Facebook ru┼í├ş konferenciu F8 s odvolan├şm sa na obavy t├Żkaj├║ce sa koronav├şrusu

Facebook ru┼í├ş konferenciu F8 s odvolan├şm sa na obavy t├Żkaj├║ce sa koronav├şrusu 1

Facebook Spolo─Źnos┼ą potvrdila, ┼że zru┼íila svoju v├Żro─Źn├║ konferenciu v├Żvoj├írov F8 z d├┤vodu rast├║cich ob├ív z pand├ęmie koronav├şrusov COVID-19. Facebook ru┼í├ş konferenciu F8

Konkr├ętnej┼íie spolo─Źnos┼ą tvrd├ş, ┼że ru┼í├ş osobn├║ zlo┼żku, ktor├í sa bude kona┼ą v San Jose v Kalifornii. Pod z├í┼ítitou modelu F8 sa st├íle m├┤┼żu uskuto─Ź┼łova┼ą videoprezent├ície spolu s miestnymi udalos┼ąami a priamym prenosom.

M├┤┼że sa v├ím p├í─Źi┼ą: Nov├Ż malware so syst├ęmom Android m├┤┼że ukradn├║┼ą k├│dy Google Authenticator 2FA

Ka┼żdoro─Źn├ę oslavovanie na┼íej glob├ílnej komunity v├Żvoj├írov na F8 je pre n├ís nesmierne d├┤le┼żit├ę Facebook, ale za to nebudeme obetova┼ą zdravie a bezpe─Źnos┼ą na┼íej komunity, povedal Konstantinos Papamiltiadis, riadite─ż platforiem a v├Żvojov├Żch programov na Facebook, vo vyhl├ísen├ş. Pre obavy t├Żkaj├║ce sa COVID-19, ru┼í├şme osobn├║ s├║─Źas┼ą F8, ale te┼í├şme sa na spojenie s na┼íimi v├Żvojov├Żmi partnermi prostredn├şctvom miestnych udalost├ş, vide├ş a ┼żiv├ęho obsahu.

Tento krok nasleduje po ned├ívnom zru┼íen├ş udalosti Mobile World Congress, ktor├í sa mala kona┼ą tento t├Ż┼żde┼ł v Barcelone. Medzit├Żm sa na konferencii Game Developers Conference, ktor├í sa konala bud├║ci mesiac, vzdalo nieko─żko spolo─Źnost├ş, hoci organiz├ítori v─Źera vyhl├ísili, ┼że podujatie bude pokra─Źova┼ą pod─ża pl├ínu. Facebook ru┼í├ş konferenciu F8

Presk├║mali sme in├ę sp├┤soby, ako udr┼ża┼ą F8 osobn├║, je v┼íak d├┤le┼żit├ę, aby sme usporiadali inkluz├şvne podujatie, a zd├í sa, ┼że nie je spr├ívne ma┼ą F8 bez pr├ştomnosti na┼íich medzin├írodn├Żch v├Żvoj├írov, pridal Papamiltiadis do blogu.

Ofici├ílna webov├í str├ínka poznamen├íva, ┼że v nadch├ídzaj├║cich t├Ż┼żd┼łoch bude zdie─ża┼ą ─Ćal┼íie podrobnosti o udalosti.

Aby sa zmiernil vplyv zru┼íenia, Papamiltiadis uviedol, ┼że Facebook darova┼ą 500 000 dol├írov (dvojn├ísobok norm├ílnej sumy) organiz├íci├ím, ktor├ę pracuj├║ na tom, aby sa technologick├Ż priemysel stal rozmanitej┼í├şm, a uprednostni┼ą organiz├ície, ktor├ę sl├║┼żia miestnym obyvate─żom San Jose. Poznamenal tie┼ż, ┼że Facebook zvy─Źajne host├ş miestnych ┼ítudentov ako s├║─Źas┼ą F8; Preto im tento rok pon├║kne z├í┼żitok in┼ípirovan├Ż F8.

Zost├íva vidie┼ą, ─Źo bud├║ znamena┼ą obavy z choroby pre ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę technologick├ę udalosti po cel├Ż rok; u┼ż to ovplyv┼łuje akciov├Ż marketing a technologick├ę zisky. Pod─ża Svetovej zdravotn├şckej organiz├ície (WHO) bolo v 47 krajin├ích potvrden├Żch viac ako 82 000 pr├şpadov COVID-19. 2Doteraz 800 ├║mrt├ş. Facebook ru┼í├ş konferenciu F8

Aktualiz├ícia: Spolo─Źnosti Google a Microsoft s├║ tie┼ż napl├ínovan├ę na usporiadanie svojich v├Żro─Źn├Żch konferenci├ş pre v├Żvoj├írov v m├íji. ┼Żiadame vyhl├ísenia od dvoch spolo─Źnost├ş. ├üno, I / O Google je st├íle napl├ínovan├Ż na 12. a┼ż 14. m├íja na pobre┼ż├ş Shoreline a inform├ície o ─żu─Ćoch, ktor├ş sa chc├║ z├║─Źastni┼ą, s├║ tu konkr├ętnej┼íie. Budeme pokra─Źova┼ą v monitorovan├ş v├Żvoja v oblasti COVID-19 a budeme sa riadi┼ą osved─Źen├Żmi postupmi stanoven├Żmi CDC, WHO a ─Ćal┼í├şmi relevantn├Żmi subjektmi.

Od spolo─Źnosti Microsoft: Na┼íe pl├íny hosti┼ą program Build 2020 zost├ívaj├║ nezmenen├ę. Bezpe─Źnos┼ą na┼íich zamestnancov je prioritou a my pos├║dime situ├íciu a pod─ża potreby uprav├şme pl├íny. Facebook ru┼í├ş konferenciu F8