu na odosielanie spr├ív pre Apple Watch, T├íto aplik├ícia sa vol├í Kit a soci├ílna sie┼ą tvrd├ş, ┼że t├íto aplik├ícia je navrhnut├í s d├┤razom na to, aby v├ím umo┼żnila hovori┼ą s ─żu─Ćmi, o ktor├Żch ste si mysleli, ┼że s├║ ÔÇ×bl├şzki priateliaÔÇť.

Pod─ża 9to5Mac je n├ízov Kit skratkou pre ÔÇ×Keep In TouchÔÇť a zjavne funguje spolu s u┼ż existuj├║cimi Facebookami. MessengerAPP. St├íle mus├şte prepoji┼ą s├║pravu so svojou Facebook ├║─Źtu, potom v├ís syst├ęm vyzve, aby ste si vybrali, s k├Żm chcete prostredn├şctvom aplik├ície komunikova┼ą prostredn├şctvom svojho MessengerZoznam.

Odteraz sa odosielaj├║ v┼íetky spr├ívy odoslan├ę prostredn├şctvom s├║pravy Messenger, ku ktor├Żm existuj├║ niektor├ę met├│dy. Mimo vlajky v├ím Kit umo┼ż┼łuje odosiela┼ą hlasov├ę nahr├ívky alebo pou┼ż├şva┼ą dikt├ít na preklad re─Źi do textu. prirodzene, Facebook hovor├ş, ┼że Kit m├í aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch funkci├ş, vr├ítane schopnosti skenova┼ą QR k├│d na va┼íom Apple Watch, ako aj ozn├ímenia.

Facebook Spust├ş aplik├íciu Experimental Kit Messaging App pre syst├ęm Windows XP Apple Watch 1

S├║pravu si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą prostredn├şctvom Apple App Store pre Apple Aj ke─Ć na┼íe h─żadanie aplik├ície v miestnom obchode v ─Źase p├şsania neprinieslo ovocie. V tejto pozn├ímke Facebook hovor├ş, ┼że sa aplik├ícia st├íle ┼í├şri. In├Żmi slovami, ak to e┼íte nevid├şte, bu─Ćte trpezliv├ş.

(Zdroj: 9to5Mac)