Ezoic – automaticky zvýšte zárobok svojich stránok {recenzia} – 2021

Ak ste blogger a hľadáte najlepšie informácie o tom, ako zvýšiť úroveň výnosov z reklamy na svojom webe, samotná služba Google AdSense nemusí byť tou správnou voľbou pre vaše potreby. To by mohlo byť miesto, kde by sa Ezoic ukázal ako jedna z premyslených možností. Certifikovaný partner spoločnosti Google bol zaradený medzi jednu z najväčších platforiem na testovanie reklám. Ezoic je v skutočnosti jednou z najdôležitejších reklamných platforiem, ktoré používa najmenej 98 až 99% vydavateľov.

Moja osobná skúsenosť s Ezoicom

Skôr ako začnem hovoriť viac o Ezoicu, dovoľte mi povedať vám, že svoje rôzne blogy som speňažoval rôznymi spôsobmi speňaženia vrátane služby Adsense. Ale nikdy som nebol rád, že jeho Adsense zarába, dokonca aj pri dobrom počte návštevníkov za deň. Pamätám si, že keď som dostal e-mail od Ezoic, aby som otestoval ich sieť pre jeden z mojich mikro-špecializovaných projektov. Veľmi som váhal skúsiť niečo, čo som nevedel. Neskôr ma však napadlo to raz skúsiť a je to jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobil. Požiadal som o to, pridal som tam reklamy a do týždňa som mohol vidieť veľký nárast svojich zárobkov.

Keď som speňažoval so službou Adsense, pri 1000 až 1 500 návštevách som dokázal získať $1-$5 v priemere za deň, čo bolo málo. Jedného dňa som však videl túry ako $6-$7 tiež. Ale to bolo príležitostne. Ale po prechode na Ezoic som videl dobrú túru a denný priemer od $1-$5 zvýšil na 10-13 dolárov.

Tu je dôvod, prečo spoločnosť My Adsense zarába na tomto mikro-špecializovanom webe 4 mesiacov v roku 2020. tj 182,48 dolárov

A tu je 4 mesačné údaje o zárobkoch pre túto mikro-špecializovanú stránku s Ezoic. tj 1223,95 dolárov

Toto je najnovšia snímka obrazovky z januára 2021.

Niektoré dni sú však nízke aj v Ezoicu. Ale napriek tomu si môžem zarobiť 10 dolárov v priemere je to veľmi obrovský nárast v porovnaní s mojimi predchádzajúcimi zárobkami zo služby Adsense. A s pribúdajúcou návštevnosťou rastú aj zárobky. Ako vidíte, moje posledné mesiace roku 2020 boli v priemere 10 dolárov .. ale priemer za deň sa teraz zvyšuje.

Sotva niekedy môžete zarobiť menej ako 10 dolárov za deň.

Takže vidíte, pre množstvo návštevnosti je zárobok v porovnaní s Adsense celkom uspokojivý. Som si istý, že do konca roku 2021 budeme schopní dosiahnuť aj 18-20 dolárov denne s Ezoicom.

Chcete si zvýšiť zárobok rovnako ako ja? Potom sa pridajte k Ezoicu ešte dnes.

Toto je moja osobná skúsenosť. A som si celkom istý, že Ezoic budeme používať aj v budúcnosti. V skutočnosti presúvame všetky naše ďalšie stránky na Ezoic, aby sme na nich tiež viac zarobili.

Teraz sa porozprávajme o Ezoicu podrobnejšie.

S týmito znalosťami v pozadí sme uvažovali o tom, že vám ponúkneme nestranný ezoický prehľad a pomôžeme vám porozumieť výhodám.

Čo je tester ezoických reklám?

Ezoic je partnerská služba Ads certifikovaná spoločnosťou Google, ktorá vám pomáha pri speňažovaní vašich webových stránok zobrazovaním reklám. Zatiaľ je všetko v poriadku a zistíte, že vám ponúka množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše zárobky.

