Elektronick├Ż zapa─żova─Ź so ┼żiarovkou a dotykov├Żm tla─Źidlom

Ahojte v┼íetci, v├í┼żen├ş ─Źitatelia. V tomto preh─żade by som sa chcel podeli┼ą o svoje sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm lacn├ęho elektronick├ęho zapa─żova─Źa. Mus├şm poveda┼ą, ┼że recenzia je nap├şsan├í dva mesiace po pou┼żit├ş tohto zariadenia a pok├║sim sa hovori┼ą o v┼íetk├Żch v├Żhod├ích a nev├Żhod├ích tohto zapa─żova─Źa. Tak po─Ćme.

Zapa─żova─Ź prich├ídza z ─î├şny v oby─Źajnej kompaktnej ob├ílke zabalenej v bublinovom obale. S├║prava je dod├ívan├í s kr├ítkym nab├şjac├şm k├íblom, na svoju ve─żkos┼ą som ju nepou┼żila. Nab├şjam nab├şja─Źku z rovnak├ęho dr├┤tu ako telef├│n.

Chcem hne─Ć poveda┼ą, ┼że akon├íhle zapa─żova─Ź spadne do va┼íich r├║k, je dobr├ę ho nosi┼ą a m├í kompaktn├ę rozmery, ako aj celokovov├ę puzdro s prieh─żadnou vlo┼żkou dotykov├ęho tla─Źidla a ┼ítyrmi LED svetlami.

Logicky sa predpoklad├í, ┼że ┼ítyri ukazovatele zobrazuj├║ ├║rove┼ł nabitia, ale nefunguje to tak, aspo┼ł v mojej verzii. LED svetl├í maj├║ nasleduj├║ce sign├íly: Aby sa IUD spustil dlh┼íiu dobu, aby sa zabr├ínilo prehriatiu, zapa─żova─Ź sa automaticky vypne po 8 Pred t├Żm, ako za─Źne blika┼ą ve─ża di├│d, sa rozsvietia LED di├│dy pri nab├şjan├ş a zhasn├║, ke─Ć je bat├ęria ├║plne nabit├í.

Ke─Ć je otvoren├Ż ─żah┼í├ş kryt, dotykov├ę tla─Źidlo nap├íjania sa okam┼żite zv├Żrazn├ş, ke─Ć sa stla─Ź├ş, ┼żeraviaca svie─Źka sa zapne. Tla─Źidlo funguje dobre a bez z├ívad.

Pokia─ż ide o pr├şpad, s├║ vyroben├ę vo ve─żmi prekvapivo vysokej kvalite. ┼Żiadne veko hry, v─Ćaka vstavanej pru┼żine sa otv├íra a zatv├íra s ur─Źitou silou a jemn├Żm jemn├Żm poklepan├şm. Je ve─żmi pohodln├Ż a zabra┼łuje n├íhodn├ęmu otvoreniu. Pr├şpad sa neob├íva ┼íoku pri p├íde, m├┤┼że sa v┼íak po┼íkriaba┼ą s├║─Źasne, ako vid├şm na mojich fotografi├ích. Zapa─żova─Ź je mo┼żn├ę objedna┼ą vo viacer├Żch farb├ích, ako aj pod─ża vzoru ─Ź├şnskeho draka.

Pri zabudovanej bat├ęrii trv├í jej nab├şjanie chv├ş─żu 3-4 Dni rozsiahleho pou┼ż├şvania je bat├ęria ├║plne nabit├í pribli┼żne za jednu hodinu z v├Żstupnej nab├şja─Źky 5 Volty f 2 Amp.

┼Żhaviaca ┼ípir├íla je odoln├í proti vetru, ale nedostato─Źn├í je, ┼że je prakticky nemo┼żn├í ju pou┼żi┼ą, vzh─żadom na jej relat├şvne mal├Ż priemer. Mo┼żno je to hlavn├í nev├Żhoda tohto zapa─żova─Źa.

─Żahko sa pozer├íte dovn├║tra zariadenia odskrutkovan├şm malej skrutky zdola, kde m├┤┼żete vidie┼ą mal├║ bat├ęriu a ovl├ídac├ş panel. V┼íetko sa d├í ─żahko rozobra┼ą a zmontova┼ą.

Dod├ívam tie┼ż, ┼że v ─Źase n├íkupu boli n├íklady ─żah┼íie 294 dol├írov, ale teraz sa cena mierne zv├Ż┼íila a n├íkupom sa zv├Ż┼íili n├íklady na dopravu do mojej oblasti, ─Źo predstavovalo pribli┼żne 1 Dol├írov.

Aby som to zhrnul, r├íd by som povedal, ┼że je to skuto─Źne ─żah┼íie a lacnej┼íie. M├┤┼że sa pou┼ż├şva┼ą bez probl├ęmov v ka┼żdodennom ┼żivote a probl├ęm, ┼że sa neobjav├ş ├║rove┼ł nabitia, je vyrie┼íen├Ż jednoducho: ke─Ć sa bat├ęria bl├ş┼żi ku koncu, ┼ítyri svetl├í za─Źn├║ bledn├║┼ą, ke─Ć je v prev├ídzke IUD. ─Żah┼í├ş stla─Źen├Ż a z├íbavn├Ż na dotyk. Mimochodom, poznamen├ívam, ┼że tento predajca u┼ż predal viac ako 22 000 k├│pi├ş tohto modelu. ─Äakujem v├ím v┼íetk├Żm za pozornos┼ą, d├║fam, ┼że t├íto kr├ítka recenzia je pre v├ís u┼żito─Źn├í, a ak m├í niekto nejak├ę ot├ízky, uv├ştajte pripomienky.