Exkluz├şvne vysielanie Twitch poru┼íuj├║ pravidl├í spolo─Źnosti Valve, Blizzard, Riot a ─Ćal┼í├şch

Povedali sme to minul├Ż t├Ż┼żde┼ł Twitch umo┼ż┼łuje nov├║ funkciu streamovania exkluz├şvne pre predplatite─żov, ale uk├ízalo sa, ┼że toto streamovanie poru┼íuje podmienky nieko─żk├Żch spolo─Źnost├ş vr├ítane ve─żk├Żch spolo─Źnost├ş, ako s├║ Valve, Blizzard, Riot a ─Ćal┼íie.

Spolo─Źnos┼ą Valve uv├ídza, ┼że ÔÇ×za sledovanie alebo pr├şstup k svojim vide├ím nem├┤┼żete ├║─Źtova┼ą poplatokÔÇť. Riot hovor├ş nie─Źo podobn├ę, aj ke─Ć to povo─żuje niektor├ę platobn├ę mo┼żnosti: ÔÇ×M├┤┼żete pon├║ka┼ą obsah zalo┼żen├Ż na odbere, pokia─ż to neprihl├ísen├ş z├íkazn├şci st├íle uvidiaÔÇť. Blizzard a CD Projekt Red hovoria, ┼że z toho m├┤┼żete streamova┼ą a zar├íba┼ą peniaze, pokia─ż za sledovanie streamu neplat├şte.

Bude zauj├şmav├ę vidie┼ą diskusiu, ktor├í to vyvol├í, a ke─Ć spolo─Źnosti urobia vyhl├ísenie, ktor├ę odkazuje iba na nasleduj├║ce Twitch a jeho nov├í funk─Źnos┼ą. V s├║─Źasnosti s├║ 7 z 10 najhranej┼í├şch hier, ktor├Żch sa poru┼íenie t├Żchto Zmluvn├Żch podmienok t├Żka, tak┼że to nie je dobr├í vec Twitch,

─îo si mysl├şte o t├Żchto zmluvn├Żch podmienkach pre Valve, Blizzard a Riot?

Zdroj: u / justalazygamer