Facebook BARS, nový TikTok pre rapperov

zakazuje nový facebook tik tok pre rapperov

Nie je žiadnym tajomstvom, že zdieľanie upravených videí prostredníctvom sociálnych sietí je v móde, ale tento trend je tu s nami už nejaký čas. Vine and Musical.ly sú možno najklasickejšími príkladmi, ale súčasnými kráľmi tohto boomu sú nepochybne TikTok a Instagram svojimi navijakmi.

Obe platformy nikomu neodchádzajú, takže ostatné alternatívy ako Tangi, Collab alebo Chingari nesvietia tak jasne ako oni. Ale v tomto svete môže byť všetko znova objavené a zdá sa, že áno Facebook vsadí na to s novou aplikáciou. Tak to je BARS, nová aplikácia od Facebook pre rappery v štýle TikTok ktorý dúfa, že uspeje v podzemnom svete.

S BARS môžete virilizovať svoje najlepšie rapové texty

barová facebooková aplikácia na rapovanie

BARS je aplikácia vyvinuté mnohými rapovými fanúšikmi pracujúcich v oblasti experimentálnych produktov z Facebook (NPE) a má za cieľ uľahčiť život ďalším milovníkom tohto hudobného žánru. Napriek tomu, že je to stále beta verzia, spoločnosť ho už uvoľnila, aby merala prijatie verejnosti a vedela, či je možné v jej vývoji pokračovať.

BARS umožňuje nahrajte hudobné klipy až na 60 sekúnd a zdieľajte ich so svojimi priateľmi ako všetky ostatné sociálne siete tohto štýlu. Čo je na tom také zvláštne? Zjavne nič, ale ukazuje sa, že BARS nie je určené pre globálne publikum, ale pre tých ľudí, ktorí naozaj milujú rap.

obrovská databáza hudobných rytmov profesionálne namiešaný, ktorý bude slúžiť ako základ pre vaše texty. Navyše má svoj vlastný systém navrhovania rýmov pre prípad, že práve začínate a potrebujete malú pomoc. Má to tiež svoje voľný štýl takže môžete vytvárať všetko od začiatku, pomocou vlastných úderov alebo ich vytvárať.

BARS sa líši od Collab, pretože je určený na použitie jednotlivo

Áno, ako to čítate, myšlienkou BARS je, že každý používateľ si ľahko vytvára svoje vlastné témy a môže svetu dať najavo svoj individuálny talent. A ak sa chcete čo najviac zlepšiť, môžete to skúsiť vy režim výzvy to vás vyzýva, aby ste sa rýmovali s určitými slovami.

Pre takú novú aplikáciu je k dispozícii toľko možností prispôsobenia a určite čoskoro dostanete viac filtrov, hudobných skladieb a možností. Každopádne sa má stať všetkým nový špecializovaný TikTok, čo by mohlo ustúpiť ďalším podobným konkurentom.

Ako stiahnuť a nainštalovať BARS do mobilu

ako sťahovať lišty na Facebooku

Ako sme už uviedli, BARS bol nedávno vydaný a je len vo vývoji beta, takže nie je k dispozícii pre každého. V skutočnosti, Facebook práve to predstavil pre iPhone a v USA, takže budete musieť chvíľu počkať, ak máte zariadenie Android a nachádzate sa v Španielsku.

Aj keď je jeho stiahnutie už verejne dostupné, musíte sa zapísať do poradovníka mať prístup k tejto novej platforme. Dôvod? Facebook chce všetko postupne skúšať, aby to s BARSOM dobre dopadlo. Sľúbili však aj urýchlenie vývoja stabilnej verzie, aby sa k tejto sociálnej sieti mohol čoskoro dostať každý.

Facebook BARS, nový TikTok pre rapperov 2

Aplikácia sa v obchode nenašla. 🙁

Vyskúšate to?

Zdroj | Facebook

Related Articles

Back to top button