Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Dragon Ball Z: recenzia Kakarot pre PC

Dragon Ball Z: recenzia Kakarot pre PC 1

Bol som fanúšikom anime a hier od starých dobrých čias. Ak existuje jedna vec, ktorá prináša nejaké spomienky, bola by to séria dračích gúľ. Keď bol predstavený Dragon Ball Z Kakarot, kričala každá nostalgická kosť v mojom tele, aby získala túto skúšobnú jazdu. Bude to žiť až do humbuku alebo padne na cestu doda, budete si musieť prečítať a zistiť. Tu je naša recenzia Dragon Ball Z Kakarot pre PC cez Steam.

Dragon Ball Z: recenzia Kakarot pre PC 2

Dragon Ball Z: Kakarot bol vydaný 16. januára 2020 vydavateľom Bandai Namco Entertainment. Tento titul sa zameriava na príbeh Goku a Z Fighters. Hráči sú schopní zažiť epické bitky a samotný život sveta Dragon Ball Z. Hráči, ktorí zažívajú tieto udalosti hrou ako Goku, Gohan, Vegeta a ďalšie, pri plnení rôznych úloh, ako sú Boj, Rybolov, Stravovanie a samozrejme tréning. V priebehu rokov boli vydané rôzne hry a každá z nich mala samozrejme iný seriál. Cesta späť Spomínam si na hru Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22, bola to jednoduchá bojová hra, ktorá umožnila hráčovi postaviť proti sebe rôzne postavy, ako napríklad Goku a Perfect Cell. Tieto hry urobili málo, aby vám umožnili zažiť alebo prežiť príbeh, pripúšťa sa, že bolo zábavné hrať tieto postavy v štýle pouličného bojovníka.

Dragon Ball Z: recenzia Kakarot pre PC 3

Neskôr, keď sa technológia zlepšila, dostali sme nové hry ako Dragon Ball Z: Budokai, v ktorých sú prvky príbehu zmiešané s 3D modelovanými postavami a bitkami, ktoré vzdorovite povýšili scénu. Vždy som mal pocit, že im chýba príbehové oddelenie, ale to sa samozrejme urobilo s cieľom udržať celkovú veľkosť hry a vývoj dole. Nechápte ma zlým bojom, samozrejme, je jedným z kľúčových aspektov série, pretože bez toho by to nebolo nič iné ako dialóg. Našťastie neskôr sme dostali novšie predstavené hry ako Dragon Ball Xenoverse, ktoré umožňovali hráčom objavovať viac sveta pomocou zákruty. To je polícia, ktorá cestuje časom a snaží sa opraviť časovú os. Hry tohto druhu pre mňa majú tendenciu rýchlo vyhorieť. Teraz sa poďme k tomu, pre čo sme tu, Dragon Ball Z Kakarot, táto hra pre mňa bola jednou z najpríjemnejších hier, pokiaľ ide o hru Dragon Ball, ktorú som hral už dlho. Plne som si užil hranie každej ságy a prežívanie môjho detstva spolu s tým, že som mal po ceste pekné epické bitky.

Pre grafiku, DBZK zasiahla loptu z parkov, je to životne dôležitý aspekt zážitku z hry. Vizuálny vzhľad modelovania bol na mieste, každá scéna vyzerala, akoby bola prevzatá priamo od anime a od umelca, ktorý ich kreslil. Animácia bola plynulá a plynulá, tiene a pozornosť k detailom boli priamo na mieste. Hneď od začiatku by som dal grafike deväť z desiatich. Vizuálne efekty sú však to, čo ma skutočne okorenilo. Svetlo a záblesk špeciálnych útokov a dokonca aj jednoduché útoky šteklili vnútornú mýval vo mne. Áno, milujem lesklé veci, ktoré sa rozsvietia a sú honosné, čo z toho lol. DBZK hral veľmi dobre na mojom mierne staršom parnom stroji. Beh okolo 40 – 60 FPS a zaznamenali sme iba veľmi malé problémy s obnovovacou frekvenciou, ktoré by mohli úprimnejšie súvisieť s hrou, ktorá beží mimo mechanickej jednotky 7200.

Dragon Ball Z: recenzia Kakarot pre PC 4

Nie som vzdorne audiofíl, ale z toho, čo som zažil, spomeniem, že zvuk v tejto hre je takmer dokonalý, cítil som sa, akoby som prežíval anglický dab s japonským zvukom / hudbou, ktorý by bol zvyčajne prítomný. Poviem, že by bolo pekné počuť niektoré americké rockové hudby a zvuky DBZ, ale ja sa odbočím. Hlasová práca sa zladila z väčšej časti s vizuálnym sledovaním a pre mňa, to je súčasť celého balíka. Môžem samozrejme dať nejaký priestor, pretože ani dab anime nebol 100 percent.

