Facebook Messenger Redizajn zjednodušuje aplikáciu

Facebook Messenger  Redizajn zjednodu┼íuje aplik├íciu 1V priebehu rokov sa aplik├ície aktualizuj├║ o nov├ę funkcie a zmeny a vylep┼íenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania. Nie v┼żdy je to v┼íak k lep┼íiemu, preto┼że to, ─Źo bolo kedysi jednoduch├í aplik├ícia, sa m├┤┼że nakoniec sta┼ą pr├şli┼í naf├║knut├ę pre zam├Ż┼í─żan├Ż ├║─Źel. Na┼í┼ąastie, Facebook sa sna┼ż├ş oreza┼ą tuk na jeho Messenger app.

Aplik├ícia ur─Źen├í na pomoc pou┼ż├şvate─żom pri vz├íjomnej komunik├ícii prech├ídza miernym prepracovan├şm Facebook bude odstra┼łova┼ą a zni┼żova┼ą jeho ur─Źit├ę vlastnosti, aby sa zjednodu┼íila celkov├í sk├║senos┼ą pou┼ż├şvate─żov. Jednou z t├Żchto zmien je odstr├ínenie karty Objavi┼ą, zatia─ż ─Źo ─Ćal┼íie funkcie, ako s├║ Okam┼żit├ę hry a Preprava, boli odstr├ínen├ę z panela n├ístrojov skladate─ża rozhovoru. Zatia─ż ─Źo chat roboty s├║ st├íle s├║─Źas┼ąou Messenger, boli skryt├ę.

Facebook nespom├şnali, pre─Źo presne robia zmeny, ktor├ę robia, ale predpokladalo sa, ┼że by sa to dalo urobi┼ą, aby sa optimalizovala aplik├ícia a zjednodu┼íila a r├Żchlej┼íie sa pou┼ż├şvala. Napokon, ak je aplik├ícia pr├şli┼í naf├║knut├í a obsahuje pr├şli┼í ve─ża funkci├ş, ktor├ę nie s├║ pre t├║to sk├║senos┼ą podstatn├ę a nie s├║ s├║─Źas┼ąou jadra, mohlo by to pou┼ż├şvate─żov potenci├ílne odradi┼ą a h─żada┼ą nie─Źo in├ę.

Ako bolo povedan├ę, FacebookWhatsApp je vlastne celkom dobr├Ż pr├şklad, ke─Ć si aplik├ícia v priebehu rokov zachovala svoju hlavn├║ funk─Źnos┼ą a prid├ívala nov├ę funkcie, ktor├ę od neho neodv├ídzaj├║ pozornos┼ą.

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o a. zdroj: TechCrunch