Exkluzívne prezradie: Získajte VIP prístup na vyskúšanie HelloBar ZADARMO

WPBeginner s hrdosťou oznamuje ďalší fantastický darček pre tento týždeň na našej webovej stránke. Toto je skôr nezvyčajný darček a veľmi sa líši od predchádzajúcich, ktoré sme urobili. Poskytujeme vám VIP prístup na vyskúšanie verzie „HelloBar“ verzie BETA ZATVORENÉ. Neexistujú žiadne náhodné losovania, víťazi nemajú žiadne limity. Všetci používatelia WPBeginner majú prístup k tejto skvelej aplikácii. Všetko, čo musíte urobiť, je ako my Facebook Side. Ak už ste súčasťou našej Facebook Komunita, stačí sa pozrieť na kartu EXKLUZÍVNE.

Čo je sakra HelloBar?

HelloBar je webová aplikácia vyvinutá spoločnosťou WordPress pre používateľov WordPress a iných používateľov než WordPress. HelloBar pridáva nápadný malý pruh a zvyšuje konverziu na vašej stránke. To by sa teraz dalo urobiť pomocou jednoduchého jQuery, ale HelloBar ponúka oveľa viac. Majú dobre navrhnutý a ľahko použiteľný program, ktorý vám umožňuje sledovať váš výkon pomocou výkonného štatistického systému. Vďaka jednoduchému používateľskému rozhraniu môžete svoj HelloBar rýchlo upravovať v priebehu niekoľkých sekúnd (tak ľahké aj pre začiatočníkov). Môžete spravovať a vytvárať toľko HelloBars, koľko chcete. A poslednou zaujímavou časťou je, že ide o uzavretý program BETA, čo znamená, že VYŤAŽÍTE IBA POZVÁNKA. Ale naši priatelia HelloBar súhlasia s pozvaním všetkých našich používateľov, keď sú ochotní to vyskúšať.

Pozrite sa na obrázok vyššie a zistite, aké ľahké je vytvoriť lúč. Môžete vytvoriť ručný text alebo použiť jeho písmo na zobrazenie dynamického textu. Vieme, že mnohí z vás sa nás pýtali na trendy na našich stránkach. Môže to byť jeden zo spôsobov, ako to môžete urobiť.

Môžete vidieť, ktorý HelloBar je na vašom webe lepší. Môžete vyskúšať rôzne frázy a nadpisy a zistiť, ktorá z nich zvyšuje konverziu. Ideálne pre akúkoľvek stránku typu produktu, ktorá niečo predáva (poznámka: tam môžete pridať kódy kupónov).

Správa HelloBar

Máte viac webových stránok? Toto nie je problém. Vytvorte čo najviac HelloBars. Môžete ho dokonca znova použiť na mnohých miestach. Je to také jednoduché ako vypnúť ho ako začiarkavacie políčko.

Pre WordPress Sitess je k dispozícii doplnok, ktorý môžete nainštalovať a aktivovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Na weboch mimo WordPress je jednoduchý vložený kód, ktorý môžete skopírovať a vložiť.

Navštívte oficiálnu stránku a pozrite si živé ukážky HelloBar.

Toto je * načasovaná ponuka *, preto si poponáhľajte a okamžite dostanete pozvánku. Všetko, čo musíte urobiť, je ísť k nám Facebook Fan Page a kliknite na tlačidlo Páči sa mi. Ak už ste súčasťou WPBeginner Facebook Komunita jednoducho navštívte exkluzívnu kartu a získajte svoje heslo.

Related Articles

Back to top button