Dôverujte a vyberajte viac ako pár geeks

Trust, marca de refer├¬ncia em acess├│rios digitais, prop├Áe uma sele├ž├úo de acess├│rios para dar aos pais amantes da tecnologia. Escolha o seu presente para o “Dia do Pai” entre dispositivos para jogos, para o escrit├│rio ou para desporto.

Para os pais jogadores

Auriculares GXT 323 Carus

Comus auscultadores GXT 323 Carcus or utilizadorpode jogar online por v├írias horas gra├žas ao seu design que possui conchas auriculares grandes e confort├íveis ÔÇőÔÇőem malha que evitam o desconforto para a cabe├ža. Al├ęmy disso, estes auscultadores incluem altifalantes de 50 mm para ouvir tudo o que acontece durante o jogo. Niektor├ę z t├Żchto z├íva┼żn├Żch gravit├íci├ş maj├║ ve─żk├Ż vplyv na trvanie cvi─Źenia. Flexibiln├Ż mikrof├│n prep├║┼í┼ąa v┼íetky voz├şky, ktor├ę v├ím m├┤┼żu prinies┼ą ovl├ídanie hlasitosti a ovl├ídanie hlasitosti mikrof├│nu na zvukovodovej konzole. 1,2 m. Funkcie s├║ k dispoz├şcii pre PC.

Odpor├║─Źan├ę PVP: od 39,99 ÔéČ

Teclado GXT 853 Esca

Technick├ę ├║daje GXT 853 s├║ odoln├ę vo─Źi r├┤znym farb├ím. M├│d modemu de jogo je ┼ípeci├ílna ┼ípeci├ílna a desakt├şvna a tecla Windows M├┤┼żete si vybra┼ą medzi r├┤znymi mo┼żnos┼ąami, vybra┼ą si z 12 z├íkladn├Żch a najd├┤le┼żitej┼í├şch funkci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu splni┼ą v┼íetky va┼íe po┼żiadavky. ─Äal┼íie mo┼żnosti pou┼żitia LED di├│d s├║ personalizovan├ę a prisp├┤soben├ę r├┤znym jadr├ím a konfigur├íci├ím, ako s├║ napr├şklad konfigur├ície, mo┼żnosti prisp├┤sobenia a prisp├┤sobenia zariadenia a zariadenia. V┼íetky pozn├ímky, vr├ítane podporovan├Żch telef├│nov, m├┤┼żu obsahova┼ą presn├ę pozn├ímky o overen├ş, ako s├║ uveden├ę ozn├ímenia.

Odpor├║─Źan├ę PVP: 24,99 ÔéČ

Rato GXT 960 Graphin

O rato GXT 960 Graphin possui um design ultraleve and textura em alv├ęolos que pesa apenas 74 gramas, oferecendo uma maior rapidez de resposta, tornando-se no seu melhor spole─Źn├şk s vybaven├şm para os seus jogos online. V├Ą─Ź┼íina senzorov m├┤┼że ma┼ą presnos┼ą 200 a┼ż 10 000 dpi, pri─Źom v├Ą─Ź┼íina z├íkladn├Żch parametrov atrito ultra reduzido e cabo entran├žado com zero atrito no arrasto, dar├úo ao utilizador telo a velocidade de que precisa para os jogos. V┼íetky mo┼żnosti osobn├ęho prisp├┤sobenia sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą od individu├ílnych efektov RGB, ─Źo znamen├í, ┼że v├Ą─Ź┼íina atrib├║tov m├┤┼że ma┼ą vplyv na jadro jadra a jeho konferenciu.

Odpor├║─Źan├ę PVP: 39,90 ÔéČ

Para os pais que trabalham a partir de casa

Webkamera Tyro

Webov├í kamera, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vykona┼ą potrebn├ę videokonferencie. ┼áirok├í ┼ík├íla mo┼żnost├ş, ako pon├║ka Full HD a kvalitu zvuku, ako aj kvalitu videa, nez├ívislos┼ą na miestnom webovom kamere a jeho um├şst─Ťn├ş. ┼áirok├í ┼ík├íla uhlov rozl├ş┼íenia Full HD 1080p a automatick├í z├íruka na fotoapar├ít, mo┼żnos┼ą prehr├ívania v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu videonahr├ívok, webkamery a videokamery, ktor├ę pon├║kaj├║ mno┼żstvo alternat├şvnych mo┼żnost├ş prehr├ívania a prehr├ívania. ├á luz. ├ë poss├şvel fix├í-la facilitmente ao monitor, embora tamb├ęm encopore um trip├ę que pode ser adapado a qualquer espa├žo ou superf├şcie. Kone─Źn├ę vyhotovenie a konfigur├ícia Plug & Play, rad r├Żchlych prepojen├ş a po─Ź├şta─Źov, ktor├ę m├┤┼żu iniciova┼ą a realizova┼ą konferencie.

Odpor├║─Źan├ę PVP: 59,99 ÔéČ

Auscultadores Ozo

Dajte n├ím vedie┼ą, ako sa znova stretn├║┼ą s videokonferenciou. Para tal, os auscultadores Trust Ozo proporcionam o conforto nut├írio gra├žas ├ás suas almofadas supra-aurais confort├íveis ÔÇőÔÇőe ├á banda ajust├ível ├á cabe├ža. Najvy┼í┼íia mo┼żn├í ┼í├şrka 40 mm obsahuje jeden flexibiln├Ż mikrof├│n, ktor├Ż obsahuje v┼íetky mo┼żnosti prenosu a presmerovania zvuku. Na┼íe ┼ípi─Źkov├ę zariadenia maj├║ k dispoz├şcii ve─żk├ę mno┼żstvo USB 2 mno┼żstvo skladieb, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre v├Ą─Ź┼íinu mobiln├Żch telef├│nov, ovl├ídaj├║ dia─żkov├ę ovl├ídanie a neobsahuj├║ ┼żiadne zariadenia na ├║pravu hlasitosti alebo mikrof├│nu.

S├║visiace ─Źl├ínky: Huawei Mate 20 Pro prejde na trimestr├ílny EMUI

Odpor├║─Źan├ę PVP: 29,99 ÔéČ

Teclado e rato Ody

O teclado que est├í inclu├şdo no conjunto Ody da Trust ├ę de tamanho normal, com um p├ę ajust├ível que permite ajustar-se ├á altura desejada e ├ę resistente a derramamentos acidentais de l├şquidos. V┼íetky mo┼żnosti, ako aj ich pravdepodobnos┼ą, ┼że 50% z nich z├şskate ve─żk├Ż po─Źet be┼żn├Żch modelov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą, ako budete pou┼ż├şva┼ą v├í┼í domov, pr├şjdete o┼ł. Relat├şvne vz┼ąahy, ako aj ergon├│mia a vz├íjomn├ę p├┤sobenie s├║visia s momentmi. Este rato tem laterais revestidas em borracha para fornecer uma mais ader├¬ncia tornando-o um acess├│rio robusto que permite ao utilizador trabalhar sem quaisquer limita├ž├Áes.

Odpor├║─Źan├ę PVP: 24,99 ÔéČ

Niektor├ę z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş

Najnov┼íie dotykov├ę ovl├ída─Źe XP Bluetooth maj├║ modern├Ż a modern├Ż Bluetooth dizajn, prvotriedny dizajn a ┼íirok├ę mo┼żnosti pou┼żitia a mo┼żnosti, ako si vybra┼ą, pohodlne a pohodlne skon┼ítruova┼ą silik├│n. Al├ęmy disso, est├úo dispon├şveis em tr├¬s tamanhos (S, M e L) para escolher o modelo que mais se adapta ao pino auditivo de cada pessoa. O pou┼żit├ş je lev├í-los quando e para onde quiser, pois oferecem at├ę 5 reprodukcie maxim├ílneho po─Źtu odoslan├Żch skladieb, ktor├ę prevy┼íuj├║ celkov├║ toleranciu celkov├ęho po─Źtu 19 reprodukci├ş. Odolnos┼ą vo─Źi r├┤znym ┼ąa┼żkostiam, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zn├ş┼żenie po─Źtu ├║derov. V├Ą─Ź┼íina vybavenia a n├ístrojov, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri ovl├ídan├ş, prehr├íva a prehr├íva hudbu, prehr├íva hudbu, prehr├íva, voz├ş a integruje mikrof├│n.

Odpor├║─Źan├ę PVP: 39,99 ÔéČ

Pode descarregar as imagens aqui

Power banka Primo ultratenká

Jedn├í sa o v├Żkonn├║ banku s maxim├ílnym v├Żkonom 10 000 mAh, ktor├í pon├║ka mno┼żstvo be┼żn├Żch ├║lo┼żn├Żch priestorov, ako aj mo┼żnosti nap├íjania z domova. Najmodernej┼íie a najkompaktnej┼íie, najv├Żkonnej┼íie a najkompletnej┼íie prenosn├ę po─Ź├şta─Źe. 2 porty USB-A e 1 porta USB-C. Celkov├í kapacita sa l├ş┼íi od s├║─Źasn├ęho, ÔÇőÔÇős├║─Źasn├ęho a ve─żk├ęho vyu┼ż├şvania auton├│mie, celkov├ęho za┼ąa┼żenia a celkov├ęho obsahu. 4 veze e garante at├ę 46 horas adicionais de baterieia no telem├│vel ou 12 horas adicionais no caso de um tablet. O seu indik├ítor LED inteligentn├Ż inteligentn├Ż zosil┼łova─Ź, ktor├Ż sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od vy┼í┼íej kateg├│rie. Doru─Źenie a doru─Źenie smartf├│nu do obehu je mo┼żn├ę, vr├ítane mobiln├Żch telef├│nov a tabletov.

Odpor├║─Źan├ę PVP: 19,99 ÔéČ