Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Facebook aplik├ícia pre Android ─Źoskoro z├şska funkciu tmav├ęho re┼żimu

Facebook  aplik├ícia pre Android ─Źoskoro z├şska funkciu tmav├ęho re┼żimu

Facebook aplik├ícia pre Android ─Źoskoro z├şska funkciu tmav├ęho re┼żimu

To u┼ż nejak├Ż ─Źas vieme Facebook pracuje pre funkciu ÔÇ×temn├Ż re┼żimÔÇť pre svoju hlavn├║ aplik├íciu. Ale skuto─Źne sme to nevideli.

U┼ż v┼íak existuj├║ n├íznaky, pre ktor├ę re┼żim tmav├Ż Facebook vo svojich aplik├íci├ích pre Android prich├ídza sk├┤r ako nesk├┤r. Si vzru┼íen├Ż? Ke─Ć spolo─Źnos┼ą WhatsApp uviedla na trh svoju funkciu temn├ęho re┼żimu v syst├ęme Android, Facebook mo┼żno len nasledova┼ą.

WhatsApp pre Android dost├íva podporu v ÔÇ×tmavom re┼żimeÔÇť

S├║ va┼íe o─Źi citliv├ę na pr├şli┼í ve─ża jasu?

Ak ├íno, nie je to nepr├şjemn├ę, ┼że mus├şte neust├íle ┼ím├Żka┼ą o─Źi nad aplik├íciami, ktor├ę maj├║ biele pozadie, najm├Ą v noci? To je miesto, kde sa hod├ş funkcia tmav├ęho re┼żimu.

WhatsApp pre Android dostane

WhatsApp pre Android dost├íva podporu v ÔÇ×tmavom re┼żimeÔÇť

Dobr├í vec na tom je, ┼że m├┤┼żete ┼í┼ąastne listova┼ą v aplik├íci├ích bez toho, aby ste museli zni┼żova┼ą jas alebo ma─Źa┼ą o─Źi.

Nie je ┼żiadnym tajomstvom, ┼że t├íto funkcia je tie┼ż u┼żito─Źn├í, a preto st├íle viac aplik├íci├ş pridalo podporu pre tmav├Ż re┼żim. Dokonca aj aplik├ície, ktor├ę Facebook vlastn├ş, ako napr Instagram, Facebook Messengera WhatsApp.

WhatsApp pre Android dostane

WhatsApp pre Android dost├íva podporu v ÔÇ×tmavom re┼żimeÔÇť

U┼ż sme to videli Instagram a Facebook Messenger dosta┼ą funkciu, ale ─Źo WhatsApp? Facebookzn├íma slu┼żba zasielania spr├ív u┼ż za─Źala v mobilnej aplik├ícii ukazova┼ą zn├ímky tmav├ęho re┼żimu.

Tmav├Ż re┼żim pre WhatsApp je teraz k dispoz├şcii na testovanie verzie beta. Ke─Ć┼że ide iba o testovanie verzie beta, je pravdepodobn├ę, ┼że farby, vlastnosti a sch├ęmy sa bud├║ pri kone─Źnom vydan├ş l├ş┼íi┼ą.

Ako sa pripoji┼ą k programu beta pre WhatsApp?

Nem├┤┼żete ─Źaka┼ą na kone─Źn├ę vydanie tmav├ęho re┼żimu na WhatsApp?

Pre nad┼íen├Żch fan├║┼íikov sa budete musie┼ą prihl├ísi┼ą do programu beta prostredn├şctvom Google Play Store, Nie je potrebn├ę prein┼ítalova┼ą WhatsApp do telef├│nu. Pri najbli┼ż┼íej aktualiz├ícii dostanete aktu├ílne vydanie verzie beta (2.20.13 alebo nov┼í├ş).

