Elementor Review 2,0: zmena tváre webdizajnu

Elementor Review 2,0: zmena tváre webdizajnu 1

V tejto recenzii od spolo─Źnosti Elementor sa pozrieme na tento popul├írny doplnok na vytv├íranie str├ínok a jeho ned├ívne spustenie od spolo─Źnosti Elementor. 2,0, Ak chcete prisp├┤sobi┼ą niektor├ę webov├ę str├ínky alebo vytvori┼ą ├║plne nov├║ webov├║ str├ínku, nov├║ verziu produktu Elementor 2,0 M├í n├ístroje a zdroje, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu realizova┼ą va┼íu kreat├şvnu v├şziu.

─î├ştajte ─Ćalej, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ─Źo pon├║ka Elementor a aby ste hlboko porozumeli najnov┼í├şm funkci├ím, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Elementor pon├║ka. 2,0, Zv├í┼żime tie┼ż v├Żhody inov├ície na program Elementor Pro a pokro─Źil├ę funkcie, ktor├ę pon├║ka toto pr├ęmiov├ę roz┼í├şrenie. Za─ŹnimeÔÇŽ

Úvod do Elementoru

Element

Pre t├Żch, ktor├ş nepou┼żili Elementor a vedia m├ílo o plug-in, za─Źneme r├Żchlym ├║vodom k tomuto rie┼íeniu a zv├í┼żime, ─Źo m├┤┼że pon├║knu┼ą.

Elementor je popul├írny doplnok na vytv├íranie str├ínok WordPress, ktor├Ż sa prekvapivo spustil pred necel├Żmi dvoma rokmi. V tom ─Źase sa spolo─Źnos┼ą Elementor stala v├í┼żnym konkurentom vo svete doplnkov na vytv├íranie str├ínok. Poskytuje p├┤sobiv├Ż z├í┼żitok a rozsiahle zdroje, ─Źo vedie k neust├íle rast├║cej z├íkazn├şckej z├íkladni.

Elementor podporuje bezplatn├║ a pr├ęmiov├║ verziu doplnku. Elementor Pro je bezplatn├ę roz┼í├şrenie doplnkov a poskytuje pokro─Źil├ę n├ístroje na zlep┼íenie pracovn├ęho postupu a zv├Ż┼íenie po─Źtu konverzi├ş a predaja. Budeme diskutova┼ą o Pro verzii Elementor nesk├┤r v tomto ─Źl├ínku. Ale zatia─ż sa pozrime, ─Źo pon├║ka bezplatn├í verzia produktu ElementorÔÇŽ

Zdroje elementov

Elementor obsahuje intuit├şvny editor drag-and-drop, ktor├Ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom ─żahko navrhn├║┼ą alebo prisp├┤sobi┼ą ─żubovo─żn├║ str├ínku alebo typ vlastn├ęho pr├şspevku na WordPress. A to v┼íetko bez toho, aby ste sa museli dotkn├║┼ą riadku k├│du. V┼íetky prisp├┤sobenia je mo┼żn├ę vykona┼ą pred va┼íimi webov├Żmi str├ínkami, aby ste videli rozlo┼żenie str├ínky v re├ílnom ─Źase.

Kni┼żnica modelov Elementor obsahuje viac ako 300 kr├ísne navrhnut├Żch modelov na v├Żber, navrhnut├Żch tak, aby vyhovovali ak├ęmuko─żvek odvetviu a odvetviu. Po v├Żbere modelu pon├║ka editor Elementor rozsiahlu kontrolu nad ka┼żd├Żm detailom ┼ít├Żlu. ┼áabl├│ny a rozlo┼żenia str├ínok je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą a op├Ątovne pou┼żi┼ą a exportova┼ą na pou┼żitie na in├Żch webov├Żch str├ínkach.

