Eero routery, z Amazon, z├şskajte podporu pre HomeKit

Pozri, ak├í n├íhoda (alebo nie): pr├íve v─Źera sme uverejnili ─Źl├ínok s aktualizovan├Żmi podrobnos┼ąami o bud├║com Podpora HomeKit Smerova─Źe Wi-Fi. Apple Tieto inform├ície som priniesol, preto┼że som vedel, ┼że nie─Źo prich├ídza.

Dnes, mesiace po p├┤vodnom s─żube, Amazon kone─Źne za─Źal sa uvo─ż┼łova┼ą aktualiz├ícia firmv├ęru pre va┼íe smerova─Źe Eero s podporou HomeKit.

Okrem samotnej aktualiz├ície firmv├ęru (eeroOS 3.18.0 alebo vy┼í┼í├ş), Amazon aktualizovala aplik├íciu aj dnes eero dom├íci WiFi syst├ęm pre iOS:

Ikona aplik├ície dom├íceho WiFi syst├ęmu Eero

V pozn├ímkach k vydaniu hovor├ş: ÔÇ×S Apple HomeKit, eero v├ím poskytuje e┼íte v├Ą─Ź┼íiu ochranu v├í┼ího pr├şslu┼íenstva HomeKit a ─żahk├Ż sp├┤sob, ako spravova┼ą to, s ─Ź├şm m├┤┼żu komunikova┼ą vo va┼íej dom├ícnosti a na internete. ÔÇť

Ako sme uviedli v v─Źeraj┼íom ─Źl├ínku, jedinou nev├Żhodou je, ┼że je potrebn├ę odstr├íni┼ą / resetova┼ą v┼íetko pr├şslu┼íenstvo HomeKit a znova ho prida┼ą prostredn├şctvom aplik├ície Casa (domov) na vyu┼żitie tejto dodato─Źnej ochrany. Amazon tie┼ż uverejnen├ę podporn├Ż ─Źl├ínok o novinke,

Linka smerova─Źov eero bohu┼żia─ż (st├íle?) Sa v Braz├şlii nepred├íva.