Facebook pre┼íiel po ÔÇ×tajnom sprisahan├şÔÇť Apple Watch-┼ít├Żl SMARTWATCH, ktor├Ż v├ís neust├íle sleduje ‘

FACEBOOK pod─ża spr├ív vyv├şja inteligentn├ę hodinky, ktor├ę by mohli by┼ą spusten├ę u┼ż bud├║ci rok.

Hovor├ş sa, ┼że tento gadget sa bude hodi┼ą k inteligentn├Żm hodink├ím od Apple a Fitbit, ktor├ę pon├║kaj├║ mno┼żstvo funkci├ş pre fitness, spr├ívy a ozn├ímenia.

Pod─ża The Information bud├║ pou┼ż├şvatelia tie┼ż m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą gizmo na odosielanie spr├ív Facebook slu┼żby ako WhatsApp a Messenger.

Insideri publik├ícii povedali, ┼że prv├ę hodinky by mohli by┼ą uveden├ę na trh v roku 2022, pri─Źom druh├í verzia je pl├ínovan├í na nasleduj├║ci rok.

Ako Apple Watchbude zariadenie kl├ís┼ą d├┤raz na funkcie zdravia a kond├şcie, pri─Źom mu pom├┤┼że schopnos┼ą pripoji┼ą sa k slu┼żb├ím a hardv├ęru od fitnes firiem.

Jedn├Żm zo zariaden├ş, ku ktor├Żm by ste mohli potenci├ílne pripoji┼ą hodinky, je rotoped Peloton, tvrd├ş spr├íva.

By┼ą Facebook O─Źak├íva sa, ┼że nosite─żn├Ż produkt bude obsahova┼ą mno┼żstvo soci├ílnych funkci├ş, ako je schopnos┼ą sledova┼ą cvi─Źenia s priate─żmi.

Rovnako ako pri novom Apple Slu┼żba Fitness+, zariadenie v├ím tie┼ż umo┼żn├ş komunikova┼ą s tr├ęnermi a z├║─Źast┼łova┼ą sa na cvi─Źen├Żch cvi─Źeniach z v├í┼ího domova.

Pod─ża The Information bude bud├║ca verzia schopn├í ovl├ída┼ą okuliare s roz┼í├şrenou realitou, ktor├ę Facebook ├║dajne pracuje na.

─îoskoro by malo pr├şs┼ą na trh, okuliare ├║dajne bud├║ pren├í┼ía┼ą spr├ívy, ozn├ímenia a in├║ po─Ź├şta─Źom generovan├║ grafiku do sveta okolo v├ís.

Neexistuje ┼żiadny cenov├Ż bod za Facebook e┼íte pozeraj, ale Facebook zrejme pl├ínuje ÔÇ×preda┼ą hodinky bl├şzko n├íkladov na ich v├ŻrobuÔÇť.

To by sa pravdepodobne zaradilo do cenov├ęho rozp├Ątia ┼ípi─Źkov├Żch pr├şstrojov, ako je Fitbit Sense (280 dol├írov/300 libier) a Apple Watch S├ęria 6 (400 dol├írov/380 libier).

Zapnut├ę Twitter, Facebook skeptici sa p├Żtali, ─Źi by spotrebitelia boli radi, ┼że si k├║pia nov├Ż produkt spolo─Źnosti, preto┼że m├í zl├ę sk├║senosti s bezpe─Źnos┼ąou u┼ż├şvate─żsk├Żch ├║dajov.

“AppleCel├í sch├ęma ochrany osobn├Żch ├║dajov vyzer├í ka┼żd├Ż de┼ł ako m├║drej┼í├ş obchod, ÔÇťtweetoval jeden pou┼ż├şvate─ż.

ÔÇ×Komu budete d├┤verova┼ą svojimi zdravotn├Żmi ├║dajmi? Spolo─Źnos┼ą, ktor├í neust├íle nar├í┼ża na s├║kromie … alebo na ** kr├í─ża Facebook? “

Facebook je zn├ímy predov┼íetk├Żm svojou sadou soci├ílnych aplik├íci├ş. ale v posledn├Żch rokoch sa za─Ź├şna pon├íra┼ą do lukrat├şvneho sveta spotrebite─żsk├Żch technol├│gi├ş.

V roku 2018 spustil kalifornsk├Ż technologick├Ż tit├ín Portal, inteligentn├Ż kamerov├Ż syst├ęm pre dom├ícnos┼ą, ktor├Ż pou┼ż├şva Amazonumel├í inteligencia, Alexa.

Syst├ęm 169 GBP v├ím v├Ą─Ź┼íinou umo┼ż┼łuje videohovor s va┼íim Facebook priatelia a je vybaven├Ż kamerou, ktor├í v├ís sleduje, ke─Ć idete okolo.

Predaje boli pomal├ę, ale to spolo─Źnosti nezabr├ínilo vyda┼ą zariadenia druhej gener├ície a dokonca ani port├ílov├║ telev├şziu.

Facebook vyvinula tie┼ż nieko─żko n├íhlavn├Żch s├║prav pre virtu├ílnu realitu prostredn├şctvom spolo─Źnosti Oculus, ktor├í k├║pila v roku 2014 za 2 miliardy dol├írov.

FacebookT├şmy virtu├ílnej reality, roz┼í├şrenej reality a hardv├ęru predstavuj├║ viac ako 6, 000 zamestnancov, povedal zdroj agent├║re Bloomberg minul├Ż mesiac.

Apple Udalos┼ą 2020 – Nov├í Apple Watch S├ęria 6 predstaven├Ż pri predstaven├ş produktu technologick├ęho giganta ÔÇ×Time FliesÔÇť

V ─Ćal┼í├şch novink├ích, Facebook prid├íva druh├Ż ÔÇ×News FeedÔÇť, ktor├Ż nezobrazuje pr├şspevky od va┼íich priate─żov a rodiny.

Dalo by sa v├ím dl┼ża┼ą bezplatn├║ v├Żmenu obrazovky iPhone od Apple.

A pozrite sa na našu recenziu na iPhone 12 Mini.

Z coho mas Facebookpl├íny inteligentn├Żch hodiniek? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu