EVA Voice Assistant, aplikácia Your Do Everything pre Android

Záver

EVA Voice Assistant je dod├ívan├Ż s mnoh├Żmi funkciami zabalen├Żmi v ┼íkaredom balen├ş. Ak sa m├┤┼żete pozrie┼ą cez vzh─żad (ur─Źen├í slovn├í hra─Źka), je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş virtu├ílneho asistenta, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Android.

Aj ke─Ć m├┤┼że by┼ą rozpozn├ívanie hlasu trochu neist├ę, EVA Voice Assistant rob├ş dobr├║ pr├ícu pri poskytovan├ş kvalitn├Żch slu┼żieb. Niektor├ę z funkci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii v tejto aplik├ícii, nie s├║ k dispoz├şcii inde, preto v├ím odpor├║─Źam, aby ste to vysk├║┼íali.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo obavy, povedzte mi to v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Dobro

EVA Voice Assistant je vynikaj├║ci pri plnen├ş ├║loh. Od odosielania SMS jedn├Żm dychom po telefonovanie va┼íim kontaktom je aplik├ícia schopn├í to urobi┼ą. Nastavenie alarmov a ozna─Źovanie kalend├íra je v tejto aplik├ícii tie┼ż celkom jednoduch├ę.

EVA Voice Assistant dok├í┼że takmer v┼íetko, ─Źo dok├í┼że ak├íko─żvek in├í aplik├ícia podobn├í Siri. To z neho rob├ş vysoko konkurencieschopn├║ aplik├íciu v hlasovom asistentovi pre ┼ż├íner Android.

Zl├Ż

Rozhranie v├í┼żne br├íni aplik├ícii dosiahnu┼ą vynikaj├║cu ├║rove┼ł. P├şsmo textu vyzer├í zvl├í┼ítne. Farba pozadia sa zd├í by┼ą zl├í. A stena textu, ktor├║ na v├ís EVA Voice Assistant hod├ş, len rob├ş pou┼ż├şvanie aplik├ície o nie─Źo ┼ąa┼ż┼íou.

Nikto nem├í r├íd vidie┼ą obrovsk├║ textov├║ ve┼żu kv├┤li jednoduchej ot├ízke. Aplik├ícia m├í tie┼ż vysoko roboticky znej├║ci hlas. Na┼í┼ąastie v├ím aplik├ícia umo┼ż┼łuje zmeni┼ą takmer ka┼żd├Ż jej aspekt. Kysl├í chu┼ą v┼íak nikdy ├║plne nezmizne.

Spodn├Ż riadok

Ak potrebujete jednoduch├║ a do istej miery spo─żahliv├║ aplik├íciu hlasov├ęho asistenta pre Android, EVA Voice Assistant v├ím pom├┤┼że. Ak ale po┼żadujete asistenta s trochou ┼ít├Żlu, bude lep┼íie, ak si n├íjdete in├ęho spolo─Źn├şka. EVA Voice Assistant zvl├ídne pr├ícu, ale ne─Źakajte, ┼że bude vyzera┼ą skvele.

Inštalácia

Zamierte do Google Play Store str├ínku aplik├ície a kliknite na nain┼ítalova┼ą. Aplik├ícia sa o chv├ş─żu za─Źne s┼ąahova┼ą. Samotn├í aplik├ícia je ve─żmi malej ve─żkosti, tak┼że nebudete ma┼ą probl├ęmy so stiahnut├şm. EVA Voice Assistant na jednoduch├ę stiahnutie do mobiln├Żch d├ít.

Hlasov├Ż asistent EVA 1

Ke─Ć je aplik├ícia nain┼ítalovan├í, spustite ju z panela s upozorneniami alebo zo z├ísuvky na aplik├íciu. Neexistuje ┼żiadna uv├ştacia obrazovka, ale aplik├ícia obsahuje rozsiahly n├ívod. P├í─Źi sa mi, ako je n├ívod kompletn├Ż a ako v┼íetko podrobne vysvet─żuje. Vrelo odpor├║─Źam, aby ste si aspo┼ł raz pre┼íli n├ívod.

Rozhranie

EVA Voice Assistant zle hodnot├ş oddelenie rozhrania a dizajnu. Jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch s┼ąa┼żnost├ş, ktor├ę m├ím na aplik├íciu, je tla─Źidlo hovori┼ą.

Aplik├ície zvy─Źajne nach├ídzaj├║ tla─Źidlo dotykov├ęho ovl├ídania v spodnej ─Źasti obrazovky. V─Ćaka tomuto umiestneniu je tla─Źidlo ─żahko dostupn├ę palcom. Na men┼íom smartf├│ne by to nebol tak├Ż ve─żk├Ż probl├ęm, ale na Galaxy Pozn├ímka III Na tla─Źidlo je sotva dosiahnute─żn├ę.

Hlasov├Ż asistent EVA 2

Na┼í┼ąastie v├ím aplik├ícia umo┼ż┼łuje zmeni┼ą mal├║ ve─żkos┼ą textu na nie─Źo ─Źitate─żn├ę. Pozadie je mo┼żn├ę tie┼ż zmeni┼ą, ale na to existuj├║ iba dve mo┼żnosti.

Hlasov├Ż asistent EVA 3

V├í┼żne neviem, pre─Źo bola v aplik├ícii zobrazen├í ┼żensk├í tv├ír. To jednoducho zaber├í miesto bez toho, aby ste sa skuto─Źne h├Żbali alebo animovali. Ostatn├ę aplik├ície, ktor├ę obsahuj├║ virtu├ílnych avatarov, sa ich aspo┼ł pok├║┼íaj├║ urobi┼ą interakt├şvnymi alebo u┼żito─Źn├Żmi.

Vlastnosti

EVA Voice Assistant je plne nabit├Ż funkciami. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na odosielanie hlasov├Żch spr├ív, vytv├íranie pozn├ímok, prid├ívanie denn├şkov a dokonca aj odosielanie e -mailov. Aplik├ícia dok├í┼że ─Ź├şta┼ą a odpoveda┼ą na prich├ídzaj├║ce textov├ę spr├ívy. Patria sem aj e -maily a ┼ítandardn├ę spr├ívy SMS.

Hlasov├Ż asistent EVA 9

Tento virtu├ílny asistent Android sa m├┤┼że integrova┼ą aj s Google+, Evernote a Tasker. Evernote je jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş na vytv├íranie pozn├ímok pre Android a nach├ídza sa v mnoh├Żch zoznamoch, ktor├ę som nap├şsal.

Aplik├ícia v├ím tie┼ż m├┤┼że nastavi┼ą pripomenutie pod─ża ─Źasu. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii s├║ pripomenutia zalo┼żen├ę na polohe. Dok├í┼że v├ím poveda┼ą, ─Źo mus├şte k├║pi┼ą, ke─Ć pr├şdete do supermarketu, pri─Źom sa zdvojn├ísob├ş ako aplik├ícia na n├íkup v obchode s potravinami a na zoznam ├║loh pre Android naraz.

Hlasov├Ż asistent EVA 4

V aplik├ícii EVA Voice Assistant m├┤┼żete tie┼ż nastavi┼ą hlasov├ę skratky. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje ulo┼żi┼ą si webov├ę str├ínky medzi z├ílo┼żky iba va┼íim hlasom. EVA Voice Assistant sa d├í aktivova┼ą jednoduch├Żm zatrasen├şm telef├│nu, aby bol v┼żdy k dispoz├şcii. Som ├║primne ohromen├Ż t├Żm, ─Źo m├┤┼że EVA Voice Assistant pon├║knu┼ą.

Pou┼żite─żnos┼ą

V┼íetky tieto funkcie s├║ celkom zbyto─Źn├ę, ke─Ć aplik├ícia ani nezaregistruje va┼íe vety. S tak├Żmito probl├ęmami trp├ş aj hlasov├Ż asistent EVA. Aplik├ícia pou┼ż├şva slu┼żby Google na rozpoznanie v├í┼ího hlasu, ale napriek tomu je trefen├í.

Hlasov├Ż asistent EVA 6

Aplik├ícia funguje dobre v tichom prostred├ş, ale hne─Ć ako sa zv├Ż┼íi n├ív┼ítevnos┼ą, aplik├ícia odmietne fungova┼ą spr├ívne. Pou┼żil som in├ę aplik├ície v hlu─Źnom prostred├ş, ale EVA Voice Assistant je pr├şli┼í citliv├Ż na hluk pozadia. Ke─Ć v┼íak aplik├ícia funguje, funguje skvele.

Povolenia

Preto┼że je EVA Voice Assistant asistent, bude na svoju pr├ícu potrebova┼ą ve─ża povolen├ş. M├í pr├şstup k va┼íim kontaktom, spr├ívam, hist├│rii prehliadania, e -mailov├Żm ├║─Źtom. Aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż pozna┼ą a zdie─ża┼ą va┼íu polohu. V┼íetky povolenia s├║ v r├ímci prijate─żn├Żch limitov aplik├ície virtu├ílneho asistenta.

Pri testovan├ş aplik├ície som nena┼íiel ni─Ź podozriv├ę. Hlasov├Ż asistent EVA z├şskava od Dr.Billa ─Źist├Ż zdravotn├Ż stav.

Záver

EVA Voice Assistant je dod├ívan├Ż s mnoh├Żmi funkciami zabalen├Żmi v ┼íkaredom balen├ş. Ak sa m├┤┼żete pozrie┼ą cez vzh─żad (ur─Źen├í slovn├í hra─Źka), je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş virtu├ílneho asistenta, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Android.

Aj ke─Ć m├┤┼że by┼ą rozpozn├ívanie hlasu trochu neist├ę, EVA Voice Assistant rob├ş dobr├║ pr├ícu pri poskytovan├ş kvalitn├Żch slu┼żieb. Niektor├ę z funkci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii v tejto aplik├ícii, nie s├║ k dispoz├şcii inde, preto v├ím odpor├║─Źam, aby ste to vysk├║┼íali.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo obavy, povedzte mi to v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.