Exkluzívne prezradie – získajte VIP prístup na vyskúšanie HelloBar ZADARMO

Spoločnosť WPBeginner s hrdosťou oznamuje, že tento týždeň na našom webe predstavíme ďalší úžasný darček. Toto je úplne nezvyčajný darček a veľmi sa líši od predchádzajúcich, ktoré sme urobili. Poskytujeme VIP prístup, aby sme mohli bezplatne vyskúšať verziu BETA ZATVORENÉ (Hello Bar). Neexistujú žiadne náhodné výkresy, pre víťazov nie sú stanovené žiadne limity. Všetci používatelia WPBeginner majú prístup k tejto úžasnej aplikácii. Všetko, čo musíte urobiť, je ako náš Facebook Page. Ak už ste súčasťou našej Facebook Komunita, stačí sa pozrieť na kartu EXKLUZÍVNE.

Čo je sakra HelloBar?

HelloBar je webová aplikácia vyvinutá spoločnosťou WordPress pre používateľov WordPress a iných používateľov než WordPress. HelloBar pridá malý viditeľný pruh a zvyšuje konverziu na vašej stránke. Teraz by sa to dalo urobiť pomocou jednoduchého jQuery, ale HelloBar ponúka oveľa viac. Majú dobre navrhnutú a ľahko použiteľnú aplikáciu, ktorá vám umožňuje sledovať ich výkon pomocou výkonného štatistického systému. Jeho jednoduché užívateľské rozhranie umožňuje rýchlo upravovať váš HelloBar v priebehu niekoľkých sekúnd (tak ľahké, že to dokáže aj začiatočník). Môžete spravovať a vytvárať toľko HelloBars, koľko chcete. A posledná zaujímavá časť je, že ide o uzavretý program BETA, čo znamená, že je POUZE VYZÝVAŤ. Ale naši priatelia HelloBar súhlasili s pozvaním VŠETKÝCH našich používateľov, kedykoľvek sú ochotní skúsiť to.

Pozrite sa na obrázok vyššie, aké ľahké je vytvoriť lištu. Môžete vytvoriť ručný text alebo môžete pomocou svojho písma zobraziť dynamický text. Vieme, že mnohí z vás sa nás pýtali na trendy na našich stránkach. Môže to byť jeden zo spôsobov, ako to môžete urobiť.

Štatistika HelloBar

Môžete vidieť, ktorý HelloBar je na vašom webe najlepší. Môžete vyskúšať rôzne frázy a nadpisy a zistiť, ktorá z nich zvyšuje konverziu. Skvelé pre všetky typy produktov, ktoré niečo predávajú (tip: môžete tam pridať kódy kupónov)

Správa HelloBar

Máte viac stránok? Nie je to problém. Vytvorte čo najviac HelloBars. Môžete ho dokonca znova použiť na mnohých miestach. Vypnutie je rovnako ľahké ako začiarkavacie políčko.

Pre WordPress sitess je k dispozícii doplnok, ktorý môžete nainštalovať a aktivovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Pre weby, ktoré nie sú WordPress, existuje jednoduchý kód na vloženie, ktorý môžete skopírovať a vložiť.

Ak si chcete pozrieť živé ukážku HelloBar, navštívte ich oficiálnu stránku.

Toto je * PONUKA * s obmedzeným časom *, takže sa poponáhľajte a získajte pozvanie práve teraz. Všetko, čo musíte urobiť, je ísť do nášho Facebook Fan Page a kliknite na tlačidlo Like. Ak už ste súčasťou WPBeginner Facebook Komunita, stačí navštíviť exkluzívnu kartu a dostanete svoje heslo.