Epické hry môžu do Nového roka distribuovať 15 bezplatných hier

epické hry

Epic Games Store, ktorý posledných pár rokov vyvoláva na hráčov úsmev tým, že dáva aspoň jednu hru týždenne zadarmo, sa podľa povestí pripravuje na ďalšie rozšírenie svojej kampane na bezplatnú hru na vianočné obdobie. Údajne herný obchod poskytne novú bezplatnú hru každý deň medzi 16. a 30. decembrom.

Epic Games Store mal podobnú bezplatnú hernú kampaň v rokoch 2019 a 2020, takže to pre hráčov nebolo prekvapením. Spoločnosť poskytla 12 bezplatných hier v rámci vianočnej kampane v roku 2019 a 15 bezplatných hier v rámci vianočnej kampane v roku 2020.

Podľa správ Video Games Chronicle informáciu, že Epic Games bude do Nového roka distribuovať zadarmo 15 hier, zdieľala osoba, ktorej unikli septembrové, októbrové, novembrové a decembrové hry PlayStation Plus, ako aj Xbox Games with Gold decembrové hry. Ako však mnohí viete, platforma neoznámila bezplatnú hru, ktorú tento týždeň poskytne, a oznámila ju ako „tajomnú hru“. Podľa informácií zdieľaných rovnakým zdrojom je táto záhadná hra pravdepodobne “Shenmue”. 3″ bude.

Okrem toho očakávame, že obchod Epic Games Store spustí výpredaj na konci roka rovnako ako v predchádzajúcich rokoch. Podľa uniknutých informácií odštartuje platforma koncoročné zľavy vo štvrtok 16. decembra súčasne s distribúciou svojej novej bezplatnej mysterióznej hry. 6 Potrvá do januára.

Medzitým vám pripomeňme, že Epic Games Store nedávno pridal na svoju platformu dlho očakávanú funkciu nákupného košíka.

Related Articles

Back to top button