Dotykové ID by sa mohlo dostať na internet Apple Watch?

Dotykové ID by sa mohlo dostať na internet Apple Watch? 1

Toto je zvesť, o ktorej určite veríme, že je pravda – Apple podal patent, ktorý zmení váš Apple Watch do senzora Touch ID. Túto funkciu si všimol Patently Apple, ktorý sa často ponorí Apple piliny na získanie šťavnatých detailov.

Aj keď v súčasnosti vidíme veľa telefónov s čítačkami odtlačkov prstov pod displejom, tento krok by si vyžadoval značný pokrok v technike z dôvodu malej veľkosti hodiniek.

samozrejme Apple má so snímačmi Touch ID veľa skúseností, ale nie s nimi pod displejom.

  • Apple Watch tipy a triky: Odhalili sa skryté tajomstvá watchOS

Apple vyplnil stovky výhľadov Apple Watch patenty a zaujímavou témou je presun antény zo skutočných hodiniek do pásma, pravdepodobne pre lepší príjem.

Dotykové ID by sa mohlo dostať na internet Apple Watch? 2

Nie sme si však istí, ako by to fungovalo Applepolitika úplne zameniteľných pásiem. Pravdepodobne by to bola celkom istá cesta, pravdepodobne sa tešíme na čas, keď budeme mať 5G Apple Watch v niekoľkých rokoch.

Pokiaľ ide o informácie o dotykovom ID v prihláške, patent uvádza, že „displej môže poskytnúť obrazový alebo video výstup pre teleso 100 hodiniek. Displej môže tiež poskytnúť vstupnú plochu pre jedno alebo viac vstupných zariadení, ako je napríklad zariadenie na snímanie dotyku, zariadenie na snímanie sily, zariadenie na snímanie teploty a / alebo snímač odtlačkov prstov. ““

  • 13 šialených Apple patenty, ktoré by ste mohli vidieť v službe Watch, iPhone alebo Mac jedného dňa