Drastické zmeny v dizajne iPhone. 11 sa znova objavilo v …

Koncom augusta sa končí Apple Kedykoľvek by ste mali začať posielať pozvánky na septembrovú mediálnu udalosť. Rovnako ako v minulom roku sa úniky na modeloch iPhone novej generácie začali zvyšovať, keď sa blížime k oficiálnym zverejneniam, a konečný vzhľad (alebo niečo podobné) na začiatku vidíme. týždeň Teraz sa zdroj rovnakého úniku vrátil s ďalšou fotografiou, ktorá pravdepodobne potvrdzuje podozrivý dizajn zariadenia iPhone 2019, ako aj mená, ktoré bude mať každý nový model iPhone.

Vo štvrtok ráno používatelia Twitter Ben Geskin zdieľal fotografie bez zdrojov nasnímaných v neznámom obchode, kde sa už predáva puzdro pre telefóny iPhone 11iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Ako obvykle, vezmeme toto filtrovanie so zrnkom soli, ale niekto vie viac ako my alebo má dostatočnú dôveru v mnoho únikov, ktoré sú ochotní predávať prípady s oveľa väčším výrezom kamery, ako je napríklad iPhone 11. Táto linka má Obdĺžnikové rozloženie kamery, ktoré spôsobí zastaranie puzdier iPhone X a iPhone XS:

Geskin ďalej vysvetlil, že nejde o oficiálny prípad, čo bolo objasnené skutočnosťou, že sedeli pred niekoľkými týždňami. Apple Ohlásili ste, že telefón bude zatvorený. To znamená, že ak je nový dizajn skutočný, malo by to zmysel. Apple zmeniť logo Apple nižšie v prípade, pretože v hornej časti nebude veľa miesta. Aj keď ide o podvod, môže ísť o pomerne presný podvod.

Sám tento únik nie je príliš viditeľný, ale je to ďalší kľúč k hromade kľúčov, ktoré sa nahromadili v posledných týždňoch, čo dokazuje, že nový model iPhone Apple 2019 prinesie najmenej jednu významnú zmenu dizajnu. To je tiež ďalšie znamenie Apple Toto znova zmenilo schému pomenovávania v dôsledku toho, že sa iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max objavil v posledných týždňoch takmer pri každom úniku.

AKTUALIZOVAŤ 8/ 29 | 2: 55 poludnie: V roku 2006 bol uverejnený jeden neúplný prípad úniku Twitter skoro ráno a Slashleaks to zdieľali dnes popoludní. Toto je vzhľad, ktorý je ešte bližší tomu, ako vyzerá silikónové puzdro podobné iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max, ale nie je jasné, odkiaľ fotografie pochádzajú:

Related Articles

Back to top button