Drahšie, ako sa očakávalo! Cena Poco je filtrovaná…

unikli malé ceny f2 pro europe

Ak niečo urobilo z Poco F1 jeden z najlepších Xiaomi telefónov, tak je to nepochybne jeho pomer cena/výkon. Keď sa dostal na trh (v roku 2018), používal najvýkonnejší procesor Qualcomm, Snapdragon 845, a jeho cena bola výrazne nižšia ako cena ktoréhokoľvek špičkového procesora tej doby. teda veľa fanúšikov tohto mobilu sa teší na jeho nástupcu a v nádeji, že ponúka súčasné špičkové funkcie za dostupnejšiu cenu ako konkurencia.

Zatiaľ je známe len to, že Poco F2 Pro bude rebrandovaný Redmi K30 Pro, ktorý už sklamal viacerých fanúšikov značky. Kedy sa dostane na trh ani aká bude jeho cena, nevieme. Práve unikli portugalské médiá 4GNews Ceny Poco F2 Pro v Európe. Chcete ich poznať? Upozorňujeme vás, že nie sú také, aké ste očakávali, ale rovnakým spôsobom ich uvádzame nižšie.

Uniknuté ceny Poco F2 Pro na európskom trhu

malý f2 pro rebranding redmi k30 pro

Podľa zdroja budú ceny rôznych variantov Poco F2 Pro v Portugalsku nasledovné:

  • Malé F2 Pro 6 GB RAM a 128 GB skladovanie: 649 eur.
  • Malé F2 Pro 8 GB RAM a 256 GB skladovanie: 749 eur.

Vzhľadom na to, že Malá F1 sa dostala na trh za cenu okolo 300 eurPoco F2 Pro bude nepochybne dosť drahý. Samozrejme, porovnávame cenu „non-Pro“ mobilu s „Pro“, aj keď sa nám to stále zdá drahé. Je zrejmé, že v súčasnosti existujú špičkové mobily oveľa drahšie ako tento Poco F2 Pro, no Xiaomi si už zvyklo na dostupnejšie ceny.

Samozrejme, treba objasniť, že vyššie uvedené ceny sú pre Portugalsko. V uvedenej krajine vláda uvalí na tieto druhy výrobkov daň čo robí cenu v Portugalsku smartphones je o niečo vyššia ako medzinárodná cena. Takže optimisticky by mohla byť cena Poco F2 Pro pre zvyšok Európy nižšia.

Každopádne, povedz nám… Čo si myslíte o cene Poco F2 Pro? Je to vyššie, ako ste očakávali?