EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie

EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie 1

Po zak├ízan├ş vl├ídou USA a technologick├Żmi spolo─Źnos┼ąami v USA vr├ítane technologick├ęho gigantu Google, ─Ź├şnskeho v├Żrobcu smartf├│nov, spolo─Źnos┼ą Huawei uviedla na trh EMUI 9,1 pre svoje zariadenia. EMUI je ko┼ża, ktor├í be┼ż├ş na opera─Źnom syst├ęme Android a t├║to ko┼żu n├íjdete na zariadeniach Huawei. O─Źak├íva sa, ┼że t├║to aktualiz├íciu dostane celkom 49 zariaden├ş Huawei a spolo─Źnos┼ą ned├ívno vydala ─Źasov├Ż harmonogram 23 smartphones kto dostane EMUI 9,1 aktualiz├ícia v j├║li. Nov├í aktualiz├ícia EMUI poskytuje pou┼ż├şvate─żom Huawei ve─ża v├Żkonu a estetick├ę aktualiz├ície. Okrem toho bola prv├í d├ívka s├ęrie Huawei Mate 20 u┼ż aktualizovan├í na EMUI 9,1, T├íto ─Źas┼ą zah┼Ľ┼ła Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 Pro, Huawei 20 X a Huawei 20 RS Porsche Design.

Ale in├ş smartphones O─Źak├íva sa, ┼że tento nov├Ż EMUI za─Źne dost├íva┼ą 9,1 bude aktualizovan├í ve─żmi skoro v ─Ćal┼íej f├íze j├║la 2019. Pri tejto spr├íve sa mo┼żno p├Żtate, ─Źi je va┼íe zariadenie vhodn├ę na nov├║ aktualiz├íciu. S cie─żom objasni┼ą va┼íe pochybnosti sa v tomto pr├şspevku s vami podel├şme o novinky v EMUI 9,1, podporovan├ę zariadenia Huawei a sp├┤sob stiahnutia novej aktualiz├ície EMUI 9,1, Tak┼że, z ┼żiadneho in├ęho d├┤vodu, po─Ćme rovno do samotn├ęho ─Źl├ínku;

EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie 2

─îo je nov├ę v EMUI 9,1?

Tu je zoznam nov├Żch funkci├ş, ktor├ę pr├şdu s nov├Żm EMUI 9,1;

1, GPU Turbo 3,0

GPU Turbo 3,0 je vylep┼íen├í aktualiz├ícia, ktor├í v├ím poskytuje optim├ílny v├Żkon pri hran├ş na zariadeniach Huawei alebo Honor. Okrem toho nov├í aktualiz├ícia EMUI 9,1 poskytuje podporu aj pre 25 nov├Żch n├ízvov hier. Tie┼ż GPU Turbo 3,0 v├ím poskytuje ┼żiv├Ż v├Żkon a vyu┼ż├şva spr├ívne mno┼żstvo pam├Ąte na na┼íom zariaden├ş, tak┼że m├┤┼żete ma┼ą ten najlep┼í├ş z├í┼żitok z hry. GPU Turbo bol vyhl├ísen├Ż v j├║ni 2018 a odvtedy bol nieko─żkokr├ít aktualizovan├Ż.

EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie 3

Pod─ża spolo─Źnosti nov├í vylep┼íen├í verzia GPU Turbo 3,0 zni┼żuje spotrebu energie SoC o 10% a optimalizuje ÔÇ×v├Żkon z├íkladn├ęho syst├ęmu, ktor├Ż poskytuje nepretr┼żit├Ż hern├Ż z├í┼żitokÔÇť. Predt├Żm GPU podporoval iba Turbo 6 hern├ę tituly, ale teraz aktualizovan├í verzia podpor├ş 25 hern├Żch titulov, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ Fortnite, No┼że, Crazy Taxi, Real Racing 3, Do m┼Ľtvych 2, NBA 2K19, Subway Surfers, FIFA Mobile a ─Ćal┼íie.

