D├┤verujte apresenta IRIS. Transformujte svoje ob─ż├║ben├ę str├ínky online

Ako v├Żsledok preberania videa a prehr├ívania hudby do nosa dia de trabalho.

A ÔÇ×nova normalidadeÔÇť mudou radik├ílee a nossa forma de vida e de trabalho e j├í se converteu numa ÔÇ×normalidade comumÔÇť para muitos de n├│s. Ako v├Żsledok preberania videa a prehr├ívania hudby do nosa dia de trabalho. V├Ą─Ź┼íina adapt├şvnych r├Żchlost├ş a organiza─Źn├Żch ┼ítrukt├║r spojen├Żch s nov├Żm p├┤soben├şm je nov├í gener├ícia. D├┤vera, konsolid├ícia a integr├ícia digit├ílnych slu┼żieb, ktor├ę reaguj├║ na d├┤le┼żit├ę ot├ízky, ako s├║ napr├şklad semena, nov├ę inform├ície o predaji a predaji IRIS.

IRIS a mnoho ─Ćal┼í├şch profesion├ílnych konferen─Źn├Żch konferenci├ş, ktor├ę bud├║ multifunk─Źn├ę, a ─Źo najkvalitnej┼íie z h─żadiska profesion├ílnych konferenci├ş. Disponibilita a in┼ítal├ícia v├Ą─Ź┼íieho mno┼żstva okam┼żit├Żch z├íberov, ktor├ę s├║ ide├ílnym doplnkom k vytv├íraniu fotografi├ş, konferenci├ş a konferenci├ş, fotografi├ş. Syst├ęm IRIS Plug and Play, ktor├Ż m├í ve─żk├Ż v├Żznam pre pr├şpravu a inicializ├íciu mnoh├Żch min├║t.

Ako prv├í aktualizovan├í softv├ęrov├í aktualiz├ícia softv├ęru IRIS obsahuje mno┼żstvo inteligentn├Żch s├ęri├ş: “modo participante” USA a ve─żk├ę uhlov├ę para enquadrar todas as pessoas eo “modo orador” amplia automaticicamente a pessoa que est├í a falar. O altifalante otimizado para voz garante um some n├ştido com uma sensa├ž├úo de espa├žo enquanto que a tecnologia de cancelamento de ru├şdo integrada evita que o ru├şdo ambiente interrompa and reuni├úo.

Kim Koers, marketingov├í riadite─żka spolo─Źnosti Trust, vysvet─żuje: ÔÇ×O koronav├şruse sa postar├íte o to, aby ste z├şskali viac inform├íci├ş. E isto refletiu-se quase de imediato nos n├║meros das vendas de c├ómaras web. ├ë claro que estas mudan├žas tamb├ęm afetaram a nossa empresa e ensinaram-nos a explorar a forma como as pessoas ir├úo trabalhar e comunicar, a longo prazo. Para n├│s, o l├│gico foi projetar um novo produto para o escrit├│rio: IRIS. V┼íetky nov├ę vide├í bud├║ ma┼ą videokonferenciu a bud├║ sa m├┤c┼ą sp├íja┼ą s ─żu─Ćmi, ktor├ş sa stretn├║ s in├Żmi sp├┤sobmi, ako sa zvykn├║ stret├íva┼ą s trad├şciami ÔÇť.

Craig Hill, Chefe de Vendas B2B daTrust, napr. Ainda que as pessoas regrgressem parcialmente ao escrit├│rio, muitas trabalhar├úo em casa com mais Frequ├¬ncia do que antes. M├┤┼żu predstavova┼ą nieko─żko gest gest├íci├ş TI a gestores de empresas. D├┤vera, ktor├í m├┤┼że by┼ą solu├ž├úo. M├┤┼żu sa l├ş┼íi┼ą od ostatn├Żch, poci┼ąuj├║ najrozmanitej┼íie produkty, ako napr├şklad ke─Ć sa op├Ą┼ą spoja s ve─żk├Żm po─Źtom dia─żkov├Żch autobusov, ako aj m├┤┼żu postihn├║┼ą viac os├┤b. V├Ą─Ź┼íina z nich zah┼Ľ┼ła v┼íetky zariadenia, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre v┼íetky druhy platieb, okrem in├ęho, ÔÇőÔÇőtempo, akredit├íciu a medzn├║ ├║rove┼ł. ├ë por esta raz├úo que IRIS ├ę eficiente e acess├şvel. O v┼íetkom, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą, m├┤┼żete rozhodn├║┼ą o tom, ako pou┼ż├şva┼ą t├şmy, zoom, Google, stretn├║┼ą sa s najd├┤le┼żitej┼í├şmi aplik├íciami pre videokonferencie. Jednoduch├ę funkcie! “

Nov├ę rie┼íenie videokonferenci├ş IRIS m├í dostupn├║ portf├│lio v Portugalsku.

S├║visiace ─Źl├ínky: Spolo─Źnos┼ą ASUS predstavuje nov├║ verziu nov├şn ÔÇ×Vytvorte nestvoren├ŻchÔÇť,

Odpor├║─Źan├ę PVP: 799 EUR.