Drop WhatsApp! Naučte sa, ako používať telegram (časť 8)

Telegram postupne získava priaznivcov. Táto platforma má najlepšie bezpečnostné mechanizmy a je z hľadiska prevádzky podobná platformám. Ak sa chcete lepšie zoznámiť s telegramom, v nasledujúcich týždňoch vám poskytneme niekoľko tipov na použitie.

V poslednom tutoriále sme vás naučili, ako vytvoriť kanál! Dnes uvidíme, aké funkcie sú na úrovni dát a úložiska.

Drop WhatsApp! Naučte sa, ako používať telegram (časť 8)

Niekedy naše smartphones začnite ho obviňovať, že vám dôjde vesmír. Dôvodom je skutočnosť, že aplikácie ako WhatsApp a dokonca aj telegram „rastú“ v dôsledku obsahu, ktorý nám posielajú. Podobne ako iné chatovacie nástroje môžete vylúčiť konverzácie, ktoré zvyčajne obsahujú aj videá, obrázky a iný obsah.

Ako vymazať údaje telegramu?

Ak to chcete urobiť, jednoducho choďte na definícia > Dáta a ukladanie, V rámci tejto možnosti môžeme údaje z kontaktov, kanálov alebo zo všetkých odstrániť naraz pomocou možnosti Vymazať vyrovnávaciu pamäť.

Drop WhatsApp! Naučte sa, ako používať telegram (časť 8) 1

Drop WhatsApp! Naučte sa, ako používať telegram (časť 8) 2

V rozhraní môžeme tiež zistiť, ktorá vyrovnávacia pamäť je spojená s telegramom, koľko pamäte je obsadené a koľko je voľného. Zaujímavou možnosťou je, že vo svojom smartfóne môžete nastaviť čas ukladania digitálneho obsahu. Obsah je možné uložiť až mesiac alebo navždy.

To je pre dnešok! Postupujte podľa pokynov, pretože tento nástroj má mnoho funkcií, ktoré je potrebné objaviť, z ktorých mnohé neexistujú na iných platformách. Táto komunikačná platforma v skutočnosti inšpirovala mnoho ďalších platforiem. Ďalšie zdroje nájdete na odkazoch nižšie.

Pplware Channel – TELEGRAM

Prečítajte si tiež …

Related Articles

Back to top button