Facebook Messenger Z├şskanie redizajnovania, odstr├íni kartu Discover: Report

Facebook Messenger m├í vykopan├ę chatovacie roboty a odstr├ínil kartu Discover v r├ímci rozsiahlej┼íieho procesu redizajnovania, aby zostal jednoduch├Ż a zachytil viac obo─Źia. Zmeny sa objavia bud├║ci t├Ż┼żde┼ł, spr├ívy TechCrunch, v snahe zamera┼ą sa na r├Żchlos┼ą a jednoduchos┼ą.

ÔÇ×Zmeny s├║ s├║─Źas┼ąou v├Ą─Ź┼íej ─Źasti Messenger redesign, ktor├Ż preorientuje kartu ─Żudia okolo pr├şbehov ako Facebook sa na─Ćalej pok├║┼ía ovl├ídnu┼ą efem├ęrny form├ít soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├Ż skop├şroval zo Snapchatu, ÔÇťuviedla spr├íva.

Pod─ża Stan Chudnovsky bola aplik├ícia zjednodu┼íen├í ako funk─Źn├í aplik├ícia na odosielanie spr├ív.

V novom dizajne Facebook propaguje sekciu ─Żudia, kde n├íjdete ve─żk├ę ┼ítvorce venovan├ę priate─żom, ktor├ş ned├ívno aktualizovali svoje Facebook Pr├şbehy.

Existuje tie┼ż zoznam kontaktov usporiadan├Ż na propag├íciu najpou┼ż├şvanej┼í├şch kontaktov, ktor├ę s├║ akt├şvne online.

Okam┼żit├ę hry a preprava bud├║ tie┼ż odstr├ínen├ę z pomocn├şka panela skladate─ża a presunut├ę dovn├║tra aplik├ície, tak┼że ich budete musie┼ą vyh─żada┼ą.

Nielen hlavn├í aplik├ícia, spolo─Źnos┼ą sa vyladila Messenger Kids.

V snahe da┼ą rodi─Źom v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad t├Żm, ─Źo ich deti robia Facebook Messenger Deti, spolo─Źnos┼ą za─Źiatkom tohto mesiaca, pridala do aplik├ície nov├ę funkcie ochrany osobn├Żch ├║dajov na rodi─Źovskom informa─Źnom paneli.

Rodi─Źia teraz uvidia viac podrobnost├ş o tom, s k├Żm ich deti posielaj├║ spr├ívy, ─Źi u┼ż ich volaj├║ videom, a hist├│riu toho, koho v aplik├ícii blokovali.

Facebook zah├íjen├Ż Messenger Deti v roku 2017, ktor├ę ─Źelili ve─żkej kritike za ot├ízky ochrany osobn├Żch ├║dajov.