Ed Sheeran a Harryho princ√≠p a videov√≠rus duŇ°evn√©ho zdravia

Princ Harry a Enrique a cantante Britannico Ed Sheeran vytv√°raj√ļ a zdieńĺaj√ļ video pre √ļńćastn√≠kov podujatia o D√≠a Mundial de la Salud Mental 10. okt√≥bra.

El Duque de Sussex, rovnako ako Meghan Markle, je st√°lym kempingom pre dievńćat√° v Afrike a apoyo de la salud mentale, s organiz√°ciou Heads Together, ktor√° je pr√≠jemcom fundraisingov√Ĺch a apoyarsk√Ĺch proyektov pre enfraredes mentales.

Trav√©s de sus cuentas de Instagram, p√°rov√© verejn√© video a video ho delia podńĺa princ√≠pu Enriqueho a Ed Sheeranov√Ĺch stretnut√≠ pre nov√ļ a nov√ļ vec.

El cantor, ktor√Ĺ je emocionadom z Alnocque du Duque quien, bol predmetom spr√°vy ni√Īo, se pone en marcha al hogar del pr√≠ncipe. Harry m√° calurosa bienvenida v kab√≠ne princeznej Eugenie Ivy a venoval svojmu koŇąovi diskusiu o t√©me t√©my.

El hijo de la princesa Diana, ktor√° ho v√Ĺslovne importuje ako pońćiatońćn√Ĺ odsek: ‚ÄěPre mŇąa je to t√©ma a rozhovor o tom, Ňĺe nie sme v podnikan√≠. Personas en todo el mundo lo est√°n sufriendo ‚ÄĚ,

Sheeran, kv√īli √ļpln√©mu doplneniu a moŇĺnosti zneuŇĺitia a trestania in√Ĺch os√īb, ako aj novej formy novej osoby, ‚ÄěPelirrojos Unidos‚Äú, na √ļńćely diskrimin√°cie jej pelirrojov.

Princ√≠p, z√°rmutok, oznańćenie videa a apojo D√≠a Mundial de la Salud Mental, haciendo que el cantante se rette, borrando las shipas del movimiento que estaban escritas en su ordenador.

Na dokonńćenie a pouŇĺitie by mali byŇ• form√°lne a z√°sadne zahrnut√© Harry a Ed Sheeran do d√īleŇĺitej mensy:

“Nie seno necesidad de sufrir a silencio.” Porovnaj c√≥mo te sientes, preguntale a alguien c√≥mo est√° y escucha sus respuestas. Toto je sporn√° ayuda cuando la necesites y Ň°able que todos estunos juntos en esto ‚ÄĚ.

10. októbra

Ed Sheeran a Harryho princ√≠p a videov√≠rus duŇ°evn√©ho zdravia 1

El D√≠a mundial de la salud Ment√°lny autobus je predurńćen√Ĺ na to, aby bol dovozcom identifik√°cie, prevencie a prevencie duŇ°evn√©ho zdravia batoliat alebo spr√°vania ńĺud√≠, ktor√≠ chodia peŇ°o.

VńŹaka zjednotenej z√°kladni a tratamiento para ni√Īos, ktor√© nezniŇĺuj√ļ celkov√© n√°klady na ment√°lny pokrok tratas, nie s√ļ prevl√°daj√ļcim laserov√Ĺm protispolońćensk√Ĺm ńćinom vytv√°rania trastor√≥z.

Dospievaj√ļci a dospievaj√ļci s√ļ svedkami zniŇĺovania z√°Ň•aŇĺe spojenej so samovraŇĺdou depresiou, ońćak√°vanou dńļŇĺkou Ňĺivota a eŇ°te oveńĺa viac hńĺad√° pom√īcky pre profesion√°lov na jedn√©ho obyvateńĺa a tabuizovan√© t√©my bez zvykov.