EPRIVO Review – Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko

Ke─Ć ste na internete, neexistuje ┼żiadna z├íruka, ─Źo sa m├┤┼że sta┼ą. Mnoho hackerov sa dnes vyn├íra a internet sa zd├í by┼ą ove─ża menej bezpe─Źn├Ż ako predt├Żm. Ak teda potrebujete niekomu posla┼ą s├║kromn├Ż e-mail? ─îo ke─Ć to niekto napadol? U┼ż sa s t├Żm nemus├şte b├í┼ą. V─Ćaka s├║kromnej e-mailovej slu┼żbe EPRIVO sa riziko, ┼że va┼íe e-maily bud├║ ─Ź├şta┼ą nechcen├ę osoby, zn├ş┼żi na nulu.

EPRIVO pon├║ka kompletn├║ s├║kromn├║ e-mailov├║ slu┼żbu ovl├ídan├║ vysiela─Źom. Tak┼że aj ke─Ć nechcete, aby ─Źitatelia ─Ź├ştali tento e-mail, m├┤┼żete ho kedyko─żvek vzia┼ą sp├Ą┼ą. T├íto mo┼żnos┼ą nie je k dispoz├şcii v ┼żiadnej z po┼ítov├Żch slu┼żieb, ako s├║ Gmail, Yahoo a ─Ćal┼íie slu┼żby pon├║kaj├║ce ┼íifrovanie, v─Ćaka ─Źomu je EPRIVO jedine─Źn├Żm softv├ęrom na kontrolu s├║kromia. Va┼íe e-mailov├ę spr├ívy je mo┼żn├ę kedyko─żvek odstr├íni┼ą z cloudu aj zo zariadenia pr├şjemcu.

─îo je to s├║kromn├Ż e-mail EPRIVO?

Ako u┼ż bolo spomenut├ę vy┼í┼íie, EPRIVO je s├║kromn├í e-mailov├í slu┼żba, v─Ćaka ktorej m├┤┼że by┼ą va┼ía e-mailov├í schr├ínka kompletne kontrolovan├í sp├┤sobom, ktor├Ż si zachov├í va┼íe vlastn├şctvo aj po odoslan├ş e-mailu. T├íto mo┼żnos┼ą nie je k dispoz├şcii pre ┼żiadne ve─żk├ę po┼ítov├ę slu┼żby. ─Äal┼íou pozoruhodnou vecou v slu┼żbe EPRIVO je, ┼że e-maily sa s EPRIVO nikde neukladaj├║.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 1

Je rozdrven├Ż a distribuovan├Ż ┼íifrovan├Ż medzi oper├ítormi, m├┤┼żete zaisti┼ą, aby ┼żiadny dopravca nikdy nemal pr├şstup k va┼íim ├║pln├Żm e-mailom ani v za┼íifrovanej podobe. Zabr├ínite tak riziku, ┼że hackeri pre─Ź├ştaj├║ va┼íu e-mailov├║ spr├ívu, a to aj v pr├şpade, ┼że je e-mailov├í datab├íza napadnut├í na serveri oper├ítora alebo ak existuje chyba zabezpe─Źenia samotn├ęho ┼íifrovania. Ako vieme, ┼íifrovanie m├┤┼że by┼ą matematicky bezpe─Źn├ę z d├┤vodu jeho zlo┼żitosti, je v┼żdy tak├ę dobr├ę ako implement├ícia softv├ęru.

T├íto bezpe─Źnostn├í funkcia v EPRIVO ho rob├ş bezpe─Źnej┼í├şm a jedine─Źnej┼í├şm v oblasti e-mailov. EPRIVO pon├║ka mnoho ─Ćal┼í├şch jedine─Źn├Żch slu┼żieb. V skuto─Źnosti nejde iba o ┼íifrovanie alebo bezpe─Źnos┼ą spr├ív. Ni┼ż┼íie s├║ vysvetlen├ę d├┤le┼żit├ę vlastnosti s├║kromnej e-mailovej slu┼żby EPRIVO.

