Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Dyson's Lightcycle Morph chce byť vašou lampou pre všetky príležitosti

Dyson's Lightcycle Morph chce byť vašou lampou pre všetky príležitosti 1Zatiaľ čo spoločnosť Dyson môže byť známa svojimi vysávačmi a ozdobnými sušičmi vlasov, spoločnosť sa tiež dostala do odvetvia osvetlenia, kde vytvorila pekné a elegantné žiarovky. Teraz to vyzerá, že spoločnosť sa vracia so svojimi najnovšími snahami o osvetlenie vo forme lampy Dyson Lightcycle Morph, ktorá chce robiť všetko.

Ako už názov napovedá, jedná sa o lampu, ktorá sa môže „premeniť“ na rôzne tvary v závislosti od toho, čo potrebujete. Môže tiež otáčať hlavou, kde môže pôsobiť ako bodové svetlo na žiarenie predmetov, napríklad maľby. Môže sa tiež otáčať smerom nadol, ak sa dá použiť ako lampa na čítanie.

To však nie je všetko, pretože sa môže rozsvietiť aj stonka žiarovky, kde môže vytvoriť okolité osvetlenie v podobe upokojujúceho, oranžového žiarenia, ktoré pomáha vytvárať uvoľnenú náladu a tiež znižuje množstvo emitovaného modrého svetla. K dispozícii je aj menšia verzia stola pre prípad, že by ste to uprednostnili.

Okrem rôznych štýlov osvetlenia, Dyson tiež vychvaľuje životnosť žiarovky, keď tvrdí, že vďaka svojej konštrukcii a použitiu tepelného potrubia môže pomôcť odvádzať teplo z diód LED, čo by mu malo ďalej vydržať dlhšie až po dobu 60 rokov (hoci sa váš počet najazdených kilometrov môže líšiť).

Cena modelu Dyson Lightcycle Morph bude 650 dolárov za model stola a 850 dolárov za podlahový model.

Vyplnené. Prečítajte si viac o. zdroj: Dyson