2, Nov├Ż s├║borov├Ż syst├ęm EROFS

Predt├Żm bol syst├ęm s├║borov s pam├Ą┼ąou typu F2FS flash prisp├┤soben├Ż na zlep┼íenie v├Żkonu pri ─Ź├ştan├ş a z├ípise po dlhodobom pou┼ż├şvan├ş. Teraz s EROFS bude r├Żchlos┼ą n├íhodn├ęho ─Ź├ştania o 20% r├Żchlej┼íia1 a syst├ęmov├Ż priestor poskytuje ─Ćal┼íie osobn├ę ulo┼żenie a┼ż 1 000 obr├ízkov alebo 500 skladieb. Dizajn pam├Ąte len na ─Ź├ştanie navy┼íe izoluje extern├ę ru┼íenie pre zv├Ż┼íenie bezpe─Źnosti v syst├ęmov├Żch s├║boroch.

Syst├ęm s├║borov EROFS (Extendable Read-Only File System) okrem toho pom├┤┼że zariadeniam Huawei a Honor hladko pracova┼ą a ┼íetr├ş pam├Ą┼ą a miesto na zariaden├ş. Spolo─Źnos┼ą v┼íak tvrd├ş, ┼że zr├Żch─żuje r├Żchlos┼ą ─Ź├ştania o 20% ako syst├ęm s├║borov EXT4 a┼ż na 63,3 MB / s na zabezpe─Źenie plynul├ęho v├Żkonu.

3, Nov├Ż hlasov├Ż asistent

Ak potrebujete na vykon├ívanie ├║loh pou┼ż├şva┼ą virtu├ílneho asistenta, h─żada┼ą fakty alebo potrebujete odpove─Ć na jednoduch├║ ot├ízku, jednoducho stla─Źte a podr┼żte vyp├şna─Ź a Google Assistant za─Źne o sekundu. EMUI tie┼ż prin├í┼ía nov├ęho hlasov├ęho asistenta s novou interakciou a niektor├Żmi zmenen├Żmi rozhraniami.

4, HUAWEI Vlog

HUAWEI Vlog m├í nov├ę funkcie a efekty, ktor├ę s├║ dokonal├Żmi n├ístrojmi na ─żahk├║ edit├íciu a ktor├ę m├┤┼żete zdie─ża┼ą jedn├Żm kliknut├şm. Vybran├ę vide├í sa automaticky upravuj├║ pomocou dramatick├Żch filtrov a umo┼ż┼łuj├║ v├ím aplikova┼ą ┼ípeci├ílne efekty a jedine─Źn├║ hudbu na pozad├ş.4 Va┼íe chr├ínen├ę vide├í sa m├┤┼żu zmeni┼ą na osobn├ę filmov├ę majstrovsk├ę dielo.

5, OneHop

Jednoduch├Ż prenos z telef├│nu do po─Ź├şta─Źa umo┼ż┼łuje odosielanie obr├ízkov, vide├ş a dokumentov za p├ír sek├║nd. Pomocou zariadenia HUAWEI Share OneHop m├┤┼żete tie┼ż efekt├şvne kop├şrova┼ą a vklada┼ą medzi zariadeniami. Po─Źas hrania hry sta─Ź├ş zatrias┼ą a dotkn├║┼ą sa telef├│nu k po─Ź├şta─Źu, aby sa 60-sekundov├ę nahr├ívanie obrazovky ulo┼żenej v telef├│ne spustilo. OneHop v├ím tie┼ż pon├║ka jednoduchos┼ą a r├Żchlos┼ą zdie─żania m├ędi├ş medzi smartf├│nom a po─Ź├şta─Źom.

6, Školiaci partner

EMUI 9,1 zmen├ş v├í┼í telef├│n na dokonal├ęho ┼íkoliaceho partnera. Pomocou telef├│nu sa pripojte k be┼żiacemu p├ísu a zhroma┼ż─Ćujte inform├ície, ako s├║ sp├ílen├ę kal├│rie, r├Żchlos┼ą jazdy a trvanie v├Żcviku. Telef├│n m├┤┼że tie┼ż pou┼żi┼ą algoritmus na inteligentn├ę meranie krokov├Żch vibr├íci├ş, aby ste mohli dosiahnu┼ą svoje osobn├ę ciele v oblasti kond├şcie.

7, AR Rozmery

Ak potrebujete r├Żchly merac├ş n├ístroj pre jednoduch├ę projekty pre dom├ícich majstrov, jednoducho otvorte aplik├íciu AR Measure. Pomocou kamery HUAWEI TOF m├┤┼żete presne zmera┼ą d─║┼żku, celkov├║ plochu a objem. Pomocou techniky rozpozn├ívania tv├íre m├┤┼żete teraz zmera┼ą v├Ż┼íku osoby jednoduchou ├║lohou skenovania od hlavy a┼ż k p├Ąte.