Hlavn├ę vlastnosti s├║kromnej e-mailovej slu┼żby EPRIVO

Zabezpe─Źte svoj e-mail

EPRIVO je jedinou slu┼żbou, ktor├í pon├║ka zabezpe─Źenie existuj├║ceho e-mailov├ęho ├║─Źtu. Na pou┼ż├şvanie slu┼żby EPRIVO nemus├şte vytv├íra┼ą ─Ćal┼íiu e-mailov├║ adresu. T├íto flexibilita je skuto─Źne v├Żznamnou ─Źrtou EPRIVO. Je to u┼żito─Źn├ę v situ├íci├ích, ke─Ć potrebujete posla┼ą bezpe─Źn├Ż e-mail a nemus├şte distribuova┼ą in├║ e-mailov├║ adresu. Okrem toho chce EPRIVO v bud├║cnosti zabezpe─Źi┼ą v┼íetky va┼íe e-mailov├ę adresy. Dok├í┼że transparentne spracova┼ą s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőaj neverejn├ę e-maily.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 2

Najlep┼íie na EPRIVO je, ┼że m├┤┼żete posla┼ą bezpe─Źn├Ż a d├┤vern├Ż ┼íifrovan├Ż e-mail pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş nie s├║ EPRIVO. Okrem toho je spr├íva e-mailov pre EPRIVO pomerne jednoduch├í. Posta─Źuje, aby osoba z rodiny mala ├║─Źet podobn├Ż telef├│nnym oper├ítorom. Nesk├┤r m├┤┼żu zvl├ídnu┼ą ostatn├Żch ─Źlenov rodiny. Je tie┼ż najdostupnej┼í├ş.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 3

V skuto─Źnosti EPRIVO umo┼ż┼łuje jeho udr┼żiavanie bezplatn├Ż s├║kromn├Ż e-mailov├Ż ├║─Źet napr├şklad za ur─Źit├Żch podmienok, napr├şklad ak sa zaregistrujete ako do─Źasn├Ż tester nov├Żch funkci├ş, pre americk├Żch veter├ínov, ako aj pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş ─Źasto pou┼ż├şvaj├║ EPRIVO (napr. aspo┼ł 10 e-mailov, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti zasielan├ę in├Żm osob├ím ako EPRIVO po─Źas sk├║┼íobn├Żch obdob├ş).

E-mail pod kontrolou odosielate─ża

Ak pou┼ż├şvate WhatsApp, mo┼żno viete o funkcii, kde m├┤┼żete spr├ívu odstr├íni┼ą sk├┤r, ako ju niekto uvid├ş. To sp├┤sob├ş, ┼że spr├íva zmizne aj pred ich ├║─Źtom. ─îo rob├ş EPRIVO, je lep┼íie ako toto.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 4

E-mail m├┤┼żete kedyko─żvek zavola┼ą. M├┤┼żete si necha┼ą e-mail zmizn├║┼ą z doru─Źenej po┼íty pr├şjemcu aj po pre─Ź├ştan├ş spr├ívy a je toho viac. Ke─Ć na─Ź├ştate e-mail, nielen┼że zmizne z doru─Źenej po┼íty, ale aj z cloudu, v┼íetk├Żch serverov. Odstr├ínenie prostriedkov znamen├í, ┼że ├║plne zmizn├║.

Existuje mnoho ─Ćal┼í├şch zauj├şmav├Żch funkci├ş podobn├Żch tomuto. M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi chcete zablokova┼ą posielanie e-mailov ─Ćalej. To br├íni pr├şjemcovi v preposielan├ş e-mailu na in├ę e-mailov├ę adresy.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 5

M├┤┼żete si tie┼ż zvoli┼ą platnos┼ą e-mailu a ─Źas, ktor├Ż vypr┼í├ş. EPRIVO zbiera v┼íetky e-maily, ktor├Żch platnos┼ą vypr┼íala, v prie─Źinku, ktor├ęho platnos┼ą vypr┼íala, a zobraz├ş ─Źasov├║ pe─Źiatku, aby ste vy, odosielate─ż, vedeli, ┼że k tomu do┼ílo a kedy.

Zabezpe─Źte e-maily z minulosti

Staroba je zlato. Tak to zabezpe─Źte. Mo┼żno ste u┼ż poslali nejak├ę s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőe-maily alebo e-maily, ktor├ę s├║ pre v├ís najd├┤le┼żitej┼íie alebo sa od tej doby stali citliv├Żmi. Aj ke─Ć ste EPRIVO e┼íte nemali, m├┤┼żete si svoje e-maily zaisti┼ą na svojich e-mailov├Żch serveroch a zariadeniach. T├íto funkcia v├ím umo┼ż┼łuje zabezpe─Źi┼ą v┼íetky e-maily zo v┼íetk├Żch ├║─Źtov z minulosti. M├┤┼żete privatizova┼ą, archivova┼ą a ┼íifrova┼ą e-maily.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 6

Fyzick├ę zabezpe─Źenie spolu s digit├ílnym zabezpe─Źen├şm

Mo┼żno v├ís zauj├şma, ako m├┤┼żu by┼ą e-maily fyzicky bezpe─Źn├ę? Je to v├┤bec mo┼żn├ę? EPRIVO m├í k tomu patentovan├Ż pr├şstup. Tento proces je pomerne jednoduch├Ż. Ak je v├í┼í e-mail iba digit├ílne zabezpe─Źen├Ż, existuje mo┼żnos┼ą, ┼że hackeri uvidia tieto inform├ície.

