Facebook Prid├í ÔÇ×tich├Ż re┼żimÔÇť na podporu vo─żna zo soci├ílnej siete

├║┼żasne Facebook V tomto pr├şpade povzbud├ş svojich pou┼ż├şvate─żov, aby str├ívili menej ─Źasu prepojen├şm so soci├ílnou sie┼ąou a mobilnou aplik├íciou. Je to tich├Ż re┼żim, ktor├Ż stlm├ş upozornenia v z├ívislosti od preferencie pou┼ż├şvate─ża.

Je to podobn├ę ako ned├ívno zaveden├ę nastavenie digit├ílneho wellness na mobiln├Żch telef├│noch. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete vytvori┼ą pl├ín na Facebook Zastavte odosielanie upozornen├ş na va┼íom zariaden├ş.

Najz├íbavnej┼íie v┼íak je, ┼że ke─Ć pou┼ż├şvate─ż pristupuje k aplik├ícii v ─Źase ticha, bude upozornen├Ż, ┼że aplik├ícia je v tomto re┼żime. V takom pr├şpade m├í pou┼ż├şvate─ż 3 Mo┼żnosti: Ukon─Źi┼ą re┼żim st├ş┼íenia, pou┼żite Facebook Iba 15 min├║t alebo upravte nastavenia re┼żimu.

Okrem toho Facebook Poskytne pr├şslu┼ín├ę ┼ítatistick├ę ├║daje, ktor├ę ukazuj├║, ko─żko ─Źasu pou┼ż├şvate─ż str├ívi aplik├íciou. Pod─ża Facebook, T├íto funkcia bola vytvoren├í aj na pomoc pou┼ż├şvate─żom pri interakcii s karant├ęnou.

Facebook Prispieva k boju proti COVID-19

Okrem t├Żchto digit├ílnych luxusn├Żch opatren├ş, Facebook Zmenila svoje politiky tak, aby boli re┼ítrikt├şvnej┼íie, pokia─ż ide o zav├ídzaj├║ce inform├ície o COVID-19. To zah┼Ľ┼ła odstr├ínenie pr├şspevkov s falo┼ín├Żmi spr├ívami a odstr├ínenie skup├şn, ktor├ę uverej┼łuj├║ podobn├Ż obsah.

Okrem toho spolo─Źnos┼ą uviedla, ┼że poskytne sumu 2 Mili├│n dol├írov pre organiz├ície, ktor├ę zabra┼łuj├║ ┼í├şreniu spr├ívnych inform├íci├ş po celom svete. T├║to iniciat├şvu prijali ned├ívno aj spolo─Źnosti Google a Apple.

Pokia─ż ide o tich├Ż re┼żim, bude spusten├Ż v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch aktualiz├íciou Facebook,

Redaktori 4 nov├şn odpor├║─Źaj├║: