Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

EA Ňĺiv√© esports udalosti pozastaven√© kv√īli koronav√≠rusu

EA Ňĺiv√© esports udalosti pozastaven√© kv√īli koronav√≠rusu 1

EA teraz pozastavuje vŇ°etky svoje Ňĺiv√© esports udalosti, pretoŇĺe pr√≠pady koronav√≠rusov nańŹalej rast√ļ po celom svete GamesRadar,

ŇĹiv√© podujatia EA hier boli ofici√°lne pozastaven√© aŇĺ do ńŹalŇ°ieho ozn√°menia spolońćnosŇ•ou Redwood City. Je to vŇ°etko v snahe ‚ÄěobmedziŇ• Ň°√≠renie pand√©mie koronav√≠rusov‚Äú a chr√°niŇ• nielen konkurentov, ale aj zamestnancov a hern√ļ komunitu uprostred rast√ļceho koronav√≠rusu.

Medzi tieto Ňĺiv√© podujatia patria glob√°lne seri√°ly Apex Legends, Madden NFL 20 Championship Series, EA Sports FIFA 20 Global Series a FIFA Online. 4 ŇĹiv√© udalosti. Pozastaven√© s√ļ aj udalosti tret√≠ch str√°n, ktor√© s√ļ prev√°dzkovan√© na z√°klade licencie od EA.

Podńĺa webovej str√°nky EA spolońćnosŇ• bude ‚ÄěnańŹalej monitorovaŇ• situ√°ciu okolo koronav√≠rusu a dost√°va aktualizovan√© pokyny od zdravotn√≠ckych pracovn√≠kov na celom svete, pouŇĺijeme tento ńćas na urńćenie ńŹalŇ°√≠ch krokov vpred so vŇ°etk√Ĺmi Ňĺiv√Ĺmi podujatiami EA v oblasti konkurenńćn√Ĺch hier a online vysielania. ‚Äú

Pozastavenie sa vŇ°ak nevzŇ•ahuje na ‚Äěonline udalosti, pri ktor√Ĺch s√ļ √ļńćastn√≠ci a zamestnanci vzdialen√≠ a oddelen√≠‚Äú, takŇĺe je tu dobr√° spr√°va.

  • Apple uzaviera vŇ°etky svoje obchody mimo ńĆ√≠ny do 27. marca
  • WWDC 2020 je online – ktor√© ńŹalŇ°ie technick√© Ň°ou preruŇ°√≠ COVID-19?
  • Program Microsoft Build je online iba kv√īli koronav√≠rusu

Koronavírus zametá po celom svete

Aj keńŹ sa zd√°, Ňĺe pońćet nov√Ĺch infekci√≠ koronav√≠rusmi sa spomańĺuje na miestach, ako je ńĆ√≠na a JuŇĺn√° K√≥rea, v in√Ĺch ńćastiach sveta rastie. Taliansko je teraz zablokovan√© a ńćoskoro bude tieŇĺ ҆panielsko, zatiańĺ ńćo krajiny ako USA a Turecko zakazuj√ļ vŇ°etky lety do / z mnoh√Ĺch eur√≥pskych kraj√≠n.

V skutońćnosti COVID-19 v posledn√Ĺch dŇąoch preŇ°iel po celej Eur√≥pe ako poŇĺiar, prińćom na ceste zb√ļral mnoho priemyseln√Ĺch odvetv√≠ od cestovn√©ho ruchu po technol√≥gie.

Technologick√Ĺ svet je urńćite jedn√Ĺm z niekońĺk√Ĺch odvetv√≠, ktor√© sa snaŇĺia o n√°tlak, keńŹ sa tov√°rne vyp√≠naj√ļ, doch√°dza k vyńćerp√°vaniu dod√°vok, predaj kles√°, a mnoho udalost√≠ a konferenci√≠ bolo zruŇ°en√Ĺch alebo prepnut√Ĺch iba na online.

ŇĹiv√© podujatia EA esports s√ļ iba najnovŇ°ie v rast√ļcom zozname technick√Ĺch udalost√≠, ktor√© sa stretli s ich z√°nikom tento rok po zruŇ°en√≠ MWC 2020 v Barcelone, Konferencia v√Ĺvoj√°rov hier (GDC) 2020 v San Franciscu a E3 2020 v Los Angeles.

  • SXSW 2020 bol zruŇ°en√Ĺ kv√īli obav√°m z koronav√≠rusu