Aby sme to presne definovali, Ezoic je platforma, ktorá okrem speňažovania má mnoho funkcií, ako napríklad ukladanie do vyrovnávacej pamäte, rýchlosť webu, GDPR, video atď. Na ďalšie vysvetlenie pracujú s reklamnými sieťami, burzami a inými hlavičkami, ktoré ponúkajú skutočné reklamy. Nepochopte však Ezoic ako reklamnú sieť, pretože v skutočnosti nefungujú ako sieť, ale namiesto toho pomáha optimalizovať reklamy, ktoré prichádzajú z rôznych reklamných sietí. Bežnou definíciou pre reklamnú sieť je spoločnosť, ktorá spája inzerentov s webom Publikovanie. A spoločnosť Ezoic spolupracuje s mnohými takýmito reklamnými sieťami, aby zaistila, že sa budú zobrazovať najlepšie a najlepšie platené reklamy. Stáva sa to hlavne v službe Google Ad Exchange (Adx). Ezoic je teda medzi reklamnou sieťou/ výmenami reklám a vydavateľom.

Na rozdiel od iných tradičných reklamných sietí používa Ezoic svoje vlastné schopnosti strojového učenia, ktoré môžu byť užitočné a nápomocné pri testovaní rôznych umiestnení reklám podľa spôsobu prehliadania používateľa. To bude znamenať, že každý z používateľov navštevujúcich váš web nájde reklamy na rôznych miestach na vašom webe.

Ezoic sa líši od ostatných reklamných sietí, kde by ste ich našli pomocou technológie strojového učenia založenej na dátach na optimalizáciu toho, ktoré reklamy sa zobrazujú a na akom mieste. Platforma je navrhnutá tak, aby ste mali prístup k väčšiemu potenciálu zárobkov pre Ezoic a vydavateľa. V skutočnosti si môžete byť istí, že pri používaní služby Ezoic zarobíte viac ako pri použití služby Google AdSense.

Ešte vzrušujúcejšou možnosťou je, že vám umožní získať prístup k vylepšenému zážitku s bezplatným predplatným. Keď sa pozriete na výhody, ktoré vám Ezoic ponúka, skutočnosť, že je úplne zadarmo, by z neho malo urobiť skvelú voľbu.

Aké sú predpoklady pre Ezoic pre prácu s vašim webom?

Schválenie spoločnosťou Ezoic môže byť trochu ťažké. Platforma reklamnej siete má niekoľko systémových požiadaviek, ktoré by mala vaša webová stránka spĺňať.

Tu je niekoľko systémových požiadaviek na Ezoic, ktoré si môžete pozrieť:

Návštevnosť webových stránok

Ezoic očakáva, že váš web bude mať minimálne 10 000 návštevníkov mesačne. Ezoic je softvér založený na dátach a vyžadoval by väčšiu vzorovú databázu, s ktorou by mohol pracovať. Aj keď to funguje s nižšou návštevnosťou, nemusíte dosiahnuť najlepšie výsledky a nemusí vám to pomôcť zvýšiť zárobky zo služby AdSense.

Ak však váš web spĺňa ostatné podmienky a má dobrú kvalitu, môžete očakávať schválenie aj vtedy, ak máte menšiu návštevnosť.

Súlad so spoločnosťou Google

Ezoic ako publikačný partner schválený spoločnosťou Google potrebuje, aby bol váš web v súlade s pravidlami spoločnosti Google. Niektoré z politík, na ktoré sa musíte zamerať, môžu zahŕňať:

 • Uistite sa, že nemáte žiadne neplatné kliknutia alebo zobrazenia
 • Žiadny nezákonný obsah
 • Nepoužívajte agresívny a výhražný obsah
 • Žiadny skopírovaný obsah z iných stránok
 • Žiadna ponuka na ponúkanie falošného tovaru
 • Prevádzka zo spoľahlivých zdrojov
 • Žiadne zbytočné vypchávanie kľúčových slov.
 • Žiadne obsahy pre stávky a hazardné hry
 • Žiadny obsah pre dospelých, okrem položiek týkajúcich sa zdravia alebo noviniek
 • Žiadna propagácia alkoholu alebo tabaku

Existujúci účet AdSense {v skutočnosti nie je potrebný}

Mať účet Google AdSense je dobré, ale o Ezoic môžete požiadať aj bez akéhokoľvek účtu AdSense. Váš web by však mal byť v dobrom stave a mal by dodržiavať pokyny Google. Ak už máte účet AdSense, je to tiež skvelé.

