Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Dragonball Z Kakarot Stroj Času Vydania Tohto Mesiaca; Patch 1.05 Vydané

dragonball z kakarot stroj času patch 1.05

Bandai Namco váľa Dragonball Z Kakarot patch 1.05 a oznámil, že Stroj Času bude k dispozícii v tomto mesiaci.

Nový patch opravuje niektoré otázky, ktoré boli prítomné, pretože hra je začatie, vrátane chybu aplikácie pri prehrávaní na “Tréning”, vo vnútri Kapsule Corp. okrem toho, 1.05 aktualizácie rieši problém, kde používatelia sú prilepené v “Android Saga – Epizóda 10′.

Sme súčasťou poznámky k vydaniu pre túto aktualizáciu dole nižšie:

Dragonball Z Kakarot patch 1.05 Poznámky k vydaniu

Opravený problém, kde chybu aplikácie niekedy sa vyskytujú, keď sa hrá na “Tréning”, vo vnútri Kapsule Corp., pomocou znakov odlišné od znakov ste boli kontrolu na ihrisku. Opravený problém, kde používatelia sú prilepené v “Android Saga – Epizóda 10′, podľa nasledujúcich krokov. Sledujte scénu na Boží chrám. Počkajte na automatické uloženie do konca. Zatvorte aplikáciu. Zaťaženia automatické uloženie dát. Ďalšie úpravy.

V iných Dragonball Z Kakarot-súvisiace správy: Fanúšikovia budú radi učiť sa, že Bandai Namco oznámil, že cestovanie v Čase prostredníctvom Stroj Času bude k dispozícii neskôr v tomto mesiaci.

V seriáli, Stroj Času predstavil rôzne termíny, vrátane Budúcnosti Šachty časovej osi.

Dragonball Z Kakarot je teraz k dispozícii globálne pre PC, PlayStation 4 a Xbox Jeden. Hra vydaná späť v januári tohto roku.

Vyvinuté v Japonsku video game developer CyberConnect2; DRAGON BALL Z: KAKAROT vtiahne hráčov v ich obľúbených DRAGON BALL Z príbeh oblúky, ktoré ich spĺňajú milí priatelia, bitka mocné nepriateľov, a odhaliť niektoré dlhotrvajúce tajomstvá z DRAGON BALL Z vesmír na ceste. Hra je rozsiahla kampaň a množstvo vedľajších questov ponúkajú nekonečné hodiny činnosť a prieskum. Za epické bitky, hráči môžu tiež skúsenosti každodenného života činnosti v DRAGON BALL Z svet, ako im návšteva pamätných miest z pôvodnej Z saga a bojovať, ryby, jesť, a vlak ako Goku.

“Sme veľmi radi, že pozvať dlhoroční fanúšikovia a povolenie nováčikov podobné zažiť najviac živé Akčné RPG prezentácia klasický príbeh sústredil na najznámejších Saiyan, Goku.” povedal Mark Religioso, Brand Manager spoločnosti BANDAI NAMCO Entertainment America Inc. “V hre, budete master nadľudské techniky a tvoria silné väzby so série stalwarts ako Krillin, Piccolo, a všetky vaše obľúbené DRAGON BALL Z hrdinovia. Teraz je čas pustiť sa na vašej ceste stať konečným Super Saiyan!”

Odoslať