Príbeh, ako som už niekoľkokrát spomínal, je pre mňa jednou z dôležitých častí tohto názvu. Na moje prekvapenie vývojári vzali niekoľko slobôd s príbehom, ktorý sa mi páčil, pretože pridal ďalší obsah na preskúmanie. Začať hru spojovacím okamihom medzi Goku a Gohanom bolo nielen príjemné na dotyk, pokiaľ ide o prelomenie hráča a jeho použitie ako výučbového tutoriálu, ale aj od začiatku posypané emóciami. Tento emocionálny moment, ktorý som bol otcom, zazvonil a umožnil mi prepojiť svoje mladšie ja s mojím dospelým ja. Niektoré z ďalších doplnkov, kde čisté zlato, rovnako ako pre všetky fanúšik draka loptu, android 8, spustenie a ďalšie. Dobrý kus týchto postáv nebol ani v DBZ prítomný a inteligentne spájal DB a DBZ dobrým spôsobom. Umožnil viac obsahu, pričom bol originálny a verný dlhodobému príbehu. Samozrejme, s týmito slobodami boli veci selektívne odstránené a dokonca sa skrátili. Mám podozrenie, že musíte urobiť obete, aby ste nešli cez palubu. Časť tohto obsahu môže byť v budúcnosti preskúmaná aktualizáciami a DLC, ale iba čas ukáže. Existuje veľké množstvo skrytých predmetov, ktoré môžete nájsť v hre a ktoré sú spomienkami z pôvodnej série dračích guličiek, opäť pekný dotyk.

Dragon Ball Z: recenzia Kakarot pre PC 5

Kontroly boli popravené, ale cítili sa trochu postrádať, pretože by bolo zaujímavé vidieť o niečo viac kombá a útoky počas bojov. Zdá sa, že cieľom je udržať zložitosť ovládacích prvkov podobnú ako v prípade xenoverse a s tým nie je nič zlé. Celú hru som hral pomocou ovládača Xbox One cez Bluetooth. Zdá sa, že kontroly nikdy nevynechali rytmus, aj keď som mal niekoľkokrát, keď by tieto ovládacie prvky nereagovali, ale nemohli by sa na požiadanie replikovať. To, čo sa mi však nepáčilo, bol veľmi zvláštny let v hre. Pri ovládaní Goku pomocou nimbusu alebo dokonca neskôr lietajúceho okolo Vegety sa zdalo, že let bol trochu riskantný a prinútil ma prestať sa snažiť zbierať gule. Zhromaždenie gule na vylepšenie bolo jednoduchšie bojom alebo zbieraním dračích guličiek, keď boli k dispozícii.

Dragon Ball Z: recenzia Kakarot pre PC 6

Spolu s prežitím príbehu a bojom proti týmto epickým súbojom hra pre každú postavu implementovala miernu cestu k aktualizácii. To sa pohybovalo od podpory inovácií po viacvrstvové aktualizácie ich útokov na podpisy. Školenie by tiež umožnilo naučiť sa nové techniky na určených úrovniach. Napríklad, Gohan by sa naučil masenka čoskoro, zatiaľ čo by splnil požiadavky a dokončil tréningovú výzvu, ktorú by sa mohol naučiť, Gokuov podpis posunul Kamehamehu. Hráči sú obmedzení na 4 Pohyboval sa naraz, existoval priestor na použitie vašich obľúbených pohybov a zmiešanie vecí trochu podľa potreby. Často som používal dva energetické útoky, jeden kombinovaný útok a útok ki, aby som sa počas bojov snažil byť rovnako vyrovnaný.

Súboj je taký epický, ako sa dá často prekonať. Skutočne bolo len o 3 zápasy, ktoré ma prinútili urobiť prestávku a vrátiť sa k nej. Existuje však celkom jednoduchý spôsob, ako v hre podvádzať, že keď som bol nútený silným stretnutím alebo drvivou pravdepodobnosťou, vytiahol som sa. Hovorím tomu podvádzanie, ale je to funkcia hry, keď sa váš špeciálny meter naplní a vy sa v podstate zapnete a môžete spamovať vaše špeciálne pohyby, ktoré vás účinne teleportujú k súperovi. Majte na pamäti, že to nemusí vždy fungovať tak, ako bolo zamýšľané, ale samozrejme, keď sa používa, umožňuje rýchlu prácu, pokiaľ máte energiu na jej zálohovanie.

Na účely preskúmania bol poskytnutý kľúč na preskúmanie.