Elementor tie┼ż poskytuje kompletn├Ż bal├şk widgetov zadarmo. Tieto widgety funguj├║ v akt├şvnom n├ístroji na tvorbu str├ínok, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą na svoje str├ínky nekone─Źn├ę mo┼żnosti rozlo┼żenia. Toto je len nieko─żko z miniaplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svojich str├ínkach …

 • Gal├ęria obr├ízkov.
 • Obr├ízok koloto─Ź.
 • Google Mapy.
 • Tla─Źidl├í.
 • Video.
 • Widgety a doplnky tret├şch str├ín m├┤┼żu by┼ą tie┼ż za─Źlenen├ę do n├ístroja na tvorbu str├ínok Elementor. M├┤┼żete sa teda obklopi┼ą v┼íetk├Żmi svojimi ob─ż├║ben├Żmi dizajnov├Żmi prvkami.

  Toto s├║ niektor├ę z ─Ćal┼í├şch hlavn├Żch funkci├ş, ktor├ę pon├║ka Elementor …

 • ├Üpln├ę prisp├┤sobenie dizajnu.
 • Pozadie videa.
 • Online vydanie.
 • Gal├ęria obr├ízkov a sveteln├ę boxy.
 • Viac ako 800 zdrojov Google.
 • Dizajn vstupnej str├ínky.
 • Mobiln├í ed├şcia.
 • Priate─żsk├Ż v├Żvoj├ír.
 • Elementor tie┼ż pon├║ka rozsiahlu podporu, vr├ítane videon├ívodov a podrobn├Żch ─Źl├ínkov. U─Ź├ş v├ís krok za krokom, ako pomocou tohto doplnku vytvori┼ą ├║┼żasn├ę webov├ę str├ínky.

  Tak┼że teraz vieme nie─Źo o prvku Elementor a niektor├Żch funkci├ích, ktor├ę obsahuje vo svojej bezplatnej verzii. Pozrime sa na najnov┼íiu verziu Elementoru 2,0a zist├şme, ak├ę n├ístroje a funkcie boli pridan├ę do tohto u┼ż tak bohat├ęho doplnku.

  Nov├ę funkcie od spolo─Źnosti Elementor 2,0

  Vo febru├íri za─Źal t├şm spolo─Źnosti Elementor spusti┼ą spolo─Źnos┼ą Elementor 2,0, S ka┼żd├Żm vydan├şm nov├Żch funkci├ş d├║faj├║, ┼że vyrie┼íia probl├ęmy, ktor├Żm ─żudia, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ WordPress, ─Źelia ka┼żd├Ż de┼ł, ke─Ć sa sna┼żia navrhova┼ą a prisp├┤sobova┼ą webov├ę str├ínky. Ak├ę funkcie boli zaveden├ę a ako zlep┼í├ş z├í┼żitok s prvkom Elementor?

  Bloky elementov

  Elementor Review 2,0: zmena tváre webdizajnu 1

  Jedna z prv├Żch funkci├ş, ktor├í bola uveden├í na trh v spolo─Źnosti Elementor 2,0 boli to element├írne bloky. T├íto ├║plne bezplatn├í funkcia pon├║ka flexibiln├Ż sp├┤sob, ako r├Żchlo a efekt├şvne vytv├íra┼ą str├ínky.

  Bloky s├║ v podstate preddefinovan├ę sekcie, ktor├ę spolu dok├í┼żu vytvori┼ą cel├ę str├ínky. Prech├ídzajte a filtrujte r├┤zne dostupn├ę mo┼żnosti rozlo┼żenia a pridajte pr├şslu┼ín├ę bloky na ka┼żd├║ str├ínku svojho webu jednoduch├Żm kliknut├şm na tla─Źidlo. Toto poskytuje v├Ą─Ź┼íiu flexibilitu ako ┼íabl├│ny str├ínok, ale st├íle pon├║ka dostato─Źn├║ podporu dizajnu, aby sa u┼íetril ─Źas a zabezpe─Źila v├Żroba atrakt├şvneho, profesion├ílneho a ─żahko pou┼żite─żn├ęho webu.

