Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Exkluzívne: Samsung Galaxy M01 vo vývoji s úložiskom 32 GB

Máme exkluzívne správy o úplne novom rozpočte Galaxy M smartfón, ktorý sa momentálne vyvíja, sa nazýva Galaxy M01. V podstate je to „M“ ekvivalent k Galaxy A01 a máme dobrú autoritu, že sa vyvíja pre Indiu, Srí Lanku, Nepál a Rusko.

Naše zdroje tiež odhalili, že Galaxy Základný model M01 bude mať 32 GB úložného priestoru, ktorý bude pravdepodobne rozšíriteľný prostredníctvom microSD. Na trhoch, kde sa zariadenie bude predávať, si kupujúci budú môcť vybrať medzi tromi farebnými možnosťami vrátane čiernej, modrej a červenej.

Galaxy M01 bude poháňaný Qualcomm SoC

Zatiaľ nemáme žiadne konkrétne podrobnosti o chipsete, ale urobí to spoločnosť Qualcomm podľa záznamu Geekbench zo začiatku dnes. Telefón má číslo modelu SM-M015G v referenčnej databáze a uvádza sa, že má základnú dosku „QC_Reference_Phone“, čo dokazuje, že zariadenie je vo vývoji.

Nie je však jasné, čo presne chipset Qualcomm Galaxy M01 bude mať. Podľa referenčného kritéria má kremík celkovo osem jadier CPU ARM so základnou frekvenciou 20,02 GHz, ale nevysvetľuje, či je týchto osem jadier identických alebo či sledujú heterogénnu architektúru. Čipset má v Geekbench rovnaký popis ako Snapdragon 439, ktorý napája Galaxy A01, a malo by zmysel, aby obe tieto rozpočtové zariadenia zdieľali rovnaké SoC. Bez ohľadu na to, v akom prípade to bude pre finálny produkt, majte na pamäti, že skóre syntetických referenčných hodnôt sa v tomto momente vývoja telefónu veľmi neodhalí.

Rovnaká referenčná hodnota tiež ukazuje, že Galaxy M01 má 3 GB RAM a beží na Androide 10. Pre tohto malého zlého chlapca nie je zastaralý firmware, obrazne povedané. Nemáme žiadne podrobnosti o veľkosti obrazovky, pravdepodobne sa však bude pohybovať okolo 6,4-chránka vzhľadom na svoju DNA, t Galaxy M10 a M10s.

Toto sú všetky informácie o Galaxy M01, ale zostaňte naladení a my vás budeme informovať, len čo zistíme viac.

Exkluzívne: Samsung Galaxy M01 vo vývoji s úložiskom 32 GB 1