Facebook Propag├ície: ─Źo potrebujete vedie┼ą

Uva┼żujete o s├║┼ąa┼żi alebo doktor├íte? Facebook? Nechajte pravidl├í diktova┼ą za v├ís Facebook Zm├Ątil som ┼ąa

U┼ż neh─żadajte. Tento ─Źl├ínok poskytuje podrobn├Ż preh─żad Facebook- Pravidl├í reklamy.

Tvrd├ę pravidl├í

Zorganizujte s├║┼ąa┼ż v Facebook Je to mocn├Ż sp├┤sob Vytv├írajte zvesti, zvy┼íujte zapojenie, zvy┼íujte fan├║┼íikov a vytvorte si svoj zoznam e-mailov. ale Facebook m├í┼í Pr├şsne pravidl├í ur─Źuj├║, ktor├ę kampane m├┤┼żete spravova┼ą a pred├íva┼ą a ktor├ę nem├┤┼żete na va┼íej platforme

Na nieko─żko rokov boli pravidl├í hospod├írskej s├║┼ąa┼że dos┼ą uvo─żnen├ę a Facebook Pou┼ż├şvatelia a spr├ívcovia webov├Żch str├ínok si m├┤┼żu v┼íeobecne vybra┼ą kampane, ktor├ę chc├║. Facebook- Pravidl├í riadenia (teraz naz├Żvan├ę) Vyhl├ísenie o pr├ívach a povinnostiach.)

ale 2009 Facebook by┼ą kalen├Ż Pokyny pre reklamusp├┤sobi┼ą ve─ża zm├Ątku dokonca o dva roky nesk├┤r. vymenovanie Susan Getgoodov├í o jeho send na Facebook s├║┼ąa┼że:

Ka┼żd├Ż de┼ł proti nim vedie kampa┼ł nieko─żko spr├ívcov webov├Żch str├ínok, od mal├Żch podnikov po ve─żk├ę zna─Źky. Facebook poru┼íen├í. Pravidl├í, pri ktor├Żch hroz├ş ├║pln├ę zablokovanie va┼íich str├ínok. M├┤┼żem to len odporu─Źi┼ą ka┼żd├ęmu Facebook sidadministrat├Ârer Obozn├ímte sa s bezpe─Źn├Żm sp├┤sobom organiz├ície s├║┼ąa┼ż├ş pod─ża pravidiel,

Tento pr├şspevok v├ím povie, ─Źo potrebujete vedie┼ą.

─îo robi┼ą? Facebook m├íte na mysli ÔÇ×kampa┼łÔÇť?

vymenovanie Facebook::

toto Pokyny pre reklamu Va┼ía komunik├ícia alebo spracovanie darov, s├║┼ąa┼ż├ş, s├║┼ąa┼ż├ş alebo podobn├Żch pon├║k (ka┼żd├í ÔÇ×dokumentÔÇť) je rozhoduj├║ca Facebook,

ÔÇ×Dar─ŹekÔÇť je propag├ícia, ktor├í obsahuje cenu a n├íhodne vybran├ęho v├ş┼ąaza.

ÔÇ×S├║┼ąa┼żÔÇť alebo ÔÇ×s├║┼ąa┼żÔÇť je akcia, ktor├í obsahuje cenu a v├ş┼ąaza ur─Źen├ęho va┼íimi schopnos┼ąami (tj rozhodnut├şm na z├íklade ur─Źit├Żch krit├ęri├ş).

tak Zaka┼żd├Żm, ke─Ć spust├şte kampa┼ł Facebook kde si chce┼í vybra┼ą v├ş┼ąaza?├║merne by sa zn├ş┼żil Facebook, S. Pokyny pre reklamu,

Facebook tie┼ż hovor├ş:

Nespravujete kampa┼ł prostredn├şctvom Facebook okrem aplik├ície v Facebook Platform. Mana┼żment zah┼Ľ┼ła fungovanie ka┼żd├ęho prvku akcie, ako napr├şklad: Zbierajte l├şstky, nakreslite obr├ízok, Rozhodcovsk├ę l├şstkyalebo Informujte v├ş┼ąaza,

Stru─Źne povedan├ę: Nem├┤┼żete pou┼żi┼ą vlastnosti pre Facebook za va┼íe ─Źiny!

Akcia, v ktorej si vyberiete v├ş┼ąazov, je nemali by ste sa s vami zamie┼ła┼ą jednoducho propag├íciou a propag├íciou v├í┼ího podnikania– To je presne d├┤vod Facebook (Ventil├ítor) strany Boli navrhnut├ę!