Schválenie pre Google Ads Exchange

Aby ste mohli pracovať s Ezoic, musíte byť schválený na Google Ads Exchange. V skutočnosti to bude veľmi potrebné, ak nemáte účet Google AdSense. Na schválenie účtu Ezoic nepotrebujete mať Google AdSense.

Akonáhle vás však schváli spoločnosť Ezoic, musíte sa prihlásiť a získať schválenie pre Google Ads Exchange. V každom prípade, pretože Ezoic je certifikovaný publikačný partner certifikovaný spoločnosťou Google, máte veľkú šancu na schválenie službou Google Ads Exchange.

Kvalitný obsah

Zaistite, aby mal váš web kvalitný obsah. Obsah na vašom webe by mal byť pre používateľov informatívny. Vyhnite sa povrchnému obsahu. Táto služba nemá integrované žiadne webové stránky elektronického obchodu, ale funguje, ak máte web založený na webových stránkach elektronického obchodu. To by znamenalo, že Ezoic môže byť pre vás skvelou voľbou Amazon pridružené stránky.

Ako sa spája váš web s Ezoic?

Ak chcete začať používať službu a začať zobrazovať ezoické reklamy, musíte svoj web integrovať do systému Ezoic. Ezoic vám poskytuje prístup k niekoľkým možnostiam, ktoré vám pomôžu integrovať váš web s Ezoic. Môžete použiť možnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim preferenciám.

Cloudflare

Ak váš web používa Cloudflare, bola by to jedna z vynikajúcich možností, ktoré vám pomôžu získať prístup k Ezoic. Môžete pridať aplikáciu Cloudflare na svoj hlavný panel Ezoic a potom podľa pokynov integrovať svoje stránky do Ezoic.

Servery DNS

Toto je ďalšia vynikajúca možnosť, ktorá vám pomôže integrovať váš web s Ezoic. Váš webhosting to nijako neovplyvní a bude bez problémov fungovať s vašim profilom Ezoic. Ak použijete túto metódu, vaša návštevnosť bude prúdiť cez platformu Ezoic. V tomto prípade budú zdieľať svoj server DNS a aktualizovať ho vo vašom ovládacom paneli domény.

Doplnok WordPress

Väčšina blogov je hostená na WordPresse a použitie doplnku WordPress môže byť skvelou možnosťou, ako vám pomôcť integrovať váš web s Ezoic. Doplnok nájdete vo svojom úložisku WordPress, ktorý vám poskytne prístup k vylepšenému zážitku.

Útržok kódu

Toto sa považuje za najmenej preferovanú možnosť integrácie vašich webových stránok s Ezoic. Zahŕňa to vloženie malého kódu do hlavičky vašej stránky. Táto metóda môže byť dobrou voľbou, ak používate bezplatnú blogovaciu platformu, ako napríklad Blogger.

Sľubuje Ezoic dobré zárobky?

Už som zdieľal snímky obrazovky, aby som vám ukázal, ako to zvýšilo zárobky môjho webu. Odpoveď je teda áno, skutočne! Ezoické reklamy vám ponúkajú lepšie zárobky, ak ich porovnáte so štandardným spôsobom zarábania na reklamách. Ak váš web spĺňa minimálne požiadavky na vstup na platformu Ezoic, odporúčame vám ísť naň. V reklamnej sieti môžete určite zarobiť viac.