Aj ke─Ć ich dod├ívatelia ve─żmi dbaj├║ na ich zabezpe─Źenie, nie je pravdepodobn├ę, ┼że bud├║ ma┼ą s├║kromie, najm├Ą z dlhodob├ęho h─żadiska. O─Źak├íva sa, ┼że e-maily bud├║ v cloude, v podstate nav┼żdy.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 7

─îo ak v┼íak ┼żiadny z dopravcov nem├í va┼íe inform├ície ├║plne. Je to spr├ívne! Ak vyberiete fyzick├║ bezpe─Źnos┼ą, v pr├şpade EPRIVO nebude ma┼ą ┼żiadny z poskytovate─żov dokonca ├║pln├ę ┼íifrovanie va┼íich e-mailov├Żch inform├íci├ş.

Tak┼że, aj ke─Ć je naru┼íen├Ż predajca, aj ke─Ć je naru┼íen├ę ┼íifrovanie, aj ke─Ć je vynechan├ę heslo oper├ítora, nebude dostatok inform├íci├ş na pochopenie v├í┼ího e-mailu. ┼Żiadny poskytovate─ż nikdy neuchov├íva dostatok inform├íci├ş, dokonca ani ┼íifrovan├Żch, aby pochopil v├í┼í e-mail. Zaru─Źuje to vy┼í┼íiu bezpe─Źnos┼ą ako len pri digit├ílnom zabezpe─Źen├ş.

Z├íkazn├şcka podpora EPRIVO

EPRIVO je tie┼ż zn├íme t├Żm, ┼że poskytuje najlep┼íiu z├íkazn├şcku podporu. Ich hor├║ce linky s├║ ─żahko dostupn├ę a slu┼żba, ktor├║ poskytuj├║, je v├Żnimo─Źn├í: reaguj├║ do 24 hod├şn, ale ─Źasto ove─ża r├Żchlej┼íie na v┼íetky podporn├ę spr├ívy. Jedn├Żm z hlavn├Żch d├┤vodov, pre─Źo je EPRIVO popredn├Żm svetov├Żm dod├ívate─żom, je jeho z├íkazn├şcka podpora. Poskytuj├║ slu┼żby vo ve─żk├Żch jazykoch po celom svete.

Predplatn├ę a pou┼żitie produktu EPRIVO

EPRIVO v├ím d├íva aplik├íciu pre ─żahk├Ż pr├şstup. T├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii v obchode Android Play, Windows Uchov├ívajte tie┼ż Apple Obchod s aplikaciami. T├║to aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą na Android, Apple Mobiln├ę telef├│ny iPhone a iPad, Mac a po─Ź├şta─Źe, na ktor├Żch pracuje Windows,

Pou┼ż├şvanie EPRIVO nie je pr├şli┼í ┼ąa┼żk├ę. Pri v├Żbere pl├ínu s jedn├Żm 3- bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu si m├┤┼żete stiahnu┼ą k dispoz├şcii na r├┤znych platform├ích. Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania programu v aplik├ícii kliknite na mo┼żnos┼ą Nov├ę nastavenie pou┼ż├şvate─ża. Aplik├ícia v├ís prevedie ostatn├Żmi krokmi. D├┤le┼żitou v├Żhodou je, ┼że EPRIVO nepo┼żiada o va┼íu adresu ani telef├│nne ─Ź├şslo.

