EMUI 10.1 vs EMUI 11: Mudan√ßas nas configura√ß√Ķes da baterie

VŇ°etky hardv√©rov√© ‚Äč‚Äčkomponenty a pr√≠sluŇ°enstvo k hardv√©ru spolońćnosti Huawei obsahuj√ļ mnoŇĺstvo softv√©rov√Ĺch moŇĺnost√≠, ktor√© je moŇĺn√© pouŇĺiŇ• a okrem toho aj maxim√°lnu kapacitu bat√©rie.

Os smartphones V√§ńćŇ°ina mobiln√Ĺch telef√≥nov, ktor√© m√īŇĺu maŇ• jednu alebo druh√ļ vońĺbu, sa m√īŇĺu l√≠Ň°iŇ• od auton√≥mie cel√©ho telef√≥nu a jeho funkńćnosti a predńļŇĺenia. VŇ°etky hardv√©rov√© ‚Äč‚Äčkomponenty a pr√≠sluŇ°enstvo k hardv√©ru spolońćnosti Huawei obsahuj√ļ mnoŇĺstvo softv√©rov√Ĺch moŇĺnost√≠, ktor√© je moŇĺn√© pouŇĺiŇ• a okrem toho aj maxim√°lnu kapacitu bat√©rie.

Com cada nova vers√£o do EMUI, a empresa adiciona novas op√ß√Ķes eo EMUI 11 n√£o √© exce√ß√£o. Abaixo, podem verificar as altera√ß√Ķes feitas nas configura√ß√Ķes da bateria no EMUI 11 em compara√ß√£o com as vers√Ķes anteriores to EMUI.

Novinky z oblasti batérií bez EMUI 11:

O PouŇĺitie bat√©rie e Rozbije sa spotreba energie foram atualizados ods DETALHES DE CONSUMO DE ENERGIA. A sec√ß√£o DETALHES DE CONSUMO DE ENERGIA exibe apenas as informa√ß√Ķes das √ļltimas 24 horas, ao contr√°rio das √ļltimas 48 horas no vers√£o anterior √† atualiza√ß√£o. (Pozn√°mka: niektor√© detaily disponuj√ļ dlhou dobou trvania tempa, ktor√° je k dispoz√≠cii, ale m√° rovnak√ļ energetick√ļ hodnotu, ako sa l√≠Ň°i od toho, ńćo je potrebn√©.)

O bot√£o Otimizujte pouŇĺ√≠vanie bat√©rie aby sa odstr√°nili niektor√© z bat√©ri√≠ bez EMUI 11. Podzemn√© a vonkajŇ°ie Otimizar no ecr√£ inicial do Otimizador.

Pr√≠sluŇ°enstvo: Sony odhal√≠ senzory IMX636 a IMX637

Novidades:

Aplik√°cia a inŇ°tal√°cia EMUI 11, monitorovanie spotreby energie zo s√©rie s√©riov√Ĺch parametrov, detekcia portov a detekcia probl√©mov s aplik√°ciou terceiros est√° a spotreba energie z dodania energie do syst√©mu potrebn√©ho pre pr√≠jem, prij√≠manie a oznamovanie aplica√ß√£o. VŇ°etky typy bat√©ri√≠, ktor√© nie s√ļ urńćen√© na nab√≠janie a nab√≠janie, existuj√ļ: Uso em primeiro plano / consumero de energy e VyuŇĺ√≠vajte energiu / spotrebu energie.

(cez – Huawei)

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3