V skutočnosti niekoľko používateľov a bloggerov dosvedčilo, že to dokonca funguje aj na webových stránkach, ktoré nie sú vhodné pre inzerentov. To znamená, že ak máte web, ktorý bol optimalizovaný pre reklamy, môžete si byť istí oveľa vyšším potenciálom zárobku.

Ezoic môže byť v zásade skvelou voľbou, ak sa snažíte nájsť spôsob, ako zvýšiť zárobky z reklamy. Ak nie ste spokojní so zárobkami z reklám ani po použití Ezoic, môžete jednoducho vypnúť Ezoic a váš backend alebo dokonca vaša výkonnosť AdSense zostanú nedotknuté. V každom prípade odporúčame testovať výkonnosť Ezoicu niekoľko mesiacov a analyzovať zárobky.

Aké výhody vám Ezoic prináša?

Ak je vašim jediným zdrojom zarábania peňazí na blogu reklamy, Ezoic by mal byť rozhodne tou správnou voľbou pre vaše očakávania. Poskytuje vám prístup k množstvu vylepšení a výhod.

Pozrime sa na niekoľko hlavných funkcií, ktoré z neho robia skvelú voľbu:

 • Je nepochybne dokázané, že takmer každá webová stránka, ktorá používa Ezoic, zaznamenala výrazný nárast príjmov z reklamy. Nájdete mnoho bloggerov, ktorí o tom svedčia. Sme jedným z nich!
 • Ezoic zvyšuje šance, že vaši návštevníci získajú vyšší stupeň zlepšenia výkonu. Získajú rozhranie, ktoré im vyhovuje, a preto môžu mať tendenciu zostať na vašom webe dlhšie.
 • Jednoduché použitie je ďalším plusom systému Ezoic. Riadiaci panel nemusí byť pre začiatočníkov jednoduchý, ale každému používateľovi je priradený správca účtu a poskytuje vám prístup k vylepšenému zážitku.
 • Na stránke môžete získať viac reklám. Keďže sú reklamy Ezoic certifikovaným partnerom Google Ads, mohli by ste na svoj web umiestniť viac reklám, a tým dosiahnuť vyššie výnosy z reklamy.
 • Ezoic využíva obrovské množstvo reklamných sietí. Okrem služby Google AdSense funguje aj s platformami Criteo alebo Media.Net a mnohými ďalšími. Môžete si byť istí kvalitnejšou reklamou, ktorá zaistí vyššie zárobky.
 • Ezoic zaisťuje, že nebudete čeliť problémom s porušovaním pravidiel služby Google AdSense.
 • Je úplne zadarmo a to by mal byť hlavný faktor, ktorý by z nej mal urobiť silnú voľbu. Na váš web umiestni malú vlastnú miniaplikáciu. Ak reklamu nechcete, môžete sa rozhodnúť pre možnosť nominácií, ktorá je celkom nominálna.

Ak si nie ste istí, ako začať, kliknite sem a pripojte sa k Ezoicu a prečítajte si aj tohto sprievodcu. V skutočnosti vám bude poskytnutý správca účtu, ktorý vám pomôže nastaviť všetko pre váš web. Môžete sa pozrieť na toto video a dozvedieť sa viac o jeho nastavení.

Záver

To je asi to, čo ste chceli vedieť o Ezoicu a diskusia tu určite mala pomôcť vybrať si ho pre samotný prospech, ktorý vám ponúka. Z našich osobných skúseností sme zistili, že Ezoic je jednou z vynikajúcich možností vôbec a skutočne sme z toho ťažili.

V skutočnosti nie je na škodu to vyskúšať, pretože je zadarmo a kedykoľvek sa môžete odhlásiť, ak nie ste spokojní, bez toho, aby to ovplyvnilo výkonnosť vašich stránok. Ezoická kontrola by vám tu mala pomôcť porozumieť základným konceptom reklamnej platformy a vyťažiť z nej maximum.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3qXq9Au