Drop WhatsApp! Naučte sa, ako používať telegram (časť 7)

Telegram postupne získava priaznivcov. Táto platforma má najlepšie bezpečnostné mechanizmy a je z hľadiska prevádzky podobná platformám. Ak sa chcete lepšie zoznámiť s telegramom, v nasledujúcich týždňoch vám poskytneme niekoľko tipov na použitie.

Vedeli ste, že Telegram už prekonal 400 miliónov používateľov? Dnes vás naučíme, ako vytvoriť kanál.

Drop WhatsApp!  Naučte sa, ako používať telegram (časť 7)

Už ste niekedy premýšľali o verejnom alebo súkromnom kanále, kde by ste mohli písať tisícom ľudí? Telegram vám to umožňuje. Kanály sú nástrojom verejných správ pre veľké publikum. V skutočnosti môžu mať kanály na telegrame neobmedzeného počtu predplatiteľov. Keď uverejníte príspevok na kanál, správa sa podpíše názvom kanála, nie vašim.

Správa kanálov sa dá vykonať s viacerými správcami. Tí, ktorí sa zaregistrujú prvýkrát, majú vždy prístup k histórii správ kanála.

Ako vytvoriť kanál na telegrame?

Vytvorenie kanálu v telegrame je veľmi jednoduché. Ak to chcete urobiť, jednoducho choďte na rozprávanie a stlačením tlačidla spustíte nové. V predložených možnostiach si musíte vybrať Nový kanál Potom sa zobrazí kanál. Ďalej by malo byť uvedené Názov kanála je Stručný opis,

Drop WhatsApp!  Naučte sa, ako používať telegram (časť 7) 1

Drop WhatsApp!  Naučte sa, ako používať telegram (časť 7) 2

Počas procesu vytvárania sa musíte rozhodnúť, či chcete kanál je verejný alebo súkromný, V prípade verejných kanálov je možné nájsť skupiny a zúčastniť sa môžu všetci. Pre súkromné ​​kanály musíte mať prístupové prepojenie.

Tvorca kanála môže uverejňovať správy, mazať akékoľvek správy, pridávať účastníkov (iba prvých 200), odstraňovať účastníkov, meniť názov kanála, obrázok profilu a odkaz a kanál úplne vymazať. Ak je správa odstránená z kanála, zmizne pre všetkých účastníkov kanála. Ak chcete založiť skupinu, musíte vybrať viac kontaktov.

Drop WhatsApp!  Naučte sa, ako používať telegram (časť 7) 3

Drop WhatsApp!  Naučte sa, ako používať telegram (časť 7) 4

Každý príspevok uverejnený v informačnom kanáli má počítadlo zobrazení. Do celkového počítadla sú zahrnuté aj zobrazenia noviniek, ktoré boli preposlané, takže môžete ľahko vidieť vplyv svojho príspevku.

Drop WhatsApp!  Naučte sa, ako používať telegram (časť 7) 5

Drop WhatsApp!  Naučte sa, ako používať telegram (časť 7) 6

To je pre dnešok! Postupujte podľa pokynov, pretože tento nástroj má mnoho funkcií, ktoré je potrebné objaviť, z ktorých mnohé neexistujú na iných platformách. Táto komunikačná platforma v skutočnosti inšpirovala mnoho ďalších platforiem. Ďalšie zdroje nájdete na odkazoch nižšie.

Pplware Channel – TELEGRAM

Prečítajte si tiež …