Facebook Objavte plány na ponúkanie bezplatného internetu na akejkoľvek webovej stránke

Facebook  Discover vám chce poskytnúť bezplatný internet na akejkoľvek webovej stránke

Patríte k ľuďom, ktorí vždy využívajú mobilné dáta? Potom si tento nápad zamilujete, pretože Mark Zuckerberg má nový plán, ako tento problém ukončiť. To by bolo možné vďaka Facebook Objavte, novú iniciatívu, ktorá vám poskytne bezplatný internet na akejkoľvek webovej stránke.

Je nie je to prvy krat Facebook skúste urobiť projekt v tomto štýleKeďže predtým existovali bezplatné základy, iba s touto aplikáciou bol možný bezplatný prístup na internet s obmedzeným počtom webových stránok.

Čo je to Facebook Objavte a ako to funguje?

Čo je to Facebook Objavte a ako to funguje

Facebook Objaviť sa objaví ako projekt pre dať zadarmo internet ľuďom na akejkoľvek webovej stránke. Myšlienka však ide ďalej, predstavte si, že vám došli dáta a naozaj potrebujete ísť na internet hľadať alebo niečo robiť. No a toto je presne ono Facebook Objaviť chce vyriešiť.

Facebook Objavte ciele udržiavať internetové pripojenie potom, čo ľuďom dôjdu dáta. Hlavný rozdiel v Facebook Discover with Free Basics spočíva v tom, že táto aplikácia funguje so všetkými webovými stránkami a nie s vybraným zoznamom. Projekt sa už začal v Peru, aj keď v najbližších týždňoch plánujú začať aj v Thajsku, na Filipínach a v Iraku.

Naozaj s Facebook Objavte, môžete surfovať po internete bez dát?

Naozaj s Facebook Discover môže surfovať po internete bez dát

Odpoveď je áno. Pre to, Facebook uzavrel aliancie s niekoľkými telefónnymi agentúrami, ako sú Bitel, Claro, Entel a Movistar. Ako to funguje? Facebook Discover používa proxy server na prispôsobenie webovej stránky a zmenšenie jej veľkosti (eliminujú videá, zvuk a iné ťažké prvky).

Čo je viac, ľudia musia denne využívať množstvo návštevnosti (v Peru je 10 MB). To zaisťuje, že osoba môže uskutočniť bankovú transakciu, vykonať úlohu, vyhľadať informácie alebo zostať na chvíľu v kontakte.

Hoci existujú krajiny, ktoré majú neobmedzené dátové programy, v Latinskej Amerike sú aj iné krajiny, kde sú internetové služby naozaj slabé. To je dôvod, prečo to z Androidphoria považujeme Facebook Discover je skvelá iniciatíva, ktorá prichádza na vyriešenie obrovského problému.

a ty Čo si myslíte o tomto nápade, súhlasíte? Váš názor je pre nás dôležitý, dajte nám vedieť v komentároch. Vedel si Facebook Plánujete automaticky zmeniť farbu svojho profilu? Kliknite sem a zistite o ňom viac.

Zdroj | Facebook