Ak├ę s├║ pravidl├í hospod├írskej s├║┼ąa┼że Facebook v jednoduchej angli─Źtine?

6 November 2009 Facebook zmenen├Ż Va┼ía politika inzercie v├Żrazne. Predt├Żm to bola prakticky bezplatn├í hra. So zmenen├Żmi pravidlami Facebook v podstate to ┼ílo z jedn├ęho na druh├ęho.

Ak chcete ovl├ída┼ą v┼íetky typy s├║┼ąa┼ż├ş, ktor├ę ste museli (1) z├şska┼ą p├şsomn├Ż s├║hlas Facebook Najmenej sedem dn├ş pred spusten├şm kampane (2) m├í poradcu pre klienta Facebook a dosahuj├║ najni┼ż┼íie reklamn├ę n├íklady 10 000 dol├írov mesa─Źne a (3) ┼żiados┼ą tretej strany v Facebook Platform.

tak 29. novembra 2010 Facebook trochu uvo─żnene a zmenen├Ż ┼ítandardyDobr├í spr├íva je teda:

    U┼ż nepotrebujete p├şsomn├Ż s├║hlas od Facebook spusti┼ą z├ívod. U┼ż nepotrebujete spr├ívcu ├║─Źtu Facebook; nemus├şte sp─║┼ła┼ą minim├ílnu mesa─Źn├║ invest├şciu. ALE, st├íle mus├şte zvl├ídnu┼ą V┼áETKY s├║┼ąa┼że Facebook prostredn├şctvom aplik├ície tretej strany Facebook Platform.

To je pravda! Samozrejme, ak nie ste dobr├Żm inzerentom Facebook,

Ktor├ę aplik├ície s├║ najlep┼íie pre s├║┼ąa┼że?

Jedn├Żm z najbe┼żnej┼í├şch sp├┤sobov pou┼żitia je aplik├ície Wildfire, Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie sa relat├şvne ─żahko pou┼ż├şva a ceny s├║ konkurencieschopn├ę.

wildfireapp aplikácie Wildfire

M├┤┼żete Vyberte si z desiatich r├┤znych typov kampan├ş.vr├ítane fotografi├ş, vide├ş, kv├şzov, drobnost├ş a ─Ćal┼í├şch:

Wildfire applikationspromoteringsm├Âjligheter

Nastavenie aplikácie Wildfire

Wildfire applikationspromoteringsm├Âjligheter

Pozri lesn├ę po┼żiare ─îasto kladen├ę ot├ízky vybra┼ą si medzi organizovan├şm lot├ęrie, s├║┼ąa┼że alebo propag├ície kup├│nu / dar─Źekov.

ONE Nieko─żko aplik├íci├ş tret├şch str├ín pon├║ka reklamn├ę slu┼żby, ktor├ę podporuj├║ Facebook- dodr┼żiava┼ą pravidl├íSkontrolujte nasleduj├║ce:

Pozri tie┼ż tento s├║visiaci pr├şspevok: 75 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na vylep┼íenie va┼íich Facebook Side. Pozri tie┼ż Facebook- Zoznam preferovan├Żch v├Żvoj├írov tu,

M├┤┼żem si n├íhodne vybra┼ą fan├║┼íika, ktor├Ż udel├ş cenu?

┼żiadny Toto je lot├ęria, v ktorej s├║ vybran├ş v├ş┼ąazi. Pou┼ż├şvaj├║ efekt├şvne Facebook "Zbiera┼ą l├şstky". viac V├Żhercov nem├┤┼żete kontaktova┼ą Facebook V├Żhercov nem├┤┼żete posiela┼ą na va┼íu stenu prostredn├şctvom e-mailu, chatu alebo e-mailu, ani nem├┤┼żete posiela┼ą v├Żhercov na va┼íu stenu,

─îo m├┤┼żete urobi┼ą, je Vyberte n├íhodne fan├║┼íika a prezentujte ho na obr├ízku svojej str├ínky. Alebo m├┤┼żete prezentova┼ą vybran├Żch fan├║┼íikov na vlastnej z├ílo┼żke (link). Pokia─ż nem├íte in├Żch fan├║┼íikov, ktor├ş volia alebo neposielaj├║ kandid├ítov at─Ć.

otrava hra─Źka Hra─Źky R Us Fan prezentovan├ę!

Hra─Źky ÔÇ×RÔÇť n├ís s├║ teraz z├íbavn├ę Odpor├║─Źan├í kampa┼ł pre fan├║┼íikov. Upozor┼łujeme, ┼że ┼żiados┼ą a hlasovanie s├║, samozrejme, s├║─Źas┼ąou schv├ílen├ęho ├║radn├ęho opatrenia, ktor├ę sa vykon├íva v ┼żiadosti tretej strany.

Vybran├í fotografia od spolo─Źnosti Toys R Us Facebook s├║┼ąa┼ż

Hra─Źky ÔÇ×RÔÇť N├ís Vybran├í fotografia Facebook S├║┼ąa┼ż. Nezabudnite na odkaz na v┼íeobecn├ę podmienky.

M├┤┼żem svojich fan├║┼íikov po┼żiada┼ą, aby sa z├║─Źastnili s├║┼ąa┼że t├Żm, ┼że odovzd├ím fotografie?

Nie, ak po┼żiadate fan├║┼íikov, aby priamo nahrali obr├ízky Facebook, Fotografie alebo obsah zaslan├ę na ├║─Źas┼ą v s├║┼ąa┼żi je mo┼żn├ę vytvori┼ą iba prostredn├şctvom aplik├ície tretej strany na webe Facebook Platform. Facebook Aplik├ícia sa nepo─Ź├şta.

Z pokynov pre inzerciu:

Nem├┤┼żete: Podmienky ├║─Źasti na akcii pre pou┼ż├şvate─ża poskytuj├║ceho obsah na Facebooku. uverejni┼ą pr├şspevok na bo─Źnej stene, nahra┼ą fotografiu alebo odosla┼ą aktualiz├íciu stavu.

M├┤┼żete: Pomocou aplik├ície tretej strany upravte pr├şstup k akcii, ke─Ć pou┼ż├şvate─ż aplik├ície dod├íva obsah. Napr├şklad m├┤┼żete spusti┼ą s├║┼ąa┼ż fotografi├ş, kde pou┼ż├şvate─ż odovzd├í fotografiu do programu tretej strany a vst├║pi do s├║┼ąa┼że.

Ve─ża som h─żadal flickr Facebook Aplik├ícia, ktor├í m├┤┼że by┼ą napr├şklad dobr├Żm rie┼íen├şm pre s├║┼ąa┼ż, bola v┼íak ponechan├í pr├ízdna.

Ak tak urob├şte Google H─żada┼ą ÔÇ×Facebook Fotos├║┼ąa┼ż ÔÇ×Bohu┼żia─ż to uvid├şte Existuj├║ desiatky Facebook Webov├ę str├ínky s fotografick├Żmi s├║┼ąa┼żami Facebook odpove─Ć,

Tu je z├íbavn├Ż pr├şklad fotografickej s├║┼ąa┼że. odpoved├í Facebook-z Zemiaky v Spojen├Żch ┼ít├ítoch::

S├║┼ąa┼ż fotografi├ş receptov dvakr├ít pe─Źen├Żch dvakr├ít m├║drej┼í├ş

S├║┼ąa┼ż fotografi├ş receptov dvakr├ít pe─Źen├Żch dvakr├ít m├║drej┼í├ş

M├┤┼żem udeli┼ą cenu ka┼żd├ęmu, kto m├í r├íd moje str├ínky?

Svoju reklamu m├┤┼żete obmedzi┼ą iba na ├║─Źastn├şkov, ktor├ş maj├║ radi va┼íe str├ínky. Pokia─ż je akcia spravovan├í prostredn├şctvom aplik├ície tretej strany na samostatnej str├ínke s pl├ítnom (teraz odkaz, predt├Żm karta).

Dobr├í spr├íva! M├┤┼żete Darujte a dokonca zbierajte men├í a e-maily od fan├║┼íikov a n├ív┼ítevn├şkov va┼íich str├ínokOdpor├║─Źam v├ím Pridajte na svoju str├ínku vlastn├Ż kontaktn├Ż formul├ír, Pou┼żite k├│d z registra─Źn├ęho pol├ş─Źka vo va┼íom vlastnom syst├ęme riadenia syst├ęmu alebo vytvorte vlastn├Ż k├│d formul├íra pomocou nie─Źoho ako JotForm, revidovan├ę tu,

M├┤┼żete pou┼żi┼ą iba informa─Źn├Ż k├│d fan├║┼íikov Pon├║knite z─żavov├Ż k├│d alebo ┼ípeci├ílny dar─Źek ka┼żd├ęmu, komu sa va┼íe webov├ę str├ínky p├í─ŹiaPozrite sa Chlap kawasaki, S. Facebook bo─Źn├ę pre ─Ćal┼íiu knihu, k├║zlokde rozd├ívate bezplatn├║ elektronick├║ knihu, ktor├í sa v├ím p├í─Źi iba na va┼íom webe.

Guy Kawasaki - o─Źarenie Facebook bo─Źn├ę

Guy Kawasaki: O─Źarovanie Facebook bo─Źn├ę

look Facebook Strana 1-800 kvetov Pre z─żavov├Ż k├│d, ktor├Ż sa zobrazuje iba pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş maj├║ radi va┼íu str├ínku.

Ako zist├şm, ─Źi existuje s├║┼ąa┼ż? Facebook sp─║┼ła┼ą pokyny?

Propag├ícia v roku 2007 Facebook Mus├ş ma┼ą jasne definovan├ę v├Żrazy, ktor├ę s├║ priamo vidite─żn├ę na bo─Źnej strane pl├ítnaNapr├şklad tu Pe─Źte dvakr├ít, dvakr├ít ako inteligentn├í fotografick├í s├║┼ąa┼ż pravidl├í:

Pravidl├í hospod├írskej s├║┼ąa┼że pre pe─Źenie dvakr├ít, dvakr├ít m├║drej┼í├şch

Pravidl├í hospod├írskej s├║┼ąa┼że pre dvakr├ít pe─Źen├ę, dvakr├ít m├║drej┼í├ş

M├┤┼żem poda┼ą s├║┼ąa┼ż na moje? Facebook Str├ínka, ktor├í sa zobrazuje na mojom blogu?

├üno, pokia─ż to nie je potrebn├ę. Facebook;; Napr├şklad, ako je va┼ía str├ínka, koment├ír, na─Ź├ştanie obsahu at─Ć. Jednoducho m├┤┼żete vlo┼żi┼ą odkaz na s├║┼ąa┼ż na svojej str├ínke. A ur─Źite by to zah┼Ľ┼łalo tento objav,

Oplat├ş sa konkurova┼ą bez aplik├ície tretej strany?

Nie, riziko je pr├şli┼í ve─żk├ę. pod─ża m├┤jho n├ízoru ├íno Facebook Nem├íte prostriedky na monitorovanie v┼íetk├Żch akci├ş na platforme. Nikdy v┼íak nevie┼í, kedy to m├┤┼że zisti┼ą va┼íe pr├ívne oddelenie.

Okrem na┼íich ─Ćal┼í├şch zdrojov m├┤┼żeme odstr├íni┼ą propaga─Źn├ę materi├íly alebo deaktivova┼ą va┼íe webov├ę str├ínky, aplik├ície alebo ├║─Źty, ak sa domnievame, ┼że to poru┼íuje niektor├║ z na┼íich pravidiel.

Facebook Ak zist├şte poru┼íenie, podniknete v├í┼żne kroky. M├┤j priate─ż Jonathan RiveraMal som s tebou sk├║senos┼ą Odkaz na nehnute─żnos┼ą Facebook bo─Źn├ę Ak je zna─Źka omylom pou┼żit├í. Hoci Rivera ├íno Facebook Uzavrel ve─żmi popul├írny web desiatkami tis├şc fan├║┼íikov. Na┼í┼ąastie sa probl├ęm vyrie┼íil pomerne r├Żchlo a Jonathan z├şskal pr├şstup k svojej neporu┼íenej webovej str├ínke … pod nov├Żm menom.

Tak┼że prem├Ż┼í─żajte o tom V┼íetky poru┼íenia podmienok Facebook Toto je samozrejme riziko., (Spolu s priamou spr├ívou s├║┼ąa┼ż├ş a propaga─Źn├Żch akci├ş Facebook Page, dve ─Ćal┼íie be┼żn├ę poru┼íenia vytv├íraj├║ viac ako osobn├Ż profil a / alebo vytv├íraj├║ osobn├Ż profil v mene spolo─Źnosti.

D├║fajme, ┼że hmla okolo s├║┼ąa┼ż├ş v Facebook bol vytvoren├Ż pre v├ís teraz! V┼íetko, ─Źo si mus├şte zapam├Ąta┼ą, je V┼żdy, ke─Ć chcete podnikn├║┼ą kroky, ke─Ć si vyberiete v├ş┼ąaza, potrebujete na internete aplik├íciu tretej strany Facebook plo┼íinaNap├ş┼íem kontroln├Ż pr├şspevok obsahuj├║ci podrobnosti o tom, ─Źo rob├ş s├║┼ąa┼ż ├║spe┼ínou. Udr┼żujte aktu├ílne inform├ície

medzit├Żm Ak├ę m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa s├║┼ąa┼ż├ş? Dokon─Źili ste doktor├ít? Radi by sme sa od v├ís dozvedeli v koment├íroch ni┼ż┼íie.