Facebook automaticky zmení farbu vášho profilu

Nová funkcia Facebook zmeniť farbu profilu

Sociálna sieť Facebook Mohol by som priniesť, veľmi skoro, nová estetická zmena v profiloch používateľov, ktorí aplikáciu používajú v systéme Android a iOS. Podľa uniknutých informácií najväčšia svetová sociálna platforma testujete novú funkciu čím by sa farba profilov zmenila úplne a automaticky.

Ano, naozaj, stále nie je známe, či je možné túto zmenu aktivovať alebo deaktivovať, aj keď odtiaľto predpokladáme, že áno, keďže Facebook Umožňuje aktivovať alebo deaktivovať nový dizajn v jeho verzii pre PC.

Nové farby prichádzajú do profilov užívateľov Facebook

Facebook  zmeniť farbu svojho profilu

Zmena farby profilu užívateľ bol by prispôsobený farbe, ktorá prevláda v hlavičke predmetného účtu. Túto funkciu zverejnila Jane Manchun Wong zo svojho účtu Twitter, a je viac než reálne povedať, že ide o utilitu, ktorá sa skutočne dostane do finálnej verzie Facebook pre Android a iOS, prečo? Pretože takmer všetky úniky informácií tohto bezpečnostného výskumníka boli skutočné.

Pri pohľade na obrázky zdieľané Jane by sa to dalo povedať Facebook už máte pripravenú farebnú paletu pozostávajúcu zo zelenej, červenej, šedej a modrej. Táto posledná farba by bola odlišná od charakteristickej modrej pre sociálnu sieť, to znamená, že by to bola takpovediac námornícka modrá.

Kedy príde táto nová funkcia Facebook?

V tomto okamihu, táto funkcia je vo vývoji, to znamená, že dosiahnutie finálnej verzie bude trvať niekoľko mesiacov Facebook pre mobilné zariadenia. Samotná Jane Wong povedala, že táto funkcia dorazí koncom augusta, as Facebook trávil veľa času vývojom Messenger Izby.