Exkluzívne vydanie Xiaomi Mi Watch exkluzívne debutuje po oneskoreniach

xiaomi mi hodinky exkluzívne vydanieAktualizácia 02/27: Konečne je čas na debut Xiaomi's top z radu smartwatch. Na konci článku nájdete všetky podrobnosti.

Exkluzívne vydanie Xiaomi Mi Watch príde vo februári 2020

xiaomi mi hodinky exkluzívne vydanie

hoci Xiao mal konečný termín december ako svoj konečný termín, Exkluzívne vydanie Mi Watch príde iba 2020. V skutočnosti sa tu hovorí o oznámení, ktoré sa plánuje pre febrraiol, potom medzi asi 2 mesiacov. Preto by toto oneskorenie pri vydaní tohto vydania malo niekoľko dôvodov. Niektoré z nich sú diktované technické problémy, pokiaľ ide o zásoby, ďalšie diktované túžbou ďalej zlepšovať rozhranie produktu, aby ho konečný používateľ mohol ešte viac použiť.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:
Xiaomi Mi Watch: prvá aktualizácia predstavuje podporu pre iOS

Na čínskej webovej stránke však oficiálne ospravedlnenie, Tento produkt sa však dostane na trh v Číne vo všetkých hlavných obchodoch. Poďme teda hovoriť Xiaomi Mall a Xiaomi YouPin, Aby bolo možné chytiť toto špeciálne vydanie, o niečo lepšie z estetického hľadiska ako klasické, bude potrebné zaplatiť 1999 juanov, asi 256 eur pri aktuálnom výmennom kurze.

Aktualizácia 02/27

O niekoľko mesiacov neskôr sa Xiaomi Mi Watch Exclusive Edition dostane na čínsky trh. Generálny manažér Qu Heng to oznámil na weibo a uviedol, že i preorder zanechá v najbližších niekoľkých hodinách v oficiálnom obchode. Pripomeňme, že inteligentné hodinky sa dajú kúpiť za cenu približne 0,9 USD za 1999 259 €: tí, ktorí si ho kúpia vopred, budú mať tiež bezplatné bezdrôtové slúchadlá.

xiaomi mi hodinky exkluzívne vydanie


Diskutujte s nami o článku a Xiao v skupinách telegram a Facebook Venovaný!