Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Dungeon Maker v1.10.06 [MOD, Money]

Dungeony sú tmavé miesta bez svetla, ktoré sú miestom temných síl. Mnoho ohavných a zlých tvorov chce vládnuť svetu. Iba statoční rytieri môžu statočne ísť do týchto žalárov, aby porazili temnotu. Tých rytierov môžete počuť iba v legende. Nikto to nevidí. To však robí ľudí zvedavými, čo veľmi inšpirovalo vývojárov hier. GameCoaster je taký populárny tvorca hier v Kórei, ktorý má v tejto téme najzaujímavejšiu hru s názvom Dungeon Maker. Táto hra vás privedie do sveta chaosu, v ktorom musíte prejsť nebezpečnými dobrodružstvami a bojovať proti mnohým nebezpečenstvám. Pripojte sa k nám, aby ste teraz videli jeho najdôležitejšie momenty!

Príbeh vojny

Dungeon Maker je príbeh o živote démonov v žalári. V ktorom je Temný pán vládcom všetkých bytostí v žalári a jaskyniach. Chcú žiť pokojný život v žalároch bez ovplyvnenia vonkajšieho sveta. To by však nebolo možné, pretože ľudskí rytieri vždy hľadali slávu a víťazstvo. Boli prinútení útočiť na žaláre, kým bol temný pán úplne porazený. Hoci nechcel bezvýznamnú vojnu, temný pán musel zhromaždiť svoju armádu, aby proti rytierom zaútočil. Odtiaľ vypukli nekonečné vojny.

Stiahnite si Dungeon Maker Mod Apk pre Android

Zaujímavá strategická hra

Dungeon Maker je klasická ťahová strategická hra. V ktorom majú hráči úlohu temného pána, ktorý privádza vojakov na ochranu žalárov. Bitka má veľkosť 3×4 vrátane 12 štvorcov. V bitke jazdia rytieri v dlhej línii, aby bojovali proti temnému pánovi. Budete musieť zvolať príšery, nastaviť pasce, aby ste ich zastavili. Váš výber monštier, pascí a spôsobu, akým ich umiestnite, sú založené na vašej taktike. Nebude žiadny návod alebo zostava, ktorá vám pomôže vyhrať každý zápas. Hráči musia po každej porážke nazhromaždiť skúsenosti a nabudúce sa snažia vyhrať znova. Okrem toho sa obtiažnosť hry bude postupne zvyšovať so silnejšími nepriateľmi. Medzitým musíte nájsť spôsoby, ako zbierať a upgradovať viac príšer.

Odomknúť príšery

V Dungeon Maker môžu hráči zbierať a odomykať príšery. Toto je najväčšia zábava pre každého hráča. Musíte zbierať ich vajcia, aby sa vyliahli, až kým nedostanete nové typy príšer. Niektorí z temných pánov, ktoré si môžete vybrať, sú Elizabeth, Lilith, Rebecca, Emma … Každý z nich bude mať rôzne špeciálne schopnosti bojovať. Takže by ste mali páni pozorne študovať a dať ich do vhodnej taktiky.

Stiahnite si Dungeon Maker Mod Apk pre Android

Jedinečný dizajn

Dungeon Maker je dobrá strategická hra pre mobilné telefóny. Nevyberie si kvalitnú grafiku ako mnoho iných moderných hier. Ukázala to klasická grafika Pixel 2D. V hre budú hráči sledovať bitku zhora nadol, čo je podobné pozorovaniu šachovnice. Do klasickej hry vnáša známy pocit. Dungeon Maker dizajn tiež nesledoval modernú funkciu, ale pre hráčov to bolo veľmi zvláštne a návykové.

záver

Dungeon Maker je skvelá hra, ktorá vám dáva nový pohľad na žáner stratégie. V hre budete hrať darebáka chrániť kobky. Je to nová skúsenosť, ktorú by ste nemali vynechať. Dungeon Maker vyžaduje, aby hráči platili za stiahnutie. Pre mnohých hráčov to bude ťažké. Preto vám poskytneme dobré riešenie, ktorým je Dungeon Maker Mod APK zadarmo. Hráči si môžu stiahnuť a užiť si hru na nižšie uvedený odkaz. Vďaka a bavte sa!

Stiahni teraz