Ak chcete skontrolova┼ą, ktor├║ verziu aplik├ície moment├ílne m├íte, stla─Źte ikonu aplik├ície a vyberte polo┼żku ÔÇ×Inform├ície o aplik├íciiÔÇť. A ak e┼íte nem├íte najnov┼íiu verziu, stiahnite si v┼íetky dostupn├ę aktualiz├ície tak, ┼że prejdete na str├ínku WhatsApp na str├ínke Google Play Store a vyh─żadajte tla─Źidlo ÔÇ×Aktualizova┼ąÔÇť.

Ak nen├íjdete tla─Źidlo Aktualizova┼ą, ─Ćal┼í├şm sp├┤sobom je stiahnutie s├║boru APK pre WhatsApp. 2.20.13a nain┼ítalova┼ą ru─Źne.

Prich├ídza ÔÇ×tmav├Ż re┼żimÔÇť Facebook pre Android

Facebook aplik├ícia pre Android ─Źoskoro z├şska funkciu tmav├ęho re┼żimu 1

Prich├ídza ÔÇ×tmav├Ż re┼żimÔÇť Facebook pre Android

WhatsApp je len jedn├Żm z najnov┼í├şch Facebook- aplik├ície, ktor├ę sa pripoja k gangu temn├ęho re┼żimu. Ale po─Źkajte, je toho viac.

Chce┼í pozna┼ą tajomstvo?

Facebook m├┤┼że sa tie┼ż ─Źoskoro pripoji┼ą k rozbehnut├ęmu vozu ÔÇ×dark modeÔÇť. Aj ke─Ć soci├ílne m├ędi├í t├║to funkciu technicky ├║plne nevykonali, existuj├║ n├íznaky, ktor├ę nazna─Źuj├║, ┼że do aplik├ície pre Android prich├ídza aj tmav├Ż re┼żim.

V skuto─Źnosti u┼ż existuj├║ pou┼ż├şvatelia, ktor├ş z├şskaj├║ skor├Ż pr├şstup k mo┼żnosti. Teraz sa tmav├Ż re┼żim roz┼íiruje na e┼íte viac pou┼ż├şvate─żov.

Facebook aplik├ícia pre Android ─Źoskoro z├şska funkciu tmav├ęho re┼żimu 2

Tip├ęri za─Źali vo svojich telef├│noch vidie┼ą funkciu tmav├ęho re┼żimu. V┼íimli si v┼íak aj to, ┼że sa to prejavilo iba kr├ítko, potom zmizlo. ─Äal┼íou spr├ívou redditu, ktor├í bola datovan├í pred dvoma mesiacmi, je ten ist├Ż prchav├Ż vzh─żad.

A nakoniec, existuje aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch Twitter pou┼ż├şvatelia, ktor├ş uviedli rovnak├ę dodr┼żiavanie, t├şto pou┼ż├şvatelia sa v┼íak nezmienili o tom, ─Źi sa temn├Ż vzh─żad prilepil alebo nie.

Foto kredity od pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş vysk├║┼íali funkciu tmav├ęho re┼żimu na Facebook Aplik├ícia pre Android

Foto kredity od pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş vysk├║┼íali funkciu tmav├ęho re┼żimu na Facebook Aplik├ícia pre Android

Naozaj sa to zd├í Facebook zvy┼íuje svoje ├║silie v temnom re┼żime. Kv├┤li sn├şmkam obrazovky sme kone─Źne videli ako Facebook bude vyzera┼ą, ke─Ć funkcia kone─Źne pr├şde na zariadenia so syst├ęmom Android.

Zatia─ż to vyzer├í, akoby spolo─Źnos┼ą soci├ílnych m├ędi├ş intenz├şvne testovala veci, ako sa ka┼żd├í ─Źas┼ą aplik├ície zdanlivo n├íhodne prep├şna medzi be┼żn├Żm a tmav├Żm re┼żimom.

Pre n├ís, nad┼íen├Żch fan├║┼íikov, to znie ako dobr├Ż pokrok.