Druh├í aktualiz├ícia Unc0ver dnes automaticky odstr├íni zvy┼ín├ę s├║bory RootlessJB

Druh├í aktualiz├ícia Unc0ver dnes automaticky odstr├íni zvy┼ín├ę s├║bory RootlessJB 1

T├şm UNC0VER vydal Unc0ver v3.5,0 Pred p├ír hodinami, s podporou pre iOS 12.3-12.3,1 a iOS 12.4,1-12.4,8 na malom po─Źte telef├│nov vr├ítane telef├│nov iPhone 5s a iPhone 6 a iPad Air 1, gener├ície. Ale stoj├ş to za to, iOS 12.4,8 je najnov┼í├ş firmv├ęr, ktor├Ż je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą na tieto konkr├ętne zariadenia, v─Ćaka ─Źomu je dne┼ín├í aktualiz├ícia Unc0ver mimoriadne d├┤le┼żit├Żm v├ş┼ąazstvom pre komunitu ├║tek z v├Ązenia.

Kr├ítko po spomenutom vydan├ş t├şm unc0ver urobil druh├║ aktualiz├íciu svojho n├ístroja na ├║tek z v├Ązenia, tentoraz nazvan├ęho unc0ver v3.5,1, Spr├ívy sa prv├Żkr├ít podelili v stredu popoludn├ş skupina unc0ver through Twitter:

Druh├í aktualiz├ícia Unc0ver dnes automaticky odstr├íni zvy┼ín├ę s├║bory RootlessJB 2

Pokia─ż m├┤┼żeme kon┼ítatova┼ą, t├íto aktualiz├ícia prid├íva iba mechanizmus, ktor├Ż odstra┼łuje zvy┼ín├ę s├║bory vytvoren├ę in├Żm ├║tek z v├Ązenia, to znamen├í s├║bory vytvoren├ę programom RootlessJB. Pre t├║to konkr├ętnu verziu unc0ver neboli hl├ísen├ę ┼żiadne ─Ćal┼íie v├Żznamn├ę zmeny.

Ak ste pred pou┼żit├şm unc0ver pou┼żili RootlessJB, mali by ste ur─Źite zv├í┼żi┼ą stiahnutie najnov┼íej verzie unc0ver v3.5,1 a nasa─Ćte ho, aby va┼íe zariadenie nemalo nepotrebn├ę s├║bory. Ak ste nikdy nepou┼żili RootlessJB a u┼ż ste nain┼ítalovali Unc0ver v3.5,0 sk├┤r nemus├şte pon├íh─ża┼ą aktualiz├íciu.

Ako v┼żdy, najnov┼íiu verziu unc0ver ├║tek z v├Ązenia si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą z ofici├ílnej webovej str├ínky unc0ver.dev. M├┤┼żete tie┼ż postupova┼ą pod─ża krokov uverejnen├Żch v na┼íom tutori├íle o tom, ako m├┤┼żete ├║tek z v├Ązenia unc0ver pomocou AltStore prekona┼ą, ak ste e┼íte nikdy nepoznali unc0ver a mysl├şte si, ┼że budete potrebova┼ą pomoc.

Stiahli ste a nasadili najnov┼íiu verziu Unc0ver? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.