Facebook skrytý projekt meme-hub LOL, ktorý privádza tínedžerov späť na stránku sociálnych médií

Facebook skrytý projekt meme-hub LOL, ktorý privádza tínedžerov späť na stránku sociálnych médií 1

Facebook strana sa vždy snaží nalákať dospievajúcich späť Facebook a prečo nie, keď sú väčšinou používateľov internetu. skôr Facebook sa snažil začať projekty, ktoré Facebook Sledujte a IGTV, ale zlyhali. teraz, Facebook opäť tvrdo spolupracujú s LOL, novým centrom meme, o ktorom sa cítia, že priťahuje svojich dospievajúcich späť Facebook, Memy sú pre dospievajúcich veľmi dobre známe, pretože ich radi používajú pri svojich rozhovoroch a na stránkach sociálnych médií ako Snapchat, Instagram a TikTok v tom robí dobrú prácu.

Facebook    skrytý projekt meme-hub LOL, ktorý privádza tínedžerov späť na stránku sociálnych médií

Podľa správy TechCrunch Josha Constina bude LOL s novým centrom meme slúžiť ako nevyhnutne potrebný most pre Facebook, Existuje veľa zdrojov, ktoré na to poukazujú Facebook zaneprázdnený LOL v posledných mesiacoch a tvrdenie, že LOL bude mať nielen GIF, ale aj zábavné videá. Budete mať tiež k dispozícii kategórie vápna „For You“, „Pranks“, „Animals“, „Fails“ a oveľa viac. Príspevky z novinových kanálov s obsahom získate aj pomocou najlepších stránok meme Facebook,

V súčasnosti je LOL v súkromnej beta verzii testovaných viac ako 100 študentmi stredných škôl (ktorí podpísali dohodu o rodičovskom súhlase bez zverejnenia) spolu s Facebook personál.

Facebook že v súčasnosti testujú spoločnosť LOL s malým počtom používateľov v USA a zistia, či táto aplikácia funguje ako domov pre zábavný obsah pre mládež meme. LOL dostal namiesto testovacích kariet Facebooku beta testy, stále však tvrdí, že nie je plánované žiadne vydanie LOL namiesto Watchu, pretože tím si nie je istý, či by mal byť vydaný ako samostatná aplikácia alebo pridaný ako nová funkcia. v Facebook,

Facebook    skrytý projekt meme-hub LOL, ktorý privádza tínedžerov späť na stránku sociálnych médií 2

Facebook ešte neurobil žiadne úradné vyhlásenie, ale potvrdzuje, že prijaté informácie sú správne. Facebook chce získať späť dospievajúcich používateľov Facebook ako tínedžeri radi zdieľajú prchavé príbehy. Podľa a Facebook Koncept hovorcu je stále v ranom štádiu a hovorí, že niečo je príliš skoro.

zdroj