Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

E3 2020 st├íle pokra─Źuje napriek obav├ím z koronav├şrusu

E3 2020 st├íle pokra─Źuje napriek obav├ím z koronav├şrusu 1

Jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch hern├Żch predstaven├ş sveta E3 2020 je napl├ínovan├í na j├║n 9 do 11. j├║na spolo─Źnos┼ą Sony ozn├ímila, ┼że sa nez├║─Źastn├ş programu Electronic Entertainment Expowhich, ktor├Ż prev├ídzkuje Zdru┼żenie pre softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇővybavenie (ESA). V d├┤sledku toho ESA ozn├ímila zoznam spolo─Źnost├ş, ktor├ę sa z├║─Źastnia akcie minul├Ż mesiac. Jedn├Żm z ─Ćal┼í├şch d├┤vodov bolo to, ┼że vystavovate─ż E3 unikol zo zoznamu, ktor├Ż ukazuje, ┼że v zozname ch├Żba Nintendos.

S├║─Źasn├ę obavy z koronav├şrusu v┼íak dosiahli v├í┼żne ├║rovne a GDC 2020 sa u┼ż odlo┼żil na neur─Źito. Ve─Źern├Ż Patrick Klepek hovoril s organiz├ítormi E3, ktor├ş odpovedali sp├Ątne a hovorili: ÔÇ×Ka┼żd├Ż pozorne sleduje situ├íciu. Budeme aj na─Ćalej ostra┼żit├ş, preto┼że na┼íou prvou prioritou je zdravie, wellness a bezpe─Źnos┼ą v┼íetk├Żch na┼íich vystavovate─żov a ├║─Źastn├şkov. Vzh─żadom na to, ─Źo vieme v tejto chv├şli, pl├ínujeme E3 2020 v plnom pr├║de. Predaj v├Żstav a registr├íci├ş je na vzru┼íuj├║cej show v j├║ni. ÔÇť

Technick├í komunita poci┼ąuje ├║─Źinky u hlavn├Żch hr├í─Źov, ako je Sony, ktor├ş odst├║pili od MWC 2020 v Barcelone. To viedlo k jeho ├║pln├ęmu zru┼íeniu. Je zasiahnut├í hern├í komunita a spolo─Źnosti hl├ísia, ┼że v├Żroba konzol je oneskoren├í. Dokonca aj esporty sa h├ídaj├║, ako ke─Ć PUBG Corp oznamuje, ┼że odklad├í udalos┼ą PGS: Berl├şn. Zoznam ├║─Źastn├şkov E3 obsahuje nasleduj├║ce prim├írne men├í.

xbox

nintendo

Ubisoft

Softv├ęr Bethesda

SEGA

Capcom

Štvorec Enix

Take-dva interakt├şvny softv├ęr

BANDAI NAMCO Entertainment America Inc.

Hry Warner Bros

Spolo─Źnos┼ą Sony sa nez├║─Źast┼łuje na E3 2020

Pokia─ż ide o rozhodnutie nez├║─Źastni┼ą sa na E3 2020, spolo─Źnos┼ą Sony mala nasleduj├║ce vyhl├ísenie. E3 je podpisov├í udalos┼ą, ktor├í oslavuje priemysel videohier a predstavuje ─żud├ş, zna─Źky a inov├ície, ktor├ę predefinuj├║ z├íbavu milovan├║ miliardami ─żud├ş na celom svete. E3 2020 bude vzru┼íuj├║cou, vysoko energetickou show s nov├Żmi sk├║senos┼ąami, partnermi, priestormi pre vystavovate─żov, aktiv├íciami a programovan├şm, ktor├ę pobavia nov├Żch aj veter├ínov. Z├íujem vystavovate─żov o na┼íe nov├ę aktiv├ície z├şskava pozornos┼ą zna─Źiek, ktor├ę pova┼żuj├║ E3 za k─ż├║─Źov├║ pr├şle┼żitos┼ą na spojenie s fan├║┼íikmi videohier na celom svete.

Po d├┤kladnom vyhodnoten├ş sa SIE rozhodla nez├║─Źastni┼ą sa na E3 2020. M├íme ve─żk├║ ├║ctu k ESA ako organiz├ícii, ale nemysl├şme si, ┼że v├şzia E3 2020 je t├Żm spr├ívnym miestom na to, na ─Źo sa tento rok zameriavame. Budeme stava┼ą na na┼íej glob├ílnej strat├ęgii udalost├ş v roku 2020 ├║─Źas┼ąou na stovk├ích spotrebite─żsk├Żch podujat├ş na celom svete. Zameriavame sa na to, aby sa fan├║┼íikovia c├ştili by┼ą s├║─Źas┼ąou rodiny PlayStation a mali pr├şstup k prehr├ívaniu svojho ob─ż├║ben├ęho obsahu. M├íme skvel├║ zostavu titulov prich├ídzaj├║cich na PlayStation 4, a s nadch├ídzaj├║cim uveden├şm PlayStation 5, skuto─Źne sa te┼í├şme na oslavu s na┼íimi fan├║┼íikmi.