Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Elektronick├Ż obchod: k─ż├║─Źov├ę body na zlep┼íenie vyh─żad├ívania produktov a pon├║kanie najlep┼í├şch v├Żsledkov

V├Żznam vyh─żad├ívania v elektronickom obchode

N├ív┼ítevn├şci str├ínky elektronick├ęho obchodu chc├║ pri vyh─żad├ívan├ş na str├ínke obchodn├şka okam┼żit├ę a relevantn├ę v├Żsledky. 68 % pou┼ż├şvate─żov internetu sa nevr├íti na str├ínku, ak maj├║ zl├║ sk├║senos┼ą s vyh─żad├ívan├şm alebo ak je vyh─żad├ívac├ş n├ístroj pr├şli┼í komplikovan├Ż! Kupuj├║ci s├║ tak zvyknut├ş na Google a jeho plynulos┼ą, ┼że o─Źak├ívaj├║ podobn├║ sk├║senos┼ą na str├ínkach obchodn├şkov. V├Żskum je tie┼ż ve─żmi ─Źasto v├Żchodiskov├Żm bodom z├íkazn├şckej cesty, preto mus├ş by┼ą dokonal├Ż. Ponuka relevantn├Żch v├Żsledkov v┼íak ─Źasto nar├í┼ża na nekvalitn├ę ├║daje o produktoch.

Vy┼żiadajte si uk├í┼żku Attraqt

Attraqt, ┼ípecialista na Product Discovery, umo┼ż┼łuje zna─Źk├ím s katal├│gmi s nieko─żk├Żmi tis├şckami referenci├ş prezentova┼ą svojim internetov├Żm u┼ż├şvate─żom ten spr├ívny produkt v spr├ívnom ─Źase.

Aj ke─Ć mus├ş by┼ą z├í┼żitok v┼íade dokonal├Ż, vyh─żad├ívanie mus├ş by┼ą obzvl├í┼í┼ą optimalizovan├ę. Attraqt predstavuje 10 n├ístrojov, ktor├ę n├ím umo┼ż┼łuj├║ dosiahnu┼ą v├Ą─Ź┼í├ş vplyv na v├Żsledky vyh─żad├ívania a relevantnej┼íie reagova┼ą na ot├ízky pou┼ż├şvate─żov internetu, najm├Ą v─Ćaka AI.

├Ü─Źel t├Żchto osved─Źen├Żch postupov? Zlep┼íite z├í┼żitok z nakupovania, ale aj po─Źet konverzi├ş. V├Żskum, ktor├Ż nie je zahrnut├Ż, predstavuje potenci├ílne ve─żmi ve─żk├ę nevyu┼żit├ę pr├şjmy!

10 k─ż├║─Źov├Żch bodov na zlep┼íenie intern├ęho v├Żskumu

Zv├í┼żte prirodzen├Ż jazyk

Pre hr├í─Źov elektronick├ęho obchodu je nevyhnutn├ę, aby pon├║kali vyh─żad├ívanie, ktor├ę sa pribli┼żuje prirodzen├ęmu jazyku. N├ív┼ítevn├şci sa nevyjadruj├║ ÔÇ×k─ż├║─Źov├Żmi slovamiÔÇť, ale vyjadruj├║ sa ─Źoraz viac ako v ─żudsk├Żch rozhovoroch, ─Źo m├┤┼że predstavova┼ą probl├ęm pre z├şskanie relevantn├Żch v├Żsledkov: pravopisn├ę chyby, zlo┼żit├ę vety… V─Ćaka implement├ícii rie┼íenia ako Attraqt AI je schopn├í porozumie┼ą tomuto prirodzen├ęmu jazyku a pon├║ka┼ą relevantn├ę v├Żsledky.

attraqt-superdry1

Ak n├ív┼ítevn├şk na str├ínke zna─Źky Superdry vyh─żad├í ÔÇ×p├ínske kab├íty, ktor├ę s├║ nepremokav├ęÔÇť, dostane relevantn├ę v├Żsledky aj napriek tomu, ┼że bude h─żada┼ą v prirodzenom hovorenom jazyku.

Navrhnite v├Żsledky vo vyh─żad├ívacom paneli

─Äal┼í├ş postup na optimaliz├íciu vyh─żad├ívania: n├ívrh v├Żsledkov, ktor├Ż sa tie┼ż naz├Żva okam┼żit├ę vyh─żad├ívanie. Usmer┼łujte kupuj├║cich navrhovan├şm h─żadan├Żch v├Żrazov, produktov a obsahu. S Attraqt sa m├┤┼żu objavi┼ą n├ívrhy z dvoch znakov zadan├Żch do vyh─żad├ívacieho panela.

Vy┼żiadajte si uk├í┼żku Attraqt

Ponuka n├íhradn├Żch vec├ş

─Äal┼í├ş z├ísadn├Ż prvok, aby ste nepri┼íli o n├ív┼ítevn├şkov: automaticky navrhujte vhodn├ę polo┼żky k produktom, ktor├ę s├║ vypredan├ę alebo nedostupn├ę. Ak napr├şklad pou┼ż├şvate─ż h─żad├í f─ża┼íu ÔÇ×SancerreÔÇť a t├íto u┼ż nie je na sklade, v├í┼í vyh─żad├íva─Ź pochop├ş, ┼że ide o odrodu hrozna ÔÇ×SauvignonÔÇť a pon├║kne napr├şklad f─ża┼íu ÔÇ× Pouilly-Fum├ęÔÇť. Zobrazovan├şm n├íhradn├Żch produktov namiesto pr├ízdnych v├Żsledkov umo┼żn├şte kupuj├║cemu zv├í┼żi┼ą alternat├şvy, a t├Żm zv├Ż┼íi┼ą po─Źet konverzi├ş.

Navrhnite synonymá

Zobrazovanie produktov s podobn├Żmi vlastnos┼ąami vo v├Żsledkoch vyh─żad├ívania umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom objavi┼ą ─Ćal┼íie polo┼żky, o ktor├Żch si mo┼żno ani nepomysleli. Umel├í inteligencia Attraqt u─żah─Źuje t├║to ├║lohu, tak┼że nemus├şte manu├ílne definova┼ą synonym├í. Najm├Ą je schopn├Ż pon├║knu┼ą produkty v n├ímorn├şckej, tyrkysovej alebo az├║rovej farbe na vyh─żad├ívanie vr├ítane v├Żrazu ÔÇ×modr├íÔÇť.

To ist├ę pre ┼żarg├│n: ak pou┼ż├şvate─ż h─żad├í ÔÇ×klince na vlnit├ę plechyÔÇť, vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Attraqt pochop├ş, ┼że ÔÇ×up├şnacie ┼ípendl├şkyÔÇť a ÔÇ×klinceÔÇť sa pou┼ż├şvaj├║ zamenite─żne, a preto poskytne relevantn├ę v├Żsledky.

Berte do úvahy miestne špecifiká

Ak chcete zv├Ż┼íi┼ą relevantnos┼ą produktov, ktor├ę n├ív┼ítevn├şkom pon├║kate, mus├şte upravi┼ą poradie pod─ża region├ílnych preferenci├ş, demografie alebo pod─ża po─Źasia. Na trhu by napr├şklad umel├í inteligencia mohla umo┼żni┼ą pon├║ka┼ą zimn├ę pneumatiky v oblastiach vystaven├Żch snehu alebo tla─Źi┼ą ponuky na raclette stroje, ke─Ć teplota za─Źne klesa┼ą.

Obsah skupiny a produkty vo v├Żsledkoch

Ak chcete z├şska┼ą prisp├┤soben├ę prostredie, mus├şte zoskupi┼ą produkty a obsah, ktor├Ż by sa mal zobrazova┼ą spolu. Sprievodcovia, rady, n├ívody at─Ć. musia by┼ą zobrazen├ę pri s├║visiacich produktoch. Ak pou┼ż├şvate─ż internetu h─żad├í ÔÇ×k├║pe─ż┼łov├Ż drezÔÇť na str├ínke pre dom├ícich majstrov, bolo by ve─żmi u┼żito─Źn├ę navrhn├║┼ą aj vhodn├║ ┼żivicu a video alebo ─Źl├ínok o tom, ako vykona┼ą in┼ítal├íciu.

Pochopte nejednozna─Źnos┼ą

Umel├í inteligencia m├┤┼że by┼ą tie┼ż ve─żkou pomocou pri umo┼ż┼łovan├ş e-predajcom pon├║ka┼ą relevantn├ę v├Żsledky pri nejednozna─Źn├Żch alebo v├ígnych vyh─żad├ívaniach. AI je skuto─Źne schopn├í zisti┼ą, ─Źo kupuj├║ci pova┼żuj├║ za v├Żsledky najbli┼ż┼íie k ich z├ímeru po─Źas nejednozna─Źn├Żch vyh─żad├ívan├ş. Pri h─żadan├ş ÔÇ×bundyÔÇť AI bude vedie┼ą, ─Źi m├í n├ív┼ítevn├şkom pon├║knu┼ą bundu, bundu alebo tren─Źkot v z├ívislosti od profilu kupuj├║ceho.

attraqt-prettylittlethings

Povoli┼ą viacjazy─Źn├ę vyh─żad├ívanie

Je d├┤le┼żit├ę, aby va┼íi n├ív┼ítevn├şci mohli vyh─żad├íva┼ą vo svojom jazyku, bez oh─żadu na to, ─Źi s├║ na franc├║zskej, anglickej, ┼ípanielskej at─Ć. verzii str├ínky. Op├Ą┼ą je cie─żom nestrati┼ą n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ş v pr├şpade, ┼że nerozumiete po┼żiadavke, od├şdu z va┼íej str├ínky. ─îasto sa st├íva, ┼że n├ív┼ítevn├şk si zamie┼ła anglick├ę v├Żrazy s jazykom, m├┤┼że napr├şklad h─żada┼ą ÔÇ×modr├ę n├ímorn├şcke nohaviceÔÇť, je potrebn├ę, aby mu vedel pon├║knu┼ą relevantn├ę v├Żsledky.

Integrujte vizu├ílne vyh─żad├ívanie synon├Żm

Ak n├ív┼ítevn├şk h─żad├í ÔÇ×ko┼żen├ę d┼ż├şnsyÔÇť, AI ÔÇőÔÇőm├┤┼że vyh─żad├íva─Źu umo┼żni┼ą pochopi┼ą, ┼że ÔÇ×d┼ż├şnsyÔÇť s├║ v tomto pr├şpade synonymom pre ÔÇ×nohaviceÔÇť a navrhn├║┼ą in├ę polo┼żky, ktor├ę vizu├ílne sp─║┼łaj├║ rovnak├ę podmienky, aj ke─Ć nie je uveden├ę v p├şsomnom popise produktu.

Eliminujte vyh─żad├ívania bez v├Żsledkov

Je nevyhnutn├ę eliminova┼ą vyh─żad├ívania bez v├Żsledkov, aby sa predi┼ílo frustr├ícii n├ív┼ítevn├şkov a ich odchodu z webovej str├ínky. Mus├şte pon├║knu┼ą v├Żsledok bez oh─żadu na vyh─żad├ívanie.

Attraqt demo na zlep┼íenie v├Żkonu va┼íej str├ínky elektronick├ęho obchodu