F1 live stream: ako sa pozerať na Maďarskú veľkú cenu 2019 …

Nehovorte príliš rýchlo, ale môže byť Mercedes absolútnou dominantou sezóny Formule? 1 Skončí rok 2019? Zdá sa, že sa na maďarskej Grand Prix môže stať čokoľvek a pomocou tohto sprievodcu môžete streamovať F1 naživo, nech ste kdekoľvek na Zemi.

Sezóna 2019 F1 dorazila do Maďarska na trať Hungaroring so sídlom v Budapešti. Vďaka nedostatku jasných rovných ciest sa tieto trate často porovnávajú s okruhom motokár, vďaka čomu sa vodiči vracajú späť k tomu, čo sa naučili, iba vďaka väčšej energii. V dôsledku toho očakávame, že tím s mnohými oceneniami konských síl použije prítlak na Monako.

V sezóne 2019 sa Lewis Hamilton a Mercedes lámali pred vodičmi. majstrovstvá Ale po pôsobivom víťazstve Maxa Verstappena v Hockenheime má teraz svoju prvú pozíciu v Budapešti. Druhé miesto je Valtteri Bottas a tretie miesto Hamilton. Je to tiež príležitosť pre Ferrari získať nejaké body, ak to auto, ktoré je pevne nakonfigurované, dokáže tentokrát zhromaždiť, pričom od štvrtého a piateho jazdia Charles Leclerc a Sebastian Vettel.

Zatiaľ čo Mercedes dokáže túto stratu znášať, v Maďarsku bude opäť bojovať o nadvládu. A môžete sledovať všetky vzrušujúce preteky pomocou živých streamov F1 odkiaľkoľvek na svete – takto.

  • Kriketoví fanúšikovia? Nenechajte si ujsť Abuov živý prenos

Ako sa pozerať na Maďarskú Grand Prix z krajín mimo vašej krajiny

Ak chcete vidieť, ako môžete streamovať F1 z Maďarskej Grand Prix vo Veľkej Británii, Austrálii, USA. USA, Kanade a na Novom Zélande, potom prejdite trochu ďalej dolu touto stránkou a zobrazte možnosti streamovania. Ak sa však pokúsite naladiť svoje pôvodné vysielanie z krajín mimo vašej krajiny, čoskoro zistíte, že je zablokovaný.

  • Nájdite spôsoby, ako v tejto sezóne vysielať živé prenosy F1 každého Grand Prix

Ako žiť v Maďarsku na Veľkej cene Maďarska

A čo živé vysielanie Maďarskej Grand Prix 2019 v Austrálii

F1 live stream: ako sa pozerať na maďarskú Grand Prix 2019 online odkiaľkoľvek 2

Sledujte Veľkú cenu Maďarska v Spojených štátoch: live stream F1

  • Sledujte všetky najlepšie športové weby v USA

F1 live stream: ako sa pozerať na maďarskú Grand Prix 2019 online odkiaľkoľvek 3

Ako sledovať maďarské maďarské vysielanie GP naživo v Kanade

F1 live stream: ako sa pozerať na maďarskú Grand Prix 2019 online odkiaľkoľvek 4

Ako získať živé vysielanie F1 na Novom Zélande

F1 live stream: ako sa pozerať na maďarskú Grand Prix 2019 online odkiaľkoľvek 5