  Ka┼żd├Ż blok je prisp├┤sobite─żn├Ż, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje transformova┼ą obsah a r├Żchlo transformova┼ą va┼íe my┼ílienky a n├ípady na webov├ę str├ínky. Bloky sa dod├ívaj├║ s predvo─żbami a nastaveniami rozlo┼żenia, tak┼że sa m├┤┼żete jednoducho zamera┼ą na proces rozlo┼żenia a nemus├şte sa stara┼ą o technick├ę podrobnosti vytvorenia str├ínky. Bloky m├┤┼żu by┼ą ulo┼żen├ę a znovu pou┼żit├ę na r├┤znych str├ínkach.

  V├Żber a v├Żber blokov na vytvorenie str├ínky nie je iba z├íbavn├Ż sp├┤sob, ako navrhn├║┼ą. Bloky zefekt├şvnia v├í┼í pracovn├Ż postup a spravuj├║ proces vytv├írania, ─Źoho v├Żsledkom bud├║ ┼ípi─Źkov├ę hotov├ę str├ínky v ┼żiadnom momente.

  V s├║─Źasnosti je v kni┼żnici blokov k dispoz├şcii 253 r├┤znych typov blokov, ktor├ę s├║ distribuovan├ę v 15 kateg├│ri├ích vr├ítane ceny, zariadenia, referencie, portf├│lia, v├Żzvy na akciu a predplatn├ęho. Do tejto kni┼żnice sa v priebehu ─Źasu prid├í aj t├şm Elementor, ktor├Ż zaist├ş, ┼że bez oh─żadu na v├í┼í projekt bud├║ k dispoz├şcii bloky, ktor├ę sa zmestia.

  Rozhranie API prvku Elementor

  Developer API

  V apr├şli spolo─Źnos┼ą Elementor ozn├ímila svoje nov├ę v├Żvojov├ę centrum pre v├Żvoj├írov spolo─Źnosti Elementor. Toto je nov├í webov├í str├ínka a skuto─Źne p├┤sobiv├í funkcia, ktor├í bude ma┼ą ve─żk├Ż vplyv na ka┼żd├ęho v├Żvoj├íra WordPress, ktor├Ż chce roz┼í├şri┼ą alebo integrova┼ą Elementor do produktu.

  Centrum pre v├Żvoj├írov m├í dve sekcie …

  Pozrime sa na oboje …

  Zdroje v├Żvoj├írov elementu

  Centrum zdrojov pre v├Żvoj├írov obsahuje podrobn├ę pr├şru─Źky, n├ívody a uk├í┼żky k├│dov, ktor├ę vysvet─żuj├║, ako m├┤┼żu v├Żvoj├íri vytv├íra┼ą vlastn├ę roz┼í├şrenia elementov alebo prisp├┤soben├ę rie┼íenia pre z├íkazn├şkov. K dispoz├şcii s├║ inform├ície pre v├Żvoj├írov doplnkov a t├ęm, ako aj inform├ície o najnov┼í├şch ┼ítandardoch k├│dovania WordPress a najnov┼í├şch osved─Źen├Żch postupoch.

  Odkaz na k├│d prvku

  Pomocou referen─Źn├Żch dokumentov k├│du Elementor sa m├┤┼żete r├Żchlo nau─Źi┼ą, ─Źo ka┼żd├í funkcia, trieda, met├│da a h├í─Źik Elementoru funguj├║. Tu m├┤┼żete ─żahko vyh─żada┼ą odkaz na k├│d a n├íjs┼ą konkr├ętny k├│d, ktor├Ż sa automaticky aktualizuje s ka┼żdou novou verziou prvku Elementor. T├şm spolo─Źnosti Elementor pl├ínuje v bl├şzkej bud├║cnosti prida┼ą referencie k├│du aj vzorky.

