Echo Dot s hodinami je teraz 35 GBP

Bolo to také jednoduché predstavenie, že je ťažké uveriť Amazon nemyslel na to skôr. Vezmite už vynikajúci Echo Dot a pridajte digitálny ciferník LED. Zrazu je vaše staré rádiobudík nadbytočné, nahradené štýlovou menšou alternatívou s lepšou kvalitou zvuku.

To je vlastne nápad a ja som bol veľkým fanúšikom, keď som ho začiatkom tohto roka preskúmal na odborné recenzie. V tom čase by sa vám vrátili o 60 GBP – 10 GBP viac ako Echo Dot tretej generácie. Ale, ako súčasť AmazonOslavy Čierneho piatku sú až 35 GBP, čo z nej robí skutočný obchod.

Pre tých, ktorí to nevedia, AmazonEchos sú tzv. Inteligentné reproduktory. To znamená, že majú vstavanú AI s názvom Alexa, ktorá bude reagovať na veci, ktoré jej poviete. Alexa vám môže povedať o svojom dni, prehrávať konkrétne piesne alebo albumy a dokonca vám rozprávať vtipy. Môže tiež ovládať kúsky vášho inteligentného domu pomocou správneho vybavenia: svetiel, kúrenia atď.

Súčasná generácia Echo bodiek má veľmi dobrú kvalitu zvuku, ale ak ste trochu audiofil, môžete vždy použiť priložený zvukový konektor na pripojenie k lepšiemu nastaveniu reproduktorov. Hlavným bodom Echo Dot s hodinami je opäť sedieť pri nočnom stolíku, aby to mohlo byť nadmerné. Skôr úhľadne, Amazon zahŕňa aj možnosť stíšiť poplachy klepnutím na vrchol, napríklad v budove starej školy.

Nemusíte to tam samozrejme používať a displej môže tiež zobrazovať odpočítavače času, ktoré by mohli byť užitočné pri používaní v kuchyni, ak chcete, aby Alexa pomáhala s časovaním varenia.

Ak ju však používate, je to vynikajúci produkt. Ako som písal vo svojej recenzii: „Alexa stále nie je taká dobrá ako Google Assistant ale pokiaľ ide o hardvér, Echo Dot pohodlne porazí Google Home Mini, takže kým ho niekto nevloží Google Assistant v špinavom reproduktore s a 3Zvukový konektor 0,5 mm, Amazon má tento trh do značnej miery šitý. Hodiny sú len polevou na už chutnom torte. “

Kúp teraz od Amazon