8, HUAWEI CarKey

EMUI 9,1 umo┼ż┼łuje automaticky odomkn├║┼ą auto pomocou NFC v telef├│ne, ke─Ć zabudnete k─ż├║─Ź, a tento k─ż├║─Ź m├┤┼żete zdie─ża┼ą a┼ż s 5 ─żud├ş. Auto m├┤┼żete st├íle odomkn├║┼ą, aj ke─Ć je telef├│n m┼Ľtvy. Okrem toho m├┤┼żete s motorom na┼ítartova┼ą, ke─Ć je telef├│n umiestnen├Ż v zabezpe─Źenej telef├│nnej schr├ínke.

9, Klon telef├│nu

V─Ćaka klonu telef├│nu HUAWEI m├┤┼żete ─żahko a r├Żchlo prenies┼ą svoje kontakty, fotografie, vide├í a ─Ćal┼íie polo┼żky do svojho nov├ęho telef├│nu za p├ír okamihov. Jedn├í sa o ve─żmi geni├ílny softv├ęr a je praktick├Ż, ak ste ─Źast├Żm mobiln├Żm meni─Źom a tie┼ż pre v├ís, ktor├ş chc├║ r├Żchlo prep├şna┼ą medzi smartf├│nmi.

10. Nov├ę tapety a ikony

EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie 4

Nov├Ż EMUI 9,1 Aktualiz├ícia obsahuje ve─ża vysoko kvalitn├Żch tapiet a nov├ę ikony, ktor├ę boli prepracovan├ę tak, aby zv├Żraznili kr├ísu va┼íej domovskej obrazovky. In┼ípirovan├ę momentom zamrznutia vo farebnej kol├şzii a vlaj├║com hodv├íbe, EMUI 9,1 m├í nov├ę tapety, ktor├ę odr├í┼żaj├║ kr├ísu okamihu a ikony aplik├íci├ş boli prepracovan├ę tak, aby boli realistickej┼íie.

Zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż zoznam zariaden├ş Huawei a Honor, ktor├ę s├║ podporovan├ę a dostan├║ aktualiz├íciu EMUI.

Huawei EMUI 9,1 Podporovan├ę zariadenia

ÔÇó Huawei Mate 20 ÔÇó Huawei Mate 20 Pro ÔÇó Huawei Mate 20 X ÔÇó Huawei Mate 20 RS Porsche Design ÔÇó Huawei Mate 20 Lite ÔÇó Huawei Mate 10 ÔÇó Huawei Mate 10 Pro ÔÇó Huawei Mate RS Porsche Design ÔÇó Huawei Mate 9ÔÇó Huawei Mate 9 V├Żhody ÔÇó Huawei Mate 9 Porsche Design ÔÇó Huawei P20 ÔÇó Huawei P20 Pro ÔÇó Huawei P10 ÔÇó Huawei P10 Plus ÔÇó Huawei Nova 4ÔÇó Huawei Nova 3ÔÇó Huawei Nova 3i ÔÇó Huawei Nova 2S ÔÇó Huawei Nova 4e ÔÇó Huawei Nova 3e ÔÇó Huawei Enjoy 9 Plus ÔÇó Huawei Enjoy 8 Plus ÔÇó Huawei Enjoy Max ÔÇó Huawei Enjoy 9S ÔÇó Huawei Enjoy 7S ÔÇó Huawei Enjoy 9e ÔÇó Huawei MediaPad M5 10.1ÔÇó Huawei MediaPad M5 8,4ÔÇó Huawei MediaPad M5 8,0ÔÇó Huawei MediaPad M5 Pro 10.8ÔÇó Huawei MediaPad 5T 10.1

Hedra EMUI 9,1 Podporovan├ę zariadenia

ÔÇó Honor Play ÔÇó Honor 10 ÔÇó Honor Play 8A ÔÇó Honor View 10 ÔÇó Honor View 10 Lite ÔÇó Honor Note 10 ÔÇó Honour 9ÔÇó Honor V9 ÔÇó Honor 8X ÔÇó Honor 9 Lite ÔÇó Honor 8X Max ÔÇó Honor 20i ÔÇó Honor 9i ÔÇó Honor 7X

Ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą EMUI 9,1

Nov├Ż EMUI 9,1 sa roz┼í├şri na zariadenia podporovan├ę prostredn├şctvom bezdr├┤tovej aktualiz├ície. Mnoho pou┼ż├şvate─żov uviedlo, ┼że u┼ż dostali inform├ície o novej aktualiz├ícii verzi├ş EMUI-beta a stabiln├Żch verzi├ş. V ka┼żdom pr├şpade, ak ste spr├ívu nedostali a chcete skontrolova┼ą, ─Źi ju v├í┼í regi├│n za─Źal prij├şma┼ą, alebo nie, postupujte pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie;

Mus├şte si stiahnu┼ą aplik├íciu HiCare z Google Play Store, Toto je predin┼ítalovan├í aplik├ícia zariaden├ş Huawei a Honor, ale v ka┼żdom pr├şpade va┼íe zariadenie nebude dodan├ę s nain┼ítalovanou touto aplik├íciou, m├┤┼żete si ju stiahnu┼ą z Obchodu Play kliknut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie; EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie 5Po stiahnut├ş aplik├ície HiCare do svojho zariadenia potom pod─ża ni┼ż┼íie uvedenej aplik├ície skontrolujte, ─Źi va┼íe zariadenie z├şskalo EMUI 9,1 aktualizova┼ą alebo nie;1, Otvoren├ę Aplik├ícia HICARE,2, Na uv├ştacej obrazovke budete vyzvan├ş, aby ste tak urobili Prihl├ísi┼ą sa, potom Vyberte krajinu / regi├│n> Prija┼ą dohody o ochrane osobn├Żch ├║dajov a ozn├ímenia o ochrane osobn├Żch ├║dajov> Aktualiz├ícia> Vy┼żiada┼ą aktualiz├íciu> Pou┼żi┼ą> Vyh─żada┼ą nov├║ aktualiz├íciu syst├ęmu.3, Ak d├┤jde k aktualiz├ícii, aplik├ícia v├ís vyzve, aby ste tak urobili stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą,4, To je v┼íetko! Je to celkom jednoduch├ę?

M├┤┼żete skontrolova┼ą obr├ízok ni┼ż┼íie, ako referenciu.

EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie 6Zdroj: Huawei Central
EMUI 9,1 Ofici├ílne teraz: Spr├ívy, zoznam podporovan├Żch zariaden├ş Huawei a s├║bory na stiahnutie 7Zdroj: Huawei Central

Poznámka

Pozn├ímka: Za norm├ílnych okolnost├ş dostanete EMUI 9,1 verzia do dvoch hod├şn. Kv├┤li ve─żk├ęmu po─Źtu ┼żiadate─żov sa v┼íak syst├ęm trochu oneskor├ş, aby sa verzia mohla odosla┼ą v─Źas. Aktualiz├íciu dostanete aj v pr├şpade, ┼że aktualiz├ícia prich├ídza do v├í┼ího regi├│nu. Bu─Ć trpezliv├Ż.

─Äal┼í├ş sp├┤sob kontroly aktualiz├íci├ş EMUI 9,1 na ni┼ż┼íie uveden├Żch zariadeniach Huawei alebo Honor;

Skontrolujte, ─Źi m├í v├í┼í telef├│n pr├şslu┼ín├║ verziu Nastavenia> Syst├ęm> O telef├│ne> ─î├şslo budovy.V pr├şpade inej verzie inovujte na pr├şslu┼ín├║ verziu Nastavenia> Syst├ęm> Aktualiz├ícia syst├ęmu.

zdroj: Huawei.com

záver

Tak┼że to m├í┼í z mojej strany. D├║fam, ┼że sa v├ím tento pr├şspevok p├í─Źil a nebojte sa, ak ste e┼íte nedostali EMUI 9,1 aktualiz├ícia na va┼íom zariaden├ş. Pokia─ż ide o aktualiz├íciu, v┼żdy m├┤┼żete ├şs┼ą a skontrolova┼ą vy┼í┼íie uveden├ę met├│dy. Mus├şte by┼ą trpezliv├ş, preto┼że s├║ podporovan├ę ofici├ílne zariadenia bez oh─żadu na to, ─Źo dostan├║ aktualiz├ície.