Epick├ę adresy frustruj├║ce Fortnite Chyba t├şmu Rumble

Epick├ę adresy frustruj├║ce Fortnite Chyba t├şmu Rumble 1

Fortnite Hr├í─Źi t├şmu Rumble sa zaoberaj├║ nepr├şjemnou chybou, v─Ćaka ktorej spoluhr├í─Źi vyzeraj├║ ako nepriatelia. Epic sa venoval tejto t├ęme.

T├şm Rumble je najbe┼żnej┼í├ş Fortnite hern├Ż re┼żim v zostave, to v┼íak neznamen├í, ┼że to ─żudia neber├║ v├í┼żne. Pre ve─ża hr├í─Źov je to jedin├Ż hern├Ż re┼żim, ktor├Ż si m├┤┼żu pravidelne u┼ż├şva┼ą.

V sez├│ne 2, Epic vykonal ve─ża pozit├şvnych zmien v re┼żime. Odstr├ínili dohadzovanie zalo┼żen├ę na schopnostiach, prin├║tili v┼íetky zbrane sta┼ą sa vz├ícnymi alebo lep┼í├şmi, na┼ítartovali hr├í─Źov so 150 materi├ílmi a odstr├ínili polo┼żku vetro┼ła Re-Deploy.

Hr├í─Źi t├şmu Rumble boli nad┼íen├ş, ┼że sko─Źia dovn├║tra a hraj├║, ale pri p├íde z autobusu si v┼íimli frustruj├║cu chybu. Spoluhr├í─Źi by sa tak nena─Ź├ştali, tak┼że by na p├ír sek├║nd vyzerali ako nepriatelia.

Jeden t├Ż┼żde┼ł po sez├│ne 2 vy┼íiel, Epic preru┼íil svoje ticho v tejto z├íle┼żitosti. 28. Febru├íra 2008 Fortnite Postavenie Twitter ├║─Źet zverejnil, ┼że t├şm pracuje na odstr├ínen├ş probl├ęmu.

Zmiznutie ┼í├şpok spoluhr├í─Źov v Team Rumble je uveden├ę ako ÔÇ×Opraven├ę v nasleduj├║cej aktualiz├ícii hryÔÇť. O─Źak├ívame, ┼że aktualiz├ícia sa uskuto─Źn├ş bud├║ci t├Ż┼żde┼ł, kedy by mal probl├ęm zmizn├║┼ą.

Toto ozna─Źenie sa l├ş┼íi od zna─Źky ÔÇ×In DevelopmentÔÇť, ktor├í sa t├Żka hry FPS pre hr├í─Źov PC. Aspo┼ł Epic opravuje Team Rumble pre ka┼żd├ęho.