  Ak ste v├Żvoj├írom t├ęm alebo doplnkov WordPress, Centrum v├Żvoj├írov elementov je neocenite─żn├Żm zdrojom a stoj├ş za vysk├║┼íanie.

  Elementor Pro 2,0 – Gener├ítor t├ęm

  Element Builder t├ęmy 2,0

  Uvedenie spolo─Źnosti Elementor Pro 2,0 Tento doplnok n├ístroja na tvorbu str├ínok ste videli aktualizovan├Ż tak, aby obsahoval funkcie n├ístroja na tvorbu t├ęm. Doteraz nebolo mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą niektor├ę oblasti va┼íej t├ęmy pomocou editora Elementor Pro, ako napr├şklad hlavi─Źka, p├Ąta, jedin├Ż pr├şspevok a s├║bor.

  Elementor Pro Theme Builder roz┼í├şril koncept ┼íabl├│n a predstavil nov├ę typy ┼íabl├│n pre hlavi─Źky, p├Ąty a ─Ćal┼íie oblasti v├í┼ího webu. To v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą a prisp├┤sobova┼ą v┼íetky ─Źasti v├í┼ího webu, nielen oblasti obsahu, pomocou editora drag and drop spolo─Źnosti Elementor. Potom sa rozl├║─Źte s k├│dom!

  Elementor Pro Theme Builder pracuje na ─żubovo─żnej t├ęme WordPress a umo┼ż┼łuje vizu├ílne budova┼ą v┼íetky aspekty svojej webovej str├ínky na klientskom rozhran├ş webovej str├ínky. Pomocou dynamick├Żch ┼íabl├│n m├┤┼żete vytvori┼ą ┼ítrukt├║ru svojho obsahu a pou┼żi┼ą ho na svoju webov├║ str├ínku. ┼áabl├│ny s├║ vyplnen├ę dynamick├Żm obsahom z v├í┼ího webu jedin├Żm kliknut├şm.

  Elementor Pro 2,0 Pon├║ka tie┼ż viac ako 25 blokov hlavi─Źky a p├Ąty a lepiacu funkciu hlavi─Źky, ktor├í v├ím pom├┤┼że za─Źa┼ą. Hlavi─Źka a p├Ąta t├ęmy u┼ż nebud├║ obmedzen├ę. Teraz m├┤┼żete pomocou blokov Elementor vytvori┼ą elegantn├ę a atrakt├şvne vzory, ktor├ę spolupracuj├║ so zvy┼íkom zna─Źky na va┼íom webe.

  Elementor Pro 2,0 – Zdroje, ktor├ę e┼íte len pr├şdu

  E┼íte len pr├şde

  Ako sme u┼ż spom├şnali, Elementore 2,0 sa implementuje postupne. E pre Elementor Pro 2,0, st├íle s├║ k dispoz├şcii zdroje.

  Integr├ícia WooCommerce by s nami mala by┼ą ─Źoskoro a prostredn├şctvom n├ístroja Elementor Editor poskytuje siln├║ kontrolu nad dizajnom v├í┼ího obchodu WooCommerce, str├ínok produktov a ─Ćal┼í├şch prvkov elektronick├ęho obchodu. Widgety bud├║ obsahova┼ą …

 • Widget produktu WooCommerce – zobrazte a filtrujte svoje produkty WooCommerce na svojich webov├Żch str├ínkach.
 • Widget kateg├│rie WooCommerce – Vyberte kateg├│rie produktov, ktor├ę sa zobrazia.
 • Widget Woo Elements – pridajte na svoj web str├ínky elektronick├ęho obchodu vr├ítane str├ínky n├íkupn├ęho ko┼í├şka, str├ínky exkluz├şvneho produktu, str├ínky pokladnice a ─Ćal┼í├şch.
 • Miniaplik├ícia Prida┼ą do ko┼í├şka: zobraz├ş sa tla─Źidlo ÔÇ×Prida┼ą do ko┼í├şkaÔÇť.
 • V─Ćaka t├Żmto integr├íci├ím bude Elementor perfektn├Żm n├ístrojom na navrhovanie webovej str├ínky elektronick├ęho obchodu pod─ża va┼íich presn├Żch ┼ípecifik├íci├ş.

