Drop whatsapp! Naučte sa používať telegram (časť 5)

Telegram postupne získava priaznivcov. Táto platforma sa vyznačuje najlepšími bezpečnostnými mechanizmami a je funkčne podobná platformám. Ak sa chcete lepšie zoznámiť s telegramom, v nasledujúcich týždňoch vám poskytneme niekoľko tipov na použitie.

Po naučení, ako vytvoriť tajné rozhovory, sa dnes naučíme, ako chrániť celý telegram vrátane konverzácií.

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 5)

Ako už bolo uvedené, Telegram ponúka mnoho bezpečnostných funkcií. Hovoríme o bezpečnosti samotnej aplikácie, ako aj o odosielaní správ medzi zariadeniami, pretože komunikácia je šifrovaná point-to-point.

Ako aktivovať zabezpečenie v telegrame?

Dnes vám ukážeme, ako nastaviť heslo alebo použiť Face ID na prístup k telegramu. Týmto spôsobom chránime celú aplikáciu, ale chránime aj naše konverzácie. Ak chcete povoliť bezpečnosť telegramu, prejdite na Ochrana osobných údajov a ochrana a potom aktivujte možnosť ID a heslo (musia byť podobné pre Android).

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 5) 1

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 5) 2

V rozhraní zámku hesiel môžeme nastaviť alebo zmeniť nové heslo alebo jednoducho heslo zakázať. Okrem toho môžeme tiež definovať čas blokovania a povoliť autentifikáciu na základe biometrických mechanizmov.

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 5) 3

Drop whatsapp!  Naučte sa používať telegram (časť 5) 4

To je pre dnešok! Pamätajte na ďalšie príručky, pretože tento nástroj má mnoho funkcií, ktoré je potrebné objaviť, z ktorých mnohé neexistujú na iných platformách. Táto komunikačná platforma bola v skutočnosti inšpiráciou pre mnoho ďalších platforiem. Nezabudnite, že sme vás už naučili, ako si vytvoriť účet a priradiť kontakty, ukážeme vám, ako používať „bábiky“ tohto nástroja, a naučíme vás, ako ho používať v prehliadači. A vytvoril si tajný chat, videl si to? Objavte všetko v odkazoch, ktoré uvádzame nižšie.

Prečítajte si tiež …