EPRIVO Review - Zabezpe─Źte svoju aktu├ílnu e-mailov├║ adresu ─żahko 8

Pl├íny predplatn├ęho

Ka┼żd├Ż program obsahuje bezplatn├ę sk├║┼íobn├ę obdobie 3 mesiacov, v ktor├Żch m├┤┼że pou┼ż├şvate─ż kedyko─żvek zru┼íi┼ą svoje predplatn├ę bez predch├ídzaj├║ceho upozornenia. Tieto sk├║┼íobn├ę obdobia navy┼íe nevy┼żaduj├║ n├íkupy kreditn├Żch kariet. V┼íetky pl├íny s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie:

Individuálne plus

Pl├ín pon├║ka mnoho vy┼í┼íie diskutovan├Żch funkci├ş. Stoj├ş to iba $1 za mesiac a 11,99 dol├írov, ak sa fakturuje ro─Źne. Jeden pou┼ż├şvate─ż m├┤┼że tento pl├ín pou┼żi┼ą rovnako, ako nazna─Źuje n├ízov. Niektor├ę funkcie, ako napr├şklad privatiz├ícia adresy, e-mail na stiahnutie, s├║ uzamknut├ę a je mo┼żn├ę ich odomkn├║┼ą zak├║pen├şm pl├ínu alebo odoslan├şm dvoch pozv├ínok.

Family Plus

Toto je najlep┼í├ş pl├ín pre rodinu. Stoj├ş to iba $00,30 za mesiac. Po─Źet pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş m├┤┼żu tento pl├ín pou┼żi┼ą, je p├Ą┼ą. Funkcie, ako je privatiz├ícia z adresy a stiahnutie e-mailu, sa musia odomkn├║┼ą rovnak├Żm sp├┤sobom ako vy┼í┼íie, ale v skuto─Źnosti to nie je prek├í┼żka. Pon├║ka v┼íetky funkcie predch├ídzaj├║ceho pl├ínu s v├Żnimkou viacer├Żch pou┼ż├şvate─żov.

celebrita Zlato

V tomto pl├íne z├şskate pln├Ż pr├şstup, exkluz├şvne funkcie a podporu na vysokej ├║rovni. Stoj├ş to iba $3 za mesiac. Tento pl├ín m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą iba jeden pou┼ż├şvate─ż. K jedine─Źn├Żm vlastnostiam patr├ş privatiz├ícia metad├ít, ktor├í je u┼żito─Źn├í pre riadenie spolo─Źnost├ş alebo pr├ícu. Nemus├şte odblokova┼ą v┼íetky funkcie tohto pl├ínu. V┼íetky funkcie s├║ v┼żdy k dispoz├şcii. K dispoz├şcii je tie┼ż bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia rovnako ako v in├Żch pl├ínoch.

Celebrity platina

Tento pl├ín stoj├ş $1,5 za mesiac na pou┼ż├şvate─ża pre p├Ą┼ą pou┼ż├şvate─żov. Tento pl├ín je najlep┼í├ş pre v├í┼í t├şm alebo obchodn├║ skupinu, preto┼że pon├║ka v┼íetky funkcie pl├ínu Celebrity Gold, ale pre viacer├Żch pou┼ż├şvate─żov predstavuje ove─ża ni┼ż┼íie n├íklady. T├íto flexibilita pri v├Żbere pl├ínov je tie┼ż faktorom, v─Ćaka ktor├ęmu je EPRIVO vynikaj├║cou vo─żbou pre ochranu s├║kromia.

M├┤┼że┼í zaregistrujte sa na EPRIVO za─Źa┼ą a zvoli┼ą ten najrelevantnej┼í├ş pl├ín pod─ża va┼íich potrieb.

záver

Celkov├í aplik├ícia a slu┼żba s├║ vynikaj├║ce a dokonal├ę na ochranu va┼íich e-mailov. EPRIVO pon├║ka ve─ża jedine─Źn├Żch funkci├ş, ktor├ę neposkytuje ┼żiadny in├Ż poskytovate─ż. Hodnotenia pou┼ż├şvate─żov s├║ vynikaj├║ce a v├Ą─Ź┼íina z├íkazn├şkov uv├ídza, ┼że produkt je ├║plne uspokojiv├Ż pre ich potreby.

EPRIVO je mo┼żn├ę stiahnu┼ą na v┼íetk├Żch platform├ích v r├ímci predplatn├ęho, ÔÇőÔÇő─Źo je jedine─Źn├í v├Żhoda, preto┼że neexistuj├║ spolo─Źnosti, ktor├ę pon├║kaj├║ e-mailov├Ż softv├ęr na v┼íetk├Żch platform├ích s t├Żmito v├Żkonn├Żmi funkciami. N├şzke n├íklady na predplatn├ę, najm├Ą v pr├şpade skupinov├Żch pl├ínov, s├║ tie┼ż dobr├ę pri h─żadan├ş tak├ęhoto s├║kromn├ęho e-mailov├ęho softv├ęru. EPRIVO je tie┼ż relat├şvnym nov├í─Źikom a venuje sa obnove integrity, ktor├í sa obnovuje.