Drop whatsapp! Naučte sa používať telegram (časť 6)

Telegram postupne získava priaznivcov. Táto platforma sa vyznačuje najlepšími bezpečnostnými mechanizmami a je funkčne podobná platformám. Ak sa chcete lepšie zoznámiť s telegramom, v nasledujúcich týždňoch vám poskytneme niekoľko tipov na použitie.

Keď sa dozvieme, ako povoliť zabezpečenie aplikácií, pozrime sa, aké možnosti máte z hľadiska vzhľadu.

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 6)

Zmena vzhľadu telegramu je jednoduchá!

Rovnako ako v prípade konkurencie, aj telegram sa dá ľahko prispôsobiť. Môžeme zmeniť štýl rozhrania, zmeniť tapetu, veľkosť textu a dokonca zaokrúhliť rohy okna správy.

Môžete tiež zmeniť ikonu aplikácie a dokonca zakázať animácie v bublinách správ a zoznamoch rozhovorov.

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 6) 1

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 6) 2

Je tiež možné vytvárať témy a na obrázkoch tapiet je niekoľko možností. Pre tých, ktorí majú radi umelecké diela, prečítajte si telegram, ktorý sa vám páči.

Používatelia môžu tiež pridať svoje vlastné obrázky.

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 6) 3

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 6) 4

Napriek jednoduchému vzhľadu telegramu má tento nástroj niekoľko možností prispôsobenia. Každý môže okrem iného upraviť farby podľa svojich preferencií. Je to nepochybne veľmi kompletný nástroj na konverzáciu, a to z hľadiska bezpečnosti aj prispôsobenia.

To je pre dnešok! Pamätajte na ďalšie príručky, pretože tento nástroj má mnoho funkcií, ktoré je potrebné objaviť, z ktorých mnohé neexistujú na iných platformách. Táto komunikačná platforma bola v skutočnosti inšpiráciou pre mnoho ďalších platforiem. Ďalšie zdroje nájdete na odkazoch nižšie.

Prečítajte si tiež …