  Komplexn├í podpora pokro─Źil├Żch vlastn├Żch pol├ş (ACF) a Toolkit je e┼íte len pripraven├í. Pomocou tejto funkcie m├┤┼żete vytvori┼ą polia obsahu v ACF alebo Toolset a vizu├ílne ich vlo┼żi┼ą na ─żubovo─żn├║ str├ínku. ─îo pre v├Żvoj├írov m├┤┼że znamena┼ą zmena hry.

  M├ím upgradova┼ą na Elementor Pro?

  Elementor Pro

  Po pre─Ź├ştan├ş pozoruhodn├ęho n├ístroja na tvorbu t├ęm, ktor├Ż t├şm Elementor za─Źlenil do doplnku Elementor Pro, ako aj do integr├íci├ş WooCommerce, ACF a Toolset, ktor├ę s├║ hne─Ć za rohom, mo┼żno by v├ís zauj├şmalo, ─Źi by ste mali upgradova┼ą na Pro.

  Pozrime sa teda r├Żchlo na to, ─Źo pon├║ka Elementor Pro …

 • Profesion├ílne modely – vyberte si z ponuky pokro─Źil├Żch profesion├ílnych modelov.
 • Formul├íre – vytvorte a pridajte kontaktn├ę formul├íre, formul├íre ┼żiadost├ş, prihlasovacie formul├íre a ─Ćal┼íie.
 • M├ędi├í: Zobrazujte obr├ízky a vide├í pomocou karuselov├ęho alebo pos├║vacieho widgetu.
 • Vlastn├ę CSS – pridajte svoj vlastn├Ż k├│d a sledujte ho v akcii v ┼żivom editore.
 • Integr├ície: integrujte sa jednoducho s MailChimp, Facebook S├║bory SDK, reCAPTCHA a Adobe TypeKit.
 • Soci├ílne m├ędi├í: pridajte tla─Źidl├í zdie─żania, soci├ílne ikony, Facebook integr├ície a ─Ćal┼íie.
 • Pou┼ż├şvatelia produktu Elementor Pro m├┤┼żu tie┼ż vyu┼ż├şva┼ą z├íkazn├şcku podporu 24/247. Z├şskajte r├Żchlu pomoc s ak├Żmko─żvek probl├ęmom a odpovedajte na v┼íetky ot├ízky, ktor├ę sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą. Je zrejm├ę, ┼że Elementor Pro je pozoruhodn├Ż n├ístroj, a ak ste v├í┼żne v s├║vislosti s kvalitou v├í┼ího dizajnu webov├Żch str├ínok, aktualiz├ícia na Pro by mala by┼ą na va┼íom radare.

  Z├ívere─Źn├ę ├║vahy o spolo─Źnosti Elementor 2,0

  Ako vid├şte, Elementor 2,0 M├í niektor├ę p├┤sobiv├ę nov├ę funkcie. Od blokov Elementor a API v├Żvoj├írov po fantastick├Ż nov├Ż gener├ítor t├ęm Elementor Pro 2,0 A pokro─Źil├í integr├ícia, Elementor men├ş tv├ír webdizajnu. Je zrejm├ę, ┼że doplnok Elementor je nevyhnutn├Ż pre ka┼żd├ęho, kto vytv├íra alebo prisp├┤sobuje web, ale vyberie si bezplatn├║ alebo pr├ęmiov├║ verziu?

  Ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa nov├Żch verzi├ş produktu Elementor 2,0? Nev├íhajte sa op├Żta┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie …