Facebook Messenger prid├íva NOVINKU ÔÇ×narodeninov├Ż prevod pe┼łaz├ş v hotovostiÔÇť a skryt├║ hru v aktualiz├ícii prekvapen├ş

FACEBOOK Messenger v stredu ozn├ímila sadu nov├Żch funkci├ş na oslavu svojho 10. v├Żro─Źia.

Prekvapiv├í aktualiz├ícia ob─ż├║benej aplik├ície prin├í┼ía skryt├║ hru, slovn├ę efekty a mo┼żnos┼ą obdarova┼ą niekoho v hotovosti k jeho narodenin├ím prostredn├şctvom Facebook Zaplati┼ą.

Facebook’s Messenger ┼á├ęf Stan Chudnovsky ozn├ímil zmeny po─Źas telefon├ítu s novin├írmi.

Celkovo bolo predstaven├Żch desa┼ą funkci├ş a n├ístrojov Messenger na oslavu desa┼ąro─Źia aplik├ície.

Mnoho z nich je ÔÇ×narodeninovouÔÇť verziou existuj├║cich funkci├ş, ako s├║ napr├şklad efekty AR, samolepky, t├ęmy rozhovoru a ─Ćal┼íie.

Tie┼ż s├║ predstaven├ę nov├ę hlasovacie hry, v ktor├Żch sa u┼ż├şvatelia p├Żtaj├║ kamar├ítov na chate, ktor├ş s v├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou vykonaj├║ ur─Źit├║ aktivitu.

Messenger taktie┼ż o┼żivilo anim├íciu, ktor├í sa hr├í, ke─Ć svojim priate─żom po┼ílete na narodeniny trochu pe┼łaz├ş.

Ke─Ć darujete priate─żom pe┼ła┼żn├Ż dar prostredn├şctvom, teraz sa objavia efekty ako virtu├ílne bal├│ny Facebook Zapla┼ąte za oslavu ich ve─żk├ęho d┼ła.

Rovnako ako o nov├Żch funkci├ích diskutoval Chudnovsky Messengerz├ív├Ązok chr├íni┼ą spr├ívy pou┼ż├şvate─żov ┼íifrovan├şm typu end-to-end.

Bezpe─Źnostn├Ż protokol, ktor├Ż u┼ż pon├║ka Facebook slu┼żba WhatsApp, ┼íifruje ─Źety, aby ich mohol ─Ź├şta┼ą iba odosielate─ż a prij├şmate─ż.

Pridanie ─Ćal┼íej vrstvy ochrany do Messenger chaty pom├┤┼żu Facebook vo svojich ve─żk├Żch pl├ínoch zl├║─Źi┼ą svoju sadu aplik├íci├ş.

Kalifornsk├í spolo─Źnos┼ą nakoniec chce, aby si pou┼ż├şvatelia bez probl├ęmov chatovali Instagram, Messenger a WhatsApp.

Pl├ín bol ozn├ímen├Ż u┼ż v roku 2019, ale ┼íifrovanie chv├ş─żu trv├í Messenger ke─Ć in┼żinieri aplik├íciu od z├íkladu prestavaj├║.

ÔÇ×Mus├şme znova vytvori┼ą v┼íetky tieto funkcie [an] ┼íifrovan├ę prostredie typu end-to-end a urobi┼ą ich plne schopn├Żmi, ÔÇťpovedal Chudnovsky.

Ber├║c na vedomie Messenger neust├íle prid├íva nov├ę funkcie, povedal: ÔÇ×Je to skoro, ako keby sme sa neust├íle sna┼żili dobehn├║┼ą sam├Żch seba.ÔÇť

Ako n├íjs┼ą Facebook Messengerskryt├í doru─Źen├í po┼íta

V ostatn├Żch spr├ívach bolo z Obchodu Google Play po ich prichyten├ş pri kr├íde┼żi potrebn├ę odstr├íni┼ą dev├Ą┼ą aplik├íci├ş Facebook hesl├í.

Facebook v USA ─Źel├ş reakcii na pl├íny na vytvorenie verzie Instagram pre deti do 13 rokov

A influenceri, ktor├ş jasne neuv├ídzaj├║, ─Źi upravovali fotografie, ktor├ę s├║ reklamami, m├┤┼żu by┼ą v d├┤sledku nov├ęho z├íkona v N├│rsku pokutovan├ş alebo uv├Ąznen├ş.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu