Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Elektronick├Ż obchod: Facebook posil┼łuje z├í┼żitok z nakupovania na svojich platform├ích

Facebook chce rozv├şja┼ą mo┼żnosti n├íkupu prostredn├şctvom svojich r├┤znych platforiem. Dnes soci├ílna sie┼ą odha─żuje nov├ę funkcie, ktor├ę pou┼ż├şvate─żom poskytn├║ bezprobl├ęmov├ę nakupovanie:

Facebook Obchody bud├║ ─Źoskoro dostupn├ę na WhatsApp, Reklamy v obchodoch v├ím umo┼żnia personalizova┼ą reklamy Facebooka bude pon├║knut├ę vizu├ílne vyh─żad├ívanie Instagram.

Facebook Obchody prichádzajú na WhatsApp a Marketplace

Ke─Ć┼że zdravotn├í kr├şza tvrdo zasiahla obchodn├şkov, Facebook ur├Żchlil spustenie Facebook Obchody, rozhranie, ktor├ę im umo┼ż┼łuje pred├íva┼ą svoje produkty priamo v r├ímci soci├ílnej siete. Platforma je dnes ─Źoraz silnej┼íia s nov├Żmi funkciami.

Cie─żom je lep┼íie zvidite─żni┼ą tieto obchody t├Żm, ┼że bud├║ dostupn├ę z WhatsApp. Pou┼ż├şvatelia si tak bud├║ m├┤c┼ą k├║pi┼ą produkt po─Źas chatovania s obchodom na messenger. T├íto funkcia bude ─Źoskoro dostupn├í vo viacer├Żch krajin├ích, ktor├Żch zoznam bude ─Źoskoro ┼ípecifikovan├Ż.

The Facebook Obchody bud├║ tie┼ż ─Źoskoro vidite─żn├ę z Facebook Trhovisko. T├íto funkcia v┼íak bude dostupn├í iba v Spojen├Żch ┼ít├ítoch.

Elektronick├Ż obchod: Facebook posil┼łuje z├í┼żitok z nakupovania na svojich platform├ích 1┬ę Facebook

Reklamy v obchodoch: na vytv├íranie prisp├┤soben├Żch rekl├ím

V blogovom pr├şspevku Facebook vysvet─żuje, ┼że chce pou┼ż├şvate─żom pon├║knu┼ą ÔÇ×bezprobl├ęmov├Ż a relevantn├Ż z├í┼żitok z nakupovania, ktor├Ż je rovnako prisp├┤soben├Ż ako jeho informa─Źn├Ż kan├ílÔÇť. ─îoskoro tak bude mo┼żn├ę vytv├íra┼ą reklamy, ktor├ę bud├║ zalo┼żen├ę na preferenci├ích ka┼żd├ęho u┼ż├şvate─ża. Soci├ílna sie┼ą uv├ídza: ÔÇ×testujeme mo┼żnos┼ą pre podniky posiela┼ą potenci├ílnych z├íkazn├şkov tam, kde je najv├Ą─Ź┼íia pravdepodobnos┼ą konverzie, na z├íklade ich n├íkupn├ęho spr├ívania, ako je napr├şklad v├Żber produktov, ktor├ę by ich mohli zauja┼ą. Facebook Internetov├í str├ínka obchodu alebo firmy. ┬╗

Vizu├ílne vyh─żad├ívanie zapnut├ę Instagram

Facebook chce spusti┼ą mo┼żnos┼ą vykon├íva┼ą vizu├ílne vyh─żad├ívanie v─Ćaka rie┼íeniu umelej inteligencie. Funkcia bude spusten├í nesk├┤r v tomto roku. Bude tak mo┼żn├ę urobi┼ą fotografiu a spusti┼ą vyh─żad├ívanie podobn├ęho produktu, ako je prezentovan├Ż. ÔÇ×Hoci je to e┼íte len priskoro, ver├şme, ┼że vizu├ílne vyh─żad├ívanie zlep┼í├ş mobiln├ę nakupovanie t├Żm, ┼że zapne ka┼żd├Ż prvok m├ędi├ş Instagram je mo┼żn├ę k├║pi┼ą,ÔÇť vysvetlilo vyhl├ísenie.

Elektronick├Ż obchod: Facebook posil┼łuje z├í┼żitok z nakupovania na svojich platform├